Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אפשר להקדים טסט?

yorng
שימו לב! השרשור הזה בן 1437 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

בחודש 7 אני אמור לעשות טסט לאוטו, אבל אני לא רוצה לחכות ל7 כיוון שאני רוצה למכור את האוטו, והאוטו יהיה בעל ערך גבוה יותר כאשר הוא עם טסט, לכן אני רוצה להקדים.

יש אפשרות כזאת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

בד"כ מקבלים את הרישיון החדש חודש וחצי-חודשיים לפני הטסט ככה שאתה די בזמן הנכון.

יכול להיות שזה מתעכב בדואר. אתה יכול לגשת לרישיומט (עם אשראי של בעל הרכב) ולנסות להנפיק מיידית.

אם זה במערכת זה יונפק.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו כן אפשר לנסות לשלם באינטרנט באתר משרד הרישוי. אם הוא מאפשר לך לשלם את הארגה של השנה הבאה, תשלם. אחרי התשלום מיד ישלח אליך במייל רישיון רכב חדש, אתה מדפיס אותו ויכול כבר באותו יום לגשת לטסט. ואז אחרי שתעבור יהיה לרכב טסט ל 14 חודשים.

אם לא מאפשר לשלם, תמתין כמה ימים ותנסה שוב. כחודשיים לפני החידוש כבר אמורה להיות אפשרות לשלם.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

צודק, שכחתי מהאופציה הנוחה יותר למרות שכבר השתמשתי בה 😆

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה נוספת ברשותכם, לא בטוח אם לפתוח שרשור חדש. 

אני מוכר אוטו ישן (לאנטיס 2001), שברוב המוחלט מהנסיעות אני לא חווה איזשהן בעיות. 

האם אני צריך להחתים את הקונה על חוזה שאומר שאני לא לוקח אחריות על איזשהן תקלות או בעיות שיהיו לאחר קניית הרכב? 

אוטו שמור, קילומטראז נמוך יחסית לשנה, אבל ישן.

זה בלאי וידוע שיהיו תקלות, הוא יהנה מהרכב, אבל יגיע שלב שבו הוא יצטרך להיכנס למוסך. לא יודע אם זה ייקח שנה, חודש, או יומיים. רק שלא יבוא אליי בטענות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, יש כזה סעיף ב״חוזה סטנדרטי״ של מכירת רכב - משהו בסגנון הרכב נבדק לשביעות רצונו בלה בלה בלה והמוכר איננו אחראי על תקלות בלה בלה ״

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוספת עריכה:

ראיתי שרשור אחר שלך. אם המחיר הריאלי של הרכב קרוב למחיר האגרה (כלומר מדובר באלפים בודדים) באמת יהיה קל יותר למכור את הרכב (מבחינת זמן) עם טסט לשנה, אבל מחיר האגרה לא יחזיר את עצמו במכירה (יהיה יותר קל למכור אם פשוט תפחית את מחיר האגרה ממחיר הרכב שאתה מצפה לקבל).

אם תעבור טסט ולא תצליח למכור את הרכב לשימוש ותחליט לגרוט את הרכב (מכירה לברזל) אז תקבל בחזרה את מחיר האגרה אבל לא את הזמן שהשקעת בטסט ולא את מחיר הטסט ואת עלות אישור הבלמים.

בכל אופן, מוכר פרטי של רכב משומש לא מחויב בשום אחריות אבל כאמור כל חוזה סטנדרטי מציין את זה. אגב, ניתן היום להעביר בעלות באתר משרד התחבורה, נפתח על זה שרשור לא מזמן.

לפני 1 שעה, Buki כתב:

כמו כן אפשר לנסות לשלם באינטרנט באתר משרד הרישוי. אם הוא מאפשר לך לשלם את הארגה של השנה הבאה, תשלם. אחרי התשלום מיד ישלח אליך במייל רישיון רכב חדש, אתה מדפיס אותו ויכול כבר באותו יום לגשת לטסט. ואז אחרי שתעבור יהיה לרכב טסט ל 14 חודשים.

אם לא מאפשר לשלם, תמתין כמה ימים ותנסה שוב. כחודשיים לפני החידוש כבר אמורה להיות אפשרות לשלם.

התשלום בקישור הזה:

https://www.gov.il/he/service/car_licence_renewal

אמור להיפתח בדיוק חודשיים לפני מועד פקיעת הטסט. בעקרון כבר לא צריך להדפיס כלום ולא מחוייבים להחזיק רשיון רכב מודפס ברכב. פשוט לשלם ולגשת לטסט (צריך ביטוח בתוקף וכזכור לך אישור בלמים ממוסך מורשה).

עריכה אחרונה על ידי Eily
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אם הנפיקו לי במשרד הרישוי אישור תנועה זמני, הוא גם יופיע באתר לתשלום אונליין או שזה עדיין מצריך דואר או רישיומט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישור תנועה זמני לא ניתן לשלם באתר ( מנסיון לפני שבוע) רק בדואר.
באותו יום היתה גם תקלה במוקד הטלפוני. כך שלא יכולתי לבדוק אם אפשר לשלם שם.

Sent from ...

• אהבתי 1

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוקף רשיון הרכב של אחד הבנים שלי צפוי לפוג בסוף יולי. האגרה כבר שולמה, וממתין לסופ"ש כדי לעבור את המבחן.

חוץ מזה חשוב האם אתה מעוניין לבצע את הטסט על מנת להקל על המכירה. המיוחד אם יש סיכון של צורך בתיקונים כתוצאה מהמבחן.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, Eily כתב:

בעקרון כבר לא צריך להדפיס כלום

לטסט עדיין חייבים לגשת עם הנייר של הרישיון ביד, אם לא תדפיס בבית ידפיסו אותו במכון טסטים. לכן בשביל למנוע עיקובים, אם יש בבית או בעבודה מדפסת, עדיף לבוא עם עם הנייר הזה מודפס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הבנתי שמדפיסים רק את הגליון לטסט (זה שעל גביו מציינים את הליקויים אם יש, וחותמים על הנסועה) ורק אם מבקשים בסוף מדפיסים את הסיכום. אוכל לעדכן בקרוב.

בכל אופן אני לא חושב שנייר אחד בשנה משנה משהו לסביבה ביחס להחזקת רכב פרטי.

אבל זה מאוד משנה למי שאין מדפסת בבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפקת הרשיון והמשלוח שלו עולות למשרד הרישי כמה שקלים. מבחינתו זו סיבה מספקת לעבור דפורמט אלקטרוני.

הבעיה היא שאומת הטארט אפ מפגרת לגמרי בשימושים היומיומיים במרשתת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Eily כתב:

אני הבנתי שמדפיסים רק את הגליון לטסט (זה שעל גביו מציינים את הליקויים אם יש, וחותמים על הנסועה) ורק אם מבקשים בסוף מדפיסים את הסיכום. אוכל לעדכן בקרוב.

בכל אופן אני לא חושב שנייר אחד בשנה משנה משהו לסביבה ביחס להחזקת רכב פרטי.

אבל זה מאוד משנה למי שאין מדפסת בבית.

מדפיסים גם את רשיון הרכב(פורמט PDF על גליון A4 לבן).

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את זה עכשיו בשרשור אחר שהגבת בו. לצערי מדפיסים גם את הביטוח שאני מציג בטלפון/שולח במייל. מסמכים שכבר אין בהם צורך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1437 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...