Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיזו 3008 חדש לאישה מבוגרת, או אחר? 160-170 אלף תקציב

bigmik
שימו לב! השרשור הזה בן 1429 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ההורים שלי רכשו סיאט אטקה והם מאוד מרוצים. התפעול שלו מאוד קל, יש בו את כל מערכות הבטיחות החיוניות, נוסע מדהים (בעיניי) ויש הרבה כח כשצריך. 
תוסיף שהוא גבוה, נח ונראה טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיגואן 1.4 (וגם קודיאק) הגיע עם גיר כפול מצמדים "רטוב" ולא יבש כמו באטקה, אני לא יודע מה מותקן בדגם המעודכן עם מנועי 1.5. הגירים עם המצמדים הרטובים הפגינו אמינות עדיפה על חשבון עלויות אחזקה גבוהות יותר עקב הצורך בהחלפת שמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סובארו XV. מפתח דלתות רחב שמאפשר כניסה ויציאה נוחות.

אבזור בטיחותי מלא, אמינה, פשוטה מכאנית.

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-XV רכב מעולה אבל היא מחפשת רכב גבוה וגדול יחסית אז הייתי מסתכל על הפורסטר שבאמת יכול להתאים, מצוייד במערכות בטיחות כולל בלימה אוטונומית בנסיעה לאחור בחלק מהדגמים, נוח מאוד ופשוט לתפעול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 16.5.2020 בשעה 20:07, bigmik כתב:

רק ג'יפון ועדיף גבוה ככל שניתן, לחגחגא קטן. 

מחפש לאמא שלי (75) שלי רכב, נהגת טובה , חדה וזהירה , נוהגת יום יום כ 50 או 40 קמ ליום,כרגע היא נוהגת ביונדאי IX35 2014 ובעבר, יונדאי טוסון 2005,

היא לא ממהרת להחליף רכבים ואני מעדיף אמינות ושקט, כי אני זה שצריך ללכת למוסך.  בטיחות אקטיבית חשוב ככל שניתן ועצירה אוטונומית אם מתקרבים לרכב שעצר

בפתאומיות מלפנים.

ק"מ היא לא עושה יותר מ 12 אלף בשנה, אין בעיית תקציב אבל היא לא תקנה רכב מעל 200 אלף , ככה היא מעדיפה, כנראה סביב ה170 -160 אלף לא למשוך צומת לב.... סגפנית.

מחפש רכב גבוה חובה , אמין , דלק לא חייב חסכוני אבל לא בולען. הכי קל להיכנס לקיה או יונדאי, אבל זה אם אין ברירה...  היא תשמח לעוד קוראני בחניה.

רכבים שנפסלו בגלל גובהם, מזדה CX30 החדש, יונדאי קונה וכנראה שגם הפיזו 2008 המוצלחת (מוצלחת לטעמי) תפסל בגלל גובה.  אינפיניטי QX30 משומש גם

נפסל בגלל גובהו.

האם ה3008 של פיזו שמהללים אותו במבחנים  ראוי ומה מבחינת אמינות? כמה שנים אחריות? אני אוהב את הרכב בכללי והיא גם נסעה באחד והתלהבה ממש.

אם זה התקציב, אז בשביל השקט הנפשי אפשר לקחת את גרסת הטורבו של הספורטאז'.. זה רכב מאוד מפנק מבפנים ומאובזר בהכל פחות או יותר.

הוא גם אמין מאוד, ככה שהשוק שלו מצויין שזה גם ייתרון בהשקעה כזאת ועד אז היא תהנה מכמה שנים של נהיגה מהנה ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרסת הטורבו של הספורטאז מגיע עם גיר דו מצמדי יבש, לגיר בעית התחממות ידוע שיכולה להשבית את הרכב למספר דקות במידה והגיר מתחמם.

אז בסעיף האמינות הגירסה הזו היא לא שיא האמינות.

