Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם כולם צריכים הגשמה עצמית סטטוס מסוים ומקצוע?

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 1411 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני זוכר שהייתי בתיכון  בגיל 17 ונרשמתי לloveme , לאחר כמה ימים שנרשמתי ראיתי שקיבלתי כמה הודעות מבחורות אך לא יכולתי להגיב להם, אמרתי לעצמי " וואו! כבר?? ועוד הם פונים אליי? ועוד ברבים?"

הייתי חייב לשים כסף, הריי מי יפספס הזדמנות כזאת בגלל כמה עשרות שקלים?. איך ששמתי כסף גיליתי שהבחורות היו בוטים של המערכת.

עריכה אחרונה על ידי Bob Ross
לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 233
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

פעם אחת שילמתי ל-Okcupid וקיבלתי את האפשרות לראות מי עשתה לי לייק. בקיצור קיבלתי 2-3 לייקים. כעבור חודש הפסקתי את המנוי ובאותו יום שנגמר המנוי "פתאום" קיבלתי איזה 12 לייקים. בקיצור כל אחד מוזמן להסיק מסקנות. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

שניכם עושים את זה לא נכון. אצלי למשל היה זרם יציב של לייקים בכל האתרים שנרשמתי אליהם... אז מה שכולם הגיעו מאוגנדה ומהפיליפינים, עדיין נחשב. 😄

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, ChemGuy85 כתב:

לא פרשתי. הבנתי שאין טעם לבזבז זמן על האפליקציות האלה. אחת הסיבות למה אני הולך לאוניברסיטה היא בשביל לייצר מסגרת חברתית ארוכת טווח שניתן לבנות בתוכה קשרים חברתיים. לא בטוח בכלל שיצא לי מזה משהו, אבל זו הכוונה. עדיף על לשבת כל היום עם הטלפון ולעשות swipe left or right. 

יכול להיות שזה יעבוד, אבל לא בטוח שזו התשובה. זכור לי שאתה בשנות ה-30? אז אלא אם אתה מגיע למסלול ערב (אז יש אנשים מטווחי גילאים יותר גדולים מכיוון שרובם עובדים), קח בחשבון שרוב הסטודנטים יהיו בשנות העשרים המוקדמות שלהם ולא בטוח שיהיו באותו הראש שלך (זה נכון לאוניברסיטת ת"א לפחות, בחוג לכלכלה). אישית לא הייתי הולך ללימודים כשזו אחת המטרות הראשיות שלי, אבל for each his own.

אנקדוטה בנושא - בזמן הלימודים יצאתי עם מספר בחורות מהאוניברסיטה, ובאופן מצחיק, את רובן ככולן הכרתי דרך אפליקציה (אפילו כאלו שאשכרה למדו איתי את אותו התואר). היתה רק אחת שלא היתה דרך אפליקציה שהכרתי מקורס משותף.

והוזכר העניין של התשלום, פרופיל, לייקים וכו' - אני יכול להיכנס לניתוחים טכנים של הפיצ'רים של כל אפליקציה, הניסיון שלי בהן כבר שווה ערך לתואר ראשון :lol: (סתם דוגמה - ל-OKCupid אין שום סיבה לשלם כי התשלום לא נותן שום ערך מוסף, לטינדר לעומת זאת - כן), אבל אסכם את זה ככה: הכל מתחיל ונגמר בפרופיל. אם הפרופיל גרוע, שום פיצ'ר בתשלום ("בוסטים" לדוגמה) לא יעזרו, כי 0 כפול X עדיין יתן 0. ולעשות פרופיל טוב, שכולל גם תמונות טובות ותיאור שלא מסתכם ב"אוהב את החיים" על שלל סוגיו - זו "תורה" שלמה, ופריווילגיה ששמורה רק לנשים (וגם אז, לא לכולן). ההבדל שתמונת פרופיל אחת, או תמונה נוספת אחת לא במקום, או משפט אחד בתיאור יכול לעשות - הוא עצום (!!!!). ואנשים לא מבינים את זה (כי יותר קל לא לקחת אחריות, כמובן).

