Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיזו 3008 חדש לאישה מבוגרת, או אחר? 160-170 אלף תקציב

bigmik
שימו לב! השרשור הזה בן 1428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רק ג'יפון ועדיף גבוה ככל שניתן, לא קטן. 

מחפש לאמא שלי (75) שלי רכב, נהגת טובה , חדה וזהירה , נוהגת יום יום כ 50 או 40 קמ ליום,כרגע היא נוהגת ביונדאי IX35 2014 ובעבר, יונדאי טוסון 2005,

היא לא ממהרת להחליף רכבים ואני מעדיף אמינות ושקט, כי אני זה שצריך ללכת למוסך.  בטיחות אקטיבית חשוב ככל שניתן ועצירה אוטונומית אם מתקרבים לרכב שעצר

בפתאומיות מלפנים.

ק"מ היא לא עושה יותר מ 12 אלף בשנה, אין בעיית תקציב אבל היא לא תקנה רכב מעל 200 אלף , ככה היא מעדיפה, כנראה סביב ה170 -160 אלף לא למשוך צומת לב.... סגפנית.

מחפש רכב גבוה חובה , אמין , דלק לא חייב חסכוני אבל לא בולען. הכי קל להיכנס לקיה או יונדאי, אבל זה אם אין ברירה...  היא תשמח לעוד קוראני בחניה.

רכבים שנפסלו בגלל גובהם, מזדה CX30 החדש, יונדאי קונה וכנראה שגם הפיזו 2008 המוצלחת (מוצלחת לטעמי) תפסל בגלל גובה.  אינפיניטי QX30 משומש גם

נפסל בגלל גובהו.

האם ה3008 של פיזו שמהללים אותו במבחנים  ראוי ומה מבחינת אמינות? כמה שנים אחריות? אני אוהב את הרכב בכללי והיא גם נסעה באחד והתלהבה ממש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לקחת 3008 ליום או יומיים (אפילו מושכרת) כדי שתראה שהיא מסתדרת עם הממשק שלו. הוא לא הכי אינטואיטיבי ובגיל הזה לא בטוח שהיא תסתדר איתו.

דווקא לאנשים מבוגרים הייתי הולך על הפשוטים יותר (מי אמר קוריאניים?) שיותר אינטואיטיביים ומציעים הכל במחיר של קצת פחות חדשנות (לטוב ולרע).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת? בתקציב הזה כל רכב שהיא תבחר - ספורטאז', טוסון, XV, פורסטר, 3008, גרנדלנד, CX5, ראב 4, וסליחה ממי ששכחתי - כולן מכוניות מצוינות.

אין בתקציב הזה רכב שהוא נפילה ורכב שאחד שהוא מעל כולם.

יש את אלו שנמצאות בטופ של הסגמנט, ויש את אלו שהן יותר נפוצות בגלל שיווק מוצלח לציי רכב.

אף אחד לא יסתכל עליה אם היא תגיע עם טוסון או ספורטאז', וכנראה גם לא עם 3008 או גרנדלנד. 

קח כל רכב מהמכוניות הרשומות, בצבע לבן, והוא משעמם ולא יקבל חצי מבט נוסף של 'wow'.

חבר טוב בן כמעט 70 רכב לאחרונה פורסטר חדש, וקשה למחוק לו את החיוך מהפרצוף כשהוא נוהג ברכב. 

מה שהייתי עושה זה קובע יום, לוקח אותה לכל הסוכנויות הרלוונטיות, שתישב במכוניות השונות, מסנן כך שמגיע לתיאום נסיעת מבחן בשלוש מכוניות, ומשם מתקדם לפי מה שהיא הכי מתחברת אליו. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידעתי בבטיחות אקטיבית, ממה שכתבו כאן בפורום ומניסיוני האישי, הספורטאז' מגיב הכי טוב בבלימות חרום. הועלתה כאן נקודה שבפיז'ו רק בדגם המפואר יש רדאר, ובדגם הפשוט מצלמה.