לגבי ה 3008, לפי החיפושים שלי על הרכב לפני שאני קניתי אחת נראה שהדגם מאד אמין (וגם בחו"ל) אבל יחסית זה דגם חדש.

סך הכל אחלה רכב, נוח ושקט ובגירסאות הגבוהות כולל את כל מערכות הבטיחות שרק צריך. אני ממליץ.

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית לא הייתי פוסל בייחוד בתקופה כזאת גם לקנות רכב יד 2 ולאו דווקא חדש שאתה מפסיד עליו ירידת ערך. יש מקומות כמו טרייד מוביל שאפשר למצוא רכבים ממש כמו חדשים מבחינת הקמז' שמשרתים להרבה זמן וגם חוסכים לא מעט כסף. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספורטאז של קיה הוא המועדף שלי, אם צריך להחליט, אותו אני לוקח ללא שאלה בכלל, את הדגם הבכיר.

קיבלתי אותו לכמה שעות מבחן, מאוד התרשמתי ממנו בזמנו, מנוע חביב , זריז נהיגה חלקה , אבזור, מושבי עור ונהיגה אוטונומית מצוינת

ובטיחותית, הוא נותן הרבה.  הוא קולע בול במשבצת שלי.

אבל היא ראתה את הפיזו אצל חבר משפחה והרכב לא שלו בכלל, שכור כנראה... התלהבה, האמת שגם אני התלהבתי ממנו, הזמנתי נסיעת מבחן

על 1.6 וה1.2 ליטר... אבל היא ביטלה כמה שעות לפני. 

אז מנסה לקבל אינפורמציה כנה על הרכב, לי הוא נראה בעל יכולת מצוינת, אמינות בסדר  ברשת, אבל מחפש תשובות

מבעלים של אחד כזה.

היתה לי 208 2012 פיזו, ומחירם קצת נופל אחרי 4 שנים לחצי ממחיר הקנייה בממוצע.  אבל ה3008 הוא סיפור אחר, ובשוק המשומשות

הוא די ערני ושומר על מחיר מצוין, לא אופייני לפיזו בכללי... אז בודק אולי בעצם למה לא פיזו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה נשאר לנו?

בתאריך 17.5.2020 בשעה 08:28, discoTD5 כתב:

את האמת? בתקציב הזה כל רכב שהיא תבחר - ספורטאז', טוסון, XV, פורסטר, 3008, גרנדלנד, CX5, ראב 4, וסליחה ממי ששכחתי - כולן מכוניות מצוינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, bigmik כתב:

הספורטאז של קיה הוא המועדף שלי, אם צריך להחליט, אותו אני לוקח ללא שאלה בכלל, את הדגם הבכיר.

קיבלתי אותו לכמה שעות מבחן, מאוד התרשמתי ממנו בזמנו, מנוע חביב , זריז נהיגה חלקה , אבזור, מושבי עור ונהיגה אוטונומית מצוינת

ובטיחותית, הוא נותן הרבה.  הוא קולע בול במשבצת שלי.

אבל היא ראתה את הפיזו אצל חבר משפחה והרכב לא שלו בכלל, שכור כנראה... התלהבה, האמת שגם אני התלהבתי ממנו, הזמנתי נסיעת מבחן

על 1.6 וה1.2 ליטר... אבל היא ביטלה כמה שעות לפני. 

אז מנסה לקבל אינפורמציה כנה על הרכב, לי הוא נראה בעל יכולת מצוינת, אמינות בסדר  ברשת, אבל מחפש תשובות

מבעלים של אחד כזה.

היתה לי 208 2012 פיזו, ומחירם קצת נופל אחרי 4 שנים לחצי ממחיר הקנייה בממוצע.  אבל ה3008 הוא סיפור אחר, ובשוק המשומשות

הוא די ערני ושומר על מחיר מצוין, לא אופייני לפיזו בכללי... אז בודק אולי בעצם למה לא פיזו?

לדעתי 2 בעלים של 3008 ענו לך..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1429 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...