מה שאני מנסה להגיד הוא שלפתוח פרופיל, לזרוק שתי תמונות ולכתוב איזה משהו לצאת ידי חובה ואז להגיד "זה חרא זה לא עובד" - אז כן, ככה זה באמת לא עובד. גם אני עברתי את התהליך הזה שלקח לא מעט זמן, עד שהגעתי לפרופיל עם אחוזי הצלחה גבוהים ("הצלחה" אני מגדיר כהגעה לדייט). ונראיתי בדיוק אותו דבר, ובכלליות הייתי אותו בנאדם, לא הפכתי יפה יותר או עשיר יותר או מוצלח יותר, אבל הפרופיל עצמו השתנה לא פעם ולא פעמיים ועבר הרבה מקצי שיפורים. ואפשר להמשיך את זה גם לחלק של החלפת ההודעות באפליקציה ואחריה (עד הדייט, כי מרגע הדייט כבר אין שום קשר לדרך בה נעשתה ההיכרות וזה נושא אחר לגמרי). יש לי חבר שעשה בדיוק את הנ"ל, ובמשך שנה חווה רק אכזבות והתעקש לא לקבל עזרה. בסוף הוא נכנע ונתן לי לעזור. היום הוא מצפה לילד עם אשתו שהכיר ב-OKCupid (וזה באופן ישיר מהעזרה שהוא קיבל). ולמען הסר ספק, אני לא מדבר על כל מיני שיטות "פיקאפ" מצחיקות, אלא על פילוסופיה מסויימת שרלוונטית לעולם ההיכרויות אונליין, שהרבה רוב אנשים מפספסים, שאימוץ שלה יכול לשפר את אחוזי ההצלחה פלאים.

בקיצור - תהליך לא פשוט, לא קל, דורש השקעה לא מעטה ומחוייבות בשביל להצליח ולא מתאים לכל אחד, במיוחד כשהכי קל להרים ידיים ולהתייאש (גם אני עברתי את זה). אבל לא אפשרי? סיכויים אפסיים? סליחה, מי שאומר את זה, מדבר שטויות. ואני אשמח להרחיב ו/או לעזור למי שצריך עזרה בנושא, עדיף בפרטי, כי זה סוטה מנושא השרשור המקורי (למרות ש"תהליך לא פשוט, לא קל, דורש השקעה לא מעטה ומחוייבות בשביל להצליח ולא מתאים לכל אחד, במיוחד כשהכי קל להרים ידיים ולהתייאש" מתאים לכל דבר בחיים).

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

בחייאת, תן לנוכחים פה קצת קרדיט שגם הם עשו שיעורי בית והעבירו את הפרופילים שלהם מספר איטרציות לפני שהרימו ידיים. אתה כבר מספיק זמן בפורום והשתתפת במספיק דיונים בנושא כדי לראות שבגדול מדובר באותם אנשים שעסקו במלאכה לאורך שנים ושאי אפשר להאשים אותם בעצלנות או בחוסר יסודיות. כמגיא סורק אקסלים לפרנסתו ומוצא טעויות של פסיק בחישובים של מיליוני דולרים, אני חושב שהוא מסוגל לקרוא מדריך עם המלצות ברשת ולצלם תמונה או לנסח טקסט מוצלח.

כמו כן, מה עוזר הפרופיל הכי טוב בעולם כשאתה מוקף ב'אוהבות את החיים' למיניהן, או המקבילה האירופאית/אמריקאית שלהן - love traveling. אני מסכים שחשוב לקחת אחריות, אבל איכשהו הדיונים בנושא הזה תמיד גולשים להלקאה עצמית וזה לא לעניין. חלאס עם זה, גם הבחורות באתרים ובאפליקציות האלה הן לא הסחורה הכי איכותית (או לפחות לא מיוצגות כך), קל וחומר אם אתה לא גר בת"א חיפה או ירושלים. על זה בין היתר דיברתי כשהזכרתי את מגבלות הפורמט. זה נהדר שהחבר שלך הצליח, אבל שוב, על כל אחד כזה...

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הדיונים פה גם מגיעים לשלל התובנות שכבר פרטתי לפני כמה עמודים, וגם אתה ממשיך איתן - "לא הסחורה הכי איכותית", "אוהבות את החיים"...

זו אוכלוסיית העולם, אבל כמו בעולם האמיתי, יש שם גיקיות וחובבות הגה ומה לא.

חצי מהשיח סביב דייטים כאן זה על זה שאתה לא תצליח בעולם הדייטינג אם אתה לא דוגמן מיליונר שחקן כדורגל ופורנו עם שלושה תארים ואסטון מרטין בחצר. 

אפשר להתחיל בבסיס: אתה צודק, למשל, שיותר קל למצוא זוגיות בערים הגדולות. זה גם צעד שמי שחשוב לו למצוא קשר יכול לעשות. אבל גם במקרה הזה, לחלק יהיה יותר קל וכיף לכתוב איזה חרא זה תל אביב והבועה כאן וכמה כולם פה ריקים מתוכן. 

