Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי קרוסאובר

berkovich-matan
שימו לב! השרשור הזה בן 1391 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סוזוקי קרוסאובר שנת 2016 , 110,000 קמ , ליסינג - 58,000 ש"ח - משתלם ?? למה כדאי לשים לב ? 

רוצים לשדרג את הפיקנטו שלנו ,אם יש לכם המלצה לרכב שיכול להתאים , נשמח ! חשוב שהבגאז יהיה כמו בקרוסאובר .( יש כלב ) 

תקציב של 20-30 K להוספה , פיקנטו עולה בסביבות 35 K 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתלם ביחס למה? מה הדרישות? מה הסיבה שאתם רוצים לשדרג חוץ מגודל הרכב?

מה הנסועה השנתית שלכם? מה אופי הנסיעות?

110 אלף ק"מ לרכב 4 זה די הרבה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2016 זה 1600 עם גיר רציף. ה-1400 טורבו הופיע בישראל לקראת 2017, והגיר שלו אינו רציף.

לגבי "משתלם" - איני מכיר את המחירון. הדבר החשוב ביותר הוא לבדוק את הצרכים שלכם. הסוזוקי הוא רכב עם VFM טוב. אישית אני נוהג בכזה מתחילת 2016 אבל עם חצי הנסועה שברכב שהוצע לך, ולצרכים שלי הוא מצויין. כעקרון נחשב רכב אמין אם כי יש פה ושם דיווחים על תקלה בתיבת ההילוכים, כנראה בעיקר בדגמים המוקדמים (הקרוסאובר הופיע ב-2013). כנראה לא דבר נפוץ.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אתם קונים ישירות מחברת הליסינג ?

אם כן קחו כמה כללי אצבע שיש לשים לב אליהם:

1) תמיד בדיקה מטעמכם, אתם הולכים להוציא 60 אלף שקל על אוטו, תשקיעו עוד 500 ותתעקשו על הבדיקה במכון שלכם מטעמכם ואל תאמינו לנציג שנותן בדיקה בדיוק מאתמול...

2) היסטוריית טיפולים מלאה בלי להתפשר, אני ויתרתי להם תוך הבטחה ישלימו לי אותה ובסוף גיליתי תמונה אחרת לגמרי ממה שהציגו לי המעמד הקניה כולל אובראול מנוע "ששכחו" לציין.

3) על הדרך ופה אני מסתכן בדיבה אבל לא אכפת לי ואחרי חוסר תגובה שלהם לכל פניה אני בספק אם הם יתחילו להגיב עכשיו- אם אתם קונים מאלדן תעשו סיבוב פרסה תגידו יפה שלום ותצאו החוצה. סביר להניח שהרכב עבר טיפולים במוסך חניה איפשהו ואישית אני נתקלתי במבצע הטעייה מכוון ומכוון מערכת שנועד להסתיר פרטים משמעותיים גם מהקונים וגם מהנציג מכירות על מנת שלא להעמיד אותו במצב לא נעים וכל זאת על מנת להיפטר ממכוניות שבגלל היסטוריה כזאת או אחרת לא היו נמכרות לעולם.

על הדרך יש לחברה נטייה לדחות טיפולים ב5000 ק"מ מעל הוראות היצרן ברכבי הליסינג התפעולי שלהם, חשוב להשוות את היסטוריית הטיפולים אל מול הוראות היצרן ולוודא שלא נעשה הדבר גם בחברות אחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי, לגביי סעיף 3 - הניסיון שלי היה אחר לגמרי.

היה לי בעבר רכב שנרכש מאלדן ושירת אותם בהשכרה.

הרכב נכנס כל 7500 ק"מ לטיפול (מה שנקרא תנאים קשים אצל יונדאי), טופל במורשה של היבואן.
לא ראיתי גם סטיות בקילומטראז', בטח לא דחיות של 5000 ק"מ. אולי ברמה של 30-40 ק"מ וגם זה לא בטוח.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש היצע גדול של סוזוקי קרוסאובר למכירה. 

לא הייתי קונה אחת מליסינג עם קילומטראז' כזה. 

שאתה אומר שהפיקנטו שווה 35. זה מה שנתנו לך בטרייד אין או שזה המחירון שלה? 

פיקנטו רכב מבוקש. ממליץ למכור לבד ולרכוש קרוסאובר מיד פרטית שעברה טיפולים בזמן ובמוסך מורשה. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי פרטנר שלהם שעל השמשה הם שינו ידני את המדבקה לטיפול הבא כל פעם מחדש ועשו טיפולים כל 20K, כך גם לברליגו של קולגה ואח"כ לדובלו של שנינו.

אח"כ עברתי לI30 מאלדן וגם אצלה הטיפולים היו כל 20K למרות הוראות יצרן על כל 15.

את האופל שקניתי מאלדן זה כבר סיפור אחר:

היסטוריית טיפולים לא הוצגה לי בגלל "תקלת מחשב" אבל הבטיחו לי שאקבל והאוטו בסדר ותאכלס האוטו היה עם 44K אז סמכתי עליהם, לאחר הקניה ביקשתי היסטוריית טיפולים מהמוסך של החברה וגיליתי שהרכב לא היה כלל בטיפול 30K בחברה אבל כן עבר טיפול במקום אחר כיוון שכשהוא נכנס ללא מנוע (אובראול מלא בעקבות רעידות וחוסר סחיבה ובוכנה שבורה) הם ראו פלאגים לא מקוריים שנאמר לי במאמר מוסגר אח"כ שהיו הכי זבל בשוק, כנראה שגם השמן מסוג לא תואם לרכב כלומר אולי כן 5W30 אבל בטח לא DEXOS2.