בכל מקרה מהניסיון שלי הספורטאז' בלם אותי בחניה כמה פעמים (נכנסתי מהר מידי לטעמו...) ובלם אותי פעם אחת בכביש 6 במהירות של כ 140 בזווית באמצע עקיפה...

תוסיף לזה אמינות, פשטות תפעול לרכב, וכחובב פיז'ו אני עדיין ממליץ על הקיה.

לפני שנה התחבטתי בדיוק שם על הרכב לאבא שלי, המלצתי לו חזק על הקיה, נדלק על ה cx-5 ולא רצה לשנות, ועד עכשיו הוא מקטר. 

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהקשר של מבוגרים - לאבא שלי (בן 80+)  יש 3008.

חוץ מבקרת השיוט, כל שאר הפונקציות נוחות עבורו.

הבעיה היחידה היא שכל שבועיים הוא מזעיק אותי כי נדלקת לו נורה של tpms (לחץ אויר נמוך בצמיגים). אחרי כמה פעמים עליתי על זה שבלוח השעונים מופיעה נורה כתומה עד שחוגרים חגורת בטיחות (חוץ מכל ההבהובים האדומים הרגילים שמתריעים על חגורת בטיחות). יש דמיון בינה לנורת tpms. 

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שהממשק בפיזו כנראה קצת מעיק ולא כל כך נגיש לבוגרים,זו גם ההרגשה שלי ,  שתהיה שם איזו שהיא הסתגלות ארוכה.

צריך לבדוק לעומק ולקחת אותה לראות הממשק ברכב עצמו. 

השאלה אם מישהו נתקל בבעיות אמינות חמורות?

ואם 3008 אז אולי אפשרי להסתפק ב1.2 ליטר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, bigmik כתב:

הבנתי שהממשק בפיזו כנראה קצת מעיק ולא כל כך נגיש לבוגרים,זו גם ההרגשה שלי ,  שתהיה שם איזו שהיא הסתגלות ארוכה.

צריך לבדוק לעומק ולקחת אותה לראות הממשק ברכב עצמו. 

השאלה אם מישהו נתקל בבעיות אמינות חמורות?

ואם 3008 אז אולי אפשרי להסתפק ב1.2 ליטר?

אני פחות התחברתי למיליון הכפתורים ע"ג הקונסולה שיש ל-3008.

ממליץ לגשת ולראות את הרכב בסוכנות וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, 3008 פרימיום 1.2 תספיק בהחלט לנהג ממוצע. אין צורך ב-1.6! 

הייתי מוסיף למשוואה ספורטאז' טופ (160000) ובעיקר את cx5 אקזקיוטיב (173000 אם אינני טועה). המאזדה הוא שילוב מנצח של אמינות והנדסת אנוש מצויינת. שנראית מצויין (במיוחד מבפנים) אבל לא מתבלטת. תנוחת הנהיגה במאזדה גבוהה מהפיג'ו. 

חיסרון עיקרי הוא מחיר גבוה כבר בדגם הבסיס, אבל לפחות שמירת הערך מצויינת. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה CX5  הגירסה הבכירה , מנוע 2.5 ליטר, יש לאחותי ואימי ממש לא אוהבת... אומרת שהמאזדה קטנה מדי.

גם פורד אדג' , טיטניום, היא לא אוהבת, אומרת שהוא גדול מדי... לך תבין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פולקסוואגן טיגואן גדול וגבוה. 

מאוד סולידי למראה (במיוחד בצבע לבן, שהוא הצבע היחיד, שלא עולה כסף בצמפיון). 

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמינות זהה לסיאט (אותם מכלולים). 

טיגואן גדול יותר ומרגיש בוגר ואיכותי יותר. 

הסיאט בדגם ה fr נותן חבילה מצטיינת אבל מעט בולטת (ספורטיבית, צעירה). לא מאמין שהיא תרצה אטקה, הוא יראה לה קטן. 

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...