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, Derish כתב:
בחייאת, תן לנוכחים פה קצת קרדיט שגם הם עשו שיעורי בית והעבירו את הפרופילים שלהם מספר איטרציות לפני שהרימו ידיים. אתה כבר מספיק זמן בפורום והשתתפת במספיק דיונים בנושא כדי לראות שבגדול מדובר באותם אנשים שעסקו במלאכה לאורך שנים ושאי אפשר להאשים אותם בעצלנות או בחוסר יסודיות. כמגיא סורק אקסלים לפרנסתו ומוצא טעויות של פסיק בחישובים של מיליוני דולרים, אני חושב שהוא מסוגל לקרוא מדריך עם המלצות ברשת ולצלם תמונה או לנסח טקסט מוצלח.

א. תן "לנוכחים פה" לענות על זה בעצמם.

ב. גם אם זה נעשה, מי אמר שזה נעשה בצורה טובה?

ג. ברור. "לקרוא מדריך" עם המלצות וליישם אותן זה לכאורה קל לעשות. אבל זה באותה מידה קל לא-לעשות. אז בוא ניתן לו לענות אם הוא עשה את זה.

אגב, על אותו משקל אתה יכול להגיד שיש לו יכולות מקצועיות-טכניות גבוהות, אז מה הבעיה "לקרוא מדריך" עם המלצות איך להתחיל עם בחורה בבר/תחנת אוטובוס/סופר וליישם, ואז בכלל לא להצטרך שום אפליקציה. לא הבנתי את פשר הטיעון הזה.

(כמגיא סתם נהיה מושא הדוגמה כי השם שלו עלה, זה לא מכוון אליו ישירות, אבל הוא יותר ממוזמן לענות על זה)

לפני 1 שעה, Derish כתב:
חלאס עם זה, גם הבחורות באתרים ובאפליקציות האלה הן לא הסחורה הכי איכותית

וואו, יש לך את זה ביותר מתנשא? יש לי בערך אלף דוגמאות לתת בנושא אבל בגלל שנראה שכבר גיבשת דיעה מוצקה בנושא, ובגלל שאינטרנט וזה, אני אוותר.

(מזל אגב שנמנעת מלכתוב "המשתמשים" במקום "הבחורות", כי אז זו הייתה פנייה ישירה אליי ואל עוד ממשתתפי השרשור)

לפני 1 שעה, Derish כתב:
על זה בין היתר דיברתי כשהזכרתי את מגבלות הפורמט. זה נהדר שהחבר שלך הצליח, אבל שוב, על כל אחד כזה...

על כל אחד כזה יש עוד אחד כזה. ועל כל שניים כאלה יש 4 שבוחרים לקטר כמה הכל חרא. שכל אחד יבחר את הצד שהוא רוצה להימצא בו.  

אני מניח שאתה זוכר, אבל אני 1.65 (וזה כתוב מפורשות בפרופיל), זה בערך המקום הכי גרוע שאפשר להתחיל ממנו בהיכרויות אונליין. אז אל תתן לי את הבולשיט הזה, לא לי.

זהו, אפשר לחזור להתדיין להתבכיין על כמה החיים שמחים מדכאים.

עריכה אחרונה על ידי Blaz00r
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

-שגבר נמשך לאישה, הוא בעיקר נמשך למראה החיצוני. אין מה לעשות אנחנו הגברים יצורים חזותיים מאוד.

נשים לעומת זאת, המראה החיצוני של גבר זה אולי 30% מהמשיכה במקרה הטוב. שאר ה70% אחוז זה איך הוא נושא את עצמו, ביטחון עצמי, כריזמה, קריירה, מה יוצא לו מהפה, סטטוס חברתי וכו'.

לכן, כשאתה ניגש אל בחורה באופן ישיר בחוץ, לכריזמה שלך, שפת הגוף ואיך אתה נושא את עצמך  ולכל שאר הדברים שציינתי יש משקל משמעותי שיכולים להטות את הכף לטובתך אפילו אם אתה שמנמנן או 160 בגובה. אתה פשוט לא יכול לעשות את זה דרך אתרי הכרויות. דרך המסך. דרך המסך זה שוק בשר עם מלא פילטרים וסינונים ואתה צריך לבלוט .