האוטו עבר טיפול במוסך בדיחה על מנת לחסוך עלויות ולא להכניס אותו למוסך שהיה שייך לחברה מתחרה (שלמה סיקסט).

הכי גרוע זה שהנציג ידע שיש פרטים שאין להציג לפני, פניות אליהם לא נענו כלל וכשכן ענו לא נתנו באמת תשובה רלוונטית, שום מילה על חוסר גילוי נאות, גם המוקד הטלפוני שלהם ברגע שהעלה את הרכב על המחשב פתאום התחיל לגמגם כאילו מופיע להם איזו סימן במחשב שיש להזהר במידע לגבי האוטו הספציפי הזה ופתאום "נחזור אליך\ נציג בכיר ידבר איתך... המנהל בפגישה וכו וכו" כאילו יודעים שיש מידע שאסור לתת וזה כבר בעיה מערכתית של ארגון שלם, מה שקוראים לו בכוונה תחילה.

אבל הבדיקה לא ראתה שנפתח מנוע לרכב והוחלפו לו 4 בוכנות 4 אינגקטורים, 4 טלטלים, אטמים וגומיות וכו ובקיצור אובראול מלא.

לאלדן אני לא נכנס בחיים גם לא בשביל 50% הנחה ולא אמליץ עליהם לעולם.

אגב מעולם לא ביקשתי להחזיר את האוטו, לא פיצוי כספי, לא הערכת אחריות -כלום רק שאלתי למה לא סיפרו לי שהאוטו אחרי אובראול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לדעתו של markb205

הרכב נפוץ מאד ויש רבות בשוק הפרטי המתוחזקות היטב עם נסועה לא גבוהה יחסית.

אם סגור על הדגם עדיף למכור לבד ולהתרכז בחיפוש אחת פרטית ושמורה

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, markb205 כתב:

ובמה כל הסיפור הזה קשור לשירשור הזה? 

דובר על קניה של רכב מחברת ליסינג, נתתי דוגמא לקניה פחות טובה בלשון המעטה וממה צריך להזהר כשקונים מליסינג.

נזהרתי שלא לכלול את כל החברות אלא דוגמא אישית ממקרה אישי מחברה אחת ספציפית.

אם גרמתי לפותח השרשור לזהירות יתרה/ מחשבה שניה/ רצון לקנות מלדן והוא עכשיו מתחרט אז עשיתי לו שירות טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא טענתי שהסיפור לא מעניין או לא מוסיף ידע לקוראים. 

ציינת בהודעה הראשונה שכדאי להיות חשדן. 

ההודעה השניה מיותרת לדיון זה. ומתאימה יותר לפתיחת דיון משלך במדור הכללי. 

זו דעתי. 

הרי המקרה שלך לא מעיד על דפוס התנהגות אופייני של חברות הליסינג, גם לא ספציפית של החברה ממנה קנית. 

אני מכיר מקרים הפוכים משלך. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

"גם לא ספציפית של החברה ממנה קנית".

לא יודע.  כשאני באתי לרכוש רכב מאלדן (לא נרכש) וביקשתי לראות את שגרת הטיפולים שעבר ומה נעשה והאם במוסך מורשה יבואן, התחילו למרוח אותי.  כמובן שלא הראו דבר.

אז נכון שגם אני רק מקרה ספציפי, אבל בכל זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, dorsht כתב:

משתלם ביחס למה? מה הדרישות? מה הסיבה שאתם רוצים לשדרג חוץ מגודל הרכב?

מה הנסועה השנתית שלכם? מה אופי הנסיעות?

110 אלף ק"מ לרכב 4 זה די הרבה.

אנחנו זוג עם ילדה וכלב , אוהבים לטייל הרבה ולפיקנטו מצליחים לדחוף רק את העגלה , אז רוצים להגדיל את הבאגז בעיקר , התקציב לשדרוג הרכב הוא לא גבוה לכן המחיר של הקרוסאובר מתאים לנו שהמחיר נמוך ביגלל הקמ הגבוה , אבל הקמ הגבוה וזה שהוא מליסינג קצת מפריע לי "שטחנו את הרכב " האיש מכירות (במגרש פרטי לא במגרשים הידועים) אמר לי שדווקא בליסינג אני יכולה להיות רגועה שהרכב עבר טיפולים בזמן ובמורשה . ועדין הפיקנטו שלנו מ 2014 עם כמעט 90K ובאמת נסענו בה המווון , אז אני מבינה שהקרוסאובר הזה היה כל היום בדרכים . השאלה אם יש רכב של חברה אחרת אולי שהוא כמו הקרוסאובר שיעלה עד 55-60 K וקמ נמוך  יותר , שורה תחתונה אני לא עשירה לקנות בזול , וחשוב לי לעשות עיסקה טובה . אני יודעת שלקנות רכב מליסינג ועם כזה קמ - זה לא כדאי - אשמח לשמוע את דעתכם ! 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קילומטראז' גבוה ממגרש פרטי? אני שומע תזמורת של אזעקות מלווה צ'קלקות אדומות. כנראה רכב בעייתי שחברת הליסינג לא רוצה לקשר לשם שלה.

הקרוסאובר נשמע מתאים לכם. חפשי אקזמפלר טוב. יש עוד דגמים רבים שיתאימו לכן, אבל מחוזר היכרות אישית לא אמליץ בעצמי אלא אשאיר לעמיתים כאן.

דרך אגב, 90,000 ק"מ מ-2014 זה בערך 15,000 ק"מ בשנה, ממש לא המון. אפילו טיפה מתחת לממוצע.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1391 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...