עכשיו, מאוד קשה לבחור הממוצע לבלוט באתרי הכרויות, שלכל בחורה שנראית 6 ואפילו פחות מקבלת עשרות הודעות ביום אם לא יותר.

עשיתי ניסוי פעם בקיופיד, שמתי תמונה של בחורה ולא כתבתי כלום בפרופיל. פשוט תמונה רנדומלית שבחורה שנראית  סבבה לא משהו מיוחד , ששמצאתי בגוגל. לא עברה שעה וקיבלתי איזה 15 פניות מבחורים, חלקם נראים טוב מאוד עם רזומה מרשים בפרופיל. קחו את זה לצומת ליבכם.

לא מאמינים לי? תפתחו פרופיל פקטיבי בקיופיד, שימו תמונה רנדומלית של בחורה עם מראה סביר, לא יותר, ותראו מה קורה בתיבת ההודעות שלכם תוך 24 שעות.

תוסיפו את העובדה שרב הבחורות שם נמצאות בשביל בוסט לאגו ולא מחפשות באמת שום דבר וקיבלתם אחלה בזבוז של זמן, תיסכול מתמשך  ויותר מכל - אחלה דרך להוריד לכם את הדימוי העצמי עם הזמן, כי שלא הולך לאורך זמן באתר הכרויות זה ישפיע על הדימוי העצמי. אין דרך לברוח מזה. 

אני מדגיש שוב, כל עוד מנסים להכיר באתרי הכרויות במקביל לנסיונות להכיר בחוץ בעולם האמיתי, זה בסדר גמור. הבעיה, שרב המוחלט של הבחורים באתרי הכרויות מסתמכים אך ורק על זה, מתוך חשש לצאת מאזור הנוחות שלהם, כי פשוט בוא נודה על האמת, יותר מרגיש להם בטוח להיות מאחורי המסך כי החשש מה- "לא" שהבחורה עלולה לתת להם בחוץ מבעית אותם. ,

וזה מתכון לכישלון גם במציאת זוגיות וגם לדימוי העצמי שלהם לאורך זמן.

עריכה אחרונה על ידי Bob Ross
לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, Blaz00r כתב:

וואו, יש לך את זה ביותר מתנשא? יש לי בערך אלף דוגמאות לתת בנושא אבל בגלל שנראה שכבר גיבשת דיעה מוצקה בנושא, ובגלל שאינטרנט וזה, אני אוותר.

שים לב שאני מדבר על הפרופילים, לא האנשים שמאחוריהם. בדיוק כמו בפורום - שופטים/מדרגים אותך לפי מה שאתה מציג ולא בהכרח יודעים שאתה דוקטור לפיזיקה גרעינית שמתנדב בבית אבות כל סופ"ש או תורם אלפי שקלים לצדקה.

מה שניסיתי לומר פה (ואולי לא היה ברור) זה שגם הבחורות באתרים ובאפליקציות רחוקות מלהצטיין במשחק, אבל הן לא צריכות להתאמץ בכלל, כי בניגוד לרוב הגברים שנמצאים שם לא לוחץ להן בפיפי. יש להן את כל הזמן שבעולם לחכות שיבוא נסיך כמוך עם התמונה והטקסט הנכונים, והן לא תתפשרנה על איזה שלוך שנראה כמו המציאות שמצפה להן בפועל. או לפחות כך הן חושבות...

עריכה אחרונה על ידי Derish
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Blaz00r כתב:

יכול להיות שזה יעבוד, אבל לא בטוח שזו התשובה. זכור לי שאתה בשנות ה-30? אז אלא אם אתה מגיע למסלול ערב (אז יש אנשים מטווחי גילאים יותר גדולים מכיוון שרובם עובדים), קח בחשבון שרוב הסטודנטים יהיו בשנות העשרים המוקדמות שלהם ולא בטוח שיהיו באותו הראש שלך (זה נכון לאוניברסיטת ת"א לפחות, בחוג לכלכלה). 

בן 35 מגיע למסלול בוקר בבר אילן. 

לפני 10 שעות, Blaz00r כתב:

בקיצור - תהליך לא פשוט, לא קל, דורש השקעה לא מעטה ומחוייבות בשביל להצליח ולא מתאים לכל אחד, במיוחד כשהכי קל להרים ידיים ולהתייאש (גם אני עברתי את זה). אבל לא אפשרי? סיכויים אפסיים? סליחה, מי שאומר את זה, מדבר שטויות. ואני אשמח להרחיב ו/או לעזור למי שצריך עזרה בנושא, עדיף בפרטי, כי זה סוטה מנושא השרשור המקורי (למרות ש"תהליך לא פשוט, לא קל, דורש השקעה לא מעטה ומחוייבות בשביל להצליח ולא מתאים לכל אחד, במיוחד כשהכי קל להרים ידיים ולהתייאש" מתאים לכל דבר בחיים).

אתה יכול להיות אחלה קאוצ'ר/איש מכירות. אני נותן קרדיט כאשר קרדיט מגיע, אבל עלי זה לא עובד. אני מודע היטב למגבלות של הפורמט הזה, השטחיות שלו, הקושי בהעברת מסרים, ההצפה, הפערים בביקוש והיצע, אשליית המבחר, היכולת הקלה לנפנף, האקציה הזאת של ימינה את אהבת חיי שמאלה לכי תמותי. עבור מישהו זה עובד וזה נהדר, אבל אני לא מתחבר לעולם תוכן הזה. אני מעדיף את הקשרים שלי נבנים בהדרגה בתוך מסגרת חברתית. אני old school בקטע הזה. 

לפני 9 שעות, Derish כתב:

כמו כן, מה עוזר הפרופיל הכי טוב בעולם כשאתה מוקף ב'אוהבות את החיים' למיניהן, או המקבילה האירופאית/אמריקאית שלהן - love traveling. אני מסכים שחשוב לקחת אחריות, אבל איכשהו הדיונים בנושא הזה תמיד גולשים להלקאה עצמית וזה לא לעניין. חלאס עם זה, גם הבחורות באתרים ובאפליקציות האלה הן לא הסחורה הכי איכותית (או לפחות לא מיוצגות כך), קל וחומר אם אתה לא גר בת"א חיפה או ירושלים. על זה בין היתר דיברתי כשהזכרתי את מגבלות הפורמט. זה נהדר שהחבר שלך הצליח, אבל שוב, על כל אחד כזה...

בחיי מישהו צריך להעביר את הבחורות האלה סדנת צילום. כמה קשה לעלות 1-2 פורטרים מוצלחים איפה שרואים את *העיניים* שלך בפרספקטיבה טובה? אני כבר לא היית מסוגל לראות את סלפי הזה עם הסנובורד בבולגריה/תעלה באמסטרדם/נדנה בתאילנד/צילום באירוע/דאק פייס באוטו/סלפי במעלית. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השמאלית שיחקה בסדרת נטפליקס בשם EASY אפרופו 

לא ממש עקבתי אחרי כל מה שהלך כאן אבל מכיר את פותח השרשור - לגבי סטטוס והגשמה עצמית. 

כשהייתי בגילאים של מיד אחרי צבא היו לי חלומות של בית פרטי, אשה יפה, שני רכבים ואחד מהם חלום מוטורי והשכר שעמד לי בראש דאז היה 10 נטו ואני אומר תודה - ואז היה משבר בשוק הייטק של שנת 2001 והבנתי שחוץ מלשחק משחקי מחשב לא עשיתי כלום ובזבזתי את כל הזמן שלי ואני נשארתי מאחור בלי ידע ואני לא רואה יותר איך אני מגשים את החלום הזה. 

אז מצאתי מקום עבודה שהיו בו שני מורים שלימדו אותי והרימו אותי על הרגליים אבל במשך שנה וחצי פשוט קרעתי את התחת וכמעט לא ישנתי - כל הזמן למדתי לבדי בעצם איך להקים שרתים, להקים רשתות, לאבטח אותן, לגבות אותן, לעשות ניתובים, חיבורים מרחוק מה לא - ותוך כדי הכרתי מישהי צעירה ומאוד מאוד יפה (מאתר ההיכרויות ג'יי דייט - אגיע לזה אח"כ) ואז איפשהו כשאני מדלג על כמה שנים טובות קדימה בשנת 2007 מצאתי את עצמי נכנס לעבודה הראשונה שלי בשוק ההייטק עם חלומות להפוך ממהנדס למנהל או למנהל טכני ואח"כ אולי לסמנכ"ל ובסופו של דבר ליועץ עצמאי עם משכורת הון. 

וזה לא קרה... אני כבר בשנה ה14 שלי באותו הצוות כמהנדס תמיכה טכנית בכיר וגם טריינר\מנטור אפשר לאמר אבל האם "נתקעתי" או נשארתי במקום בגלל חוסר הגשמה עצמית? או בגלל שלא רציתי להתקדם? 

לא, ממש לא זה לא העניין - מצאתי את עצמי נשאר כי המנהלים שלי הם אנשים מדהימים שנותנים לי גב וטוב לי איתם, השעות שלי נוחות מאוד, אני לא צריך לטוס, לא עובד בשבת וזוכה לראות את הילדים בשעות שהם עוד ערים וגם יש לי היכולת לעבוד מהבית. העבודה קשה מאוד אבל לא קשה מידי - שחוק טילים אבל למרות הכל מדובר בתחום דינאמי שכל הזמן לומדים בו. 

והשכר הוגן וממש לא נמוך. 

בסופו של דבר בין אם זו עבודת DEAD END זה מקום טוב למות בו אני מניח? ובסופו של דבר המשרה הזו התגלתה כמשרת זהב בשוק הזה ביחס למה שאני באמת מחפש מהחיים - אני לא מחפש לא להיות בבית ולא לראות את הילדים והאשה, אני לא מחפש "הכל עליי" אלא עבודת צוות שאפשר פשוט לזרוק את העפרון בחמש וחצי וללכת ואני לא מחפש "איש העולם הגדול" אלא האיש של אשתי והאבא של הילדים. ומצאתי את זה! 

ואני חושב שזו הגשמה עצמית ואני חושב שזה סטטוס. 

והגעתי בסופו של דבר ל"בית" הזה שחלמתי עליו, לשני רכבים ואחד מהם שכבר התחלף מספר פעמים כן מגשים לי חלומות מוטוריים, אשה יפה, חכמה שאוהבת אותי ושני ילדים מדהימים וארנבת (אולי אח"כ גם כלב) ושרק הבריאות תחזיק מעמד כמה שיותר כי בסוף הכל נגמר. 

בסופו של דבר אתה צריך להבין מעצמך מה אתה רוצה, מה המטרות שלך ולכוון לשם וגם לדעת להסתפק במה שיש ולאמר תודה, לחייך! החיים יפים כל עוד אתה שבע, נקי ובריא - כל השאר מותרות. 

ולגבי אתרי היכרויות - בתקופה שעבדתי ביפו וגם הייתי צעיר וביישן (מאוד ביישן) שגם לא הולך למועדונים - נכנסתי לאתרי היכרויות וגיליתי שיש שם התפלגות מאוד ברורה!

הגבול נחצה בין גילאי 27-28 אצל נשים נכון לאתרי היכרויות של אז (טרום 2010 ועידן הטינדר והגריינדר וכל השאר) 

עד גיל 27 - הרוב איך נאמר? לא מעוררות תיאבון חזותי 

מגיל 28 - אתה יכול למצוא פ33ות על חלל שחלקן פשוט לא חומר לזוגיות ובגלל זה הן מצאו את עצמן שם וחלקן פשוט חסרות מזל ומצאו את עצמן שם. 

איך שהוא כשהייתי אז בן 27 - מצאה אותי יפהיפיה מהממת שגם היה לה את כל שאר הדברים שגרמו לי לרוץ להביא אותה לאמא והיא היתה בת 23. 

הדברים האלה מאוד השתנו כי הדור מאוד השתנה והשימוש במדיה מאוד שונה ואני מניח שזה שונה לחלוטין היום. 

• אהבתי 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרתי שהדור מאוד השתנה 🤪😗

• מצחיק 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 6.5.2020 בשעה 18:14, MadCat_LE כתב:

אל "תסתפק במועט", תסתפק במה שאתה רוצה. יכול להיות שזה פשוט לא הרבה ולכן אתה מתרץ את זה ב"מסתפק במועט" אבל אלה החיים שלך ולא של מישהו אחר.

לרוב, אני שמח בחלקי (משתדל) ממה שיש לי ובאמת שאני לא רוצה יותר מדי .  אולי בעתיד כן, באופן כללי אני לא ממש בנאדם חומרי.

אני שמח על האוטו שיש לי ולא הייתי רוצה להחליף אותו.

שום רכוש שאקנה או שיהיה לי לא יהפוך אותי לאדם מאושר.

הדבר היחיד שכן קצת מפריע לי;

בשנים הקרובות, אני הולך להתפשר על מקום המגורים שלי.   עם הכנסה גבוהה יותר אפשר לגור באיזור/שכונה טובה יותר.

אבל כל עוד לא מדובר בתנאי מחיה כמו בדרום ת"א/שכונת פשע אז הכל בסדר.

עריכה אחרונה על ידי Benor
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...