Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם כולם צריכים הגשמה עצמית סטטוס מסוים ומקצוע?

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 1411 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אפילו לא יודע איך להתחיל להתייחס לדוגמה הלא קשורה הזאת. אני בטוח שגם אתה מכיר אנשים שמצאו אהבה (או דברים אחרים שהם מגדירים כהצלחה) דרך אפליקציות, אז כנראה (מה כנראה, בטוח) שזו דרך שעובדת. גם לי יש ניסיון ארוך באפליקציות, מאות (כן, וזה ממש לא משהו להתגאות בו) דייטים, ואני עדיין רווק. נו אז?

הדברים שאמרת הם נכונים, לא אומר שלא, אבל מפה יש לך (לכולם) שתי אופציות: (1) להאשים את כל העולם ואת האפליקציות; (2) ללמוד מנסיונות העבר, להשתפר, ולהמשיך לנסות עד שמשהו יתפוס. ההחלטה היא לגמרי שלך. תומאס ווטסון אמר "If you want to increase your success rate, double your failure rate“. ובכלל, אף אחד מעולם לא התקדם (אני אפילו לא מדבר על "הצליח") מלא לקחת אחריות ולהאשים אחרים, זה פשוט לא אפשרי. חומר למחשבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 233
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 13 דקות, Blaz00r כתב:

אני בטוח שגם אתה מכיר אנשים שמצאו אהבה דרך אפליקציות, אז כנראה שזו דרך שעובדת.

דוגמת הסטארט-אפ שעושה אקסיט של מיליונים רלוונטית גם כאן - על כל אחד כזה, כמה סטארט-אפים מתים/מדשדשים יש? גם שם אפשר לומר שהנה, השיטה עובדת ובסוף אינטל תקנה אותך, אבל ברור לכולנו שזה לא כזה פשוט ולא תמיד יעזור כמה תנסה, תלמד או תתגמש.הייתי שמח לראות השוואה סטטיסטית בין ההסתברויות 'להצליח' בשני המקרים...

לאפליקציות האלה יש מקום בין שאר השיטות להכיר, אבל הן לא מתאימות לכולם. אני מסכים שלהתלונן עליהן זה לא פרודוקטיבי, אבל גם לא צריך להתעלם מהמגבלות המאד ברורות של הפורמט הזה ולהאשים את מי שלא צלח שם בכך שהוא פשוט לא ניסה מספיק חזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך להאשים אף אחד בשום דבר.

אבל גם לא צריך לדכא את כל העולם כל הזמן.

שוב, זה חוזר כל המזן לאותה הנקודה: מי שמנסה לפתור בעיות פעמים מצליח, כן לפעמים בהסתברות מאוד נמוכה, אבל בכל זאת.

מי שלא מנסה יתקע באותו המקום.

וזה נכון לגבי כל תחום בחיים.

מדברים פה על תכונות מושכות וכו'? אף אחד בעולם לא נמשך ללוזרים שכל מה שיש להם להציע זה רק הסברים למה הכל חרא ובסוף מתים.

(שוב, זו לא ביקורת אישית על אף אחד כאן. גם לגישה תבוסתנית לחיים יש הסברים וסיבות)

• רעיון טוב! 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Blaz00r כתב:

ועם כל זה, יש לי שלושה חברים שהתחתנו עם מישהי שהכירו באפליקציות, ומכיר עוד לא מעט אנשים שהתחתנו/יוצאים הרבה זמן עם מישהי שהכירו באפליקציה. אז כנראה שלא הכל שחור. אם זה היה קל? לא, אבל כמו כל דבר, גם על זה צריך לעבוד.

אני שמח בשבילם, אבל עדיין. כמו שכימגיא אמר, יש לך שם אשליה של מבחר והכל מרגיש נוח. נוח מדיי. זה מרגיש קל אבל האמת היא, שזה הרבה יותר קשה מלהתחיל עם בחורה בחוץ.

אתרי הכרויות זה שוק בשר, ומאוד שטחי

אם אתה נמוך, אם אין לך תמונה מגניבה עם ריבועים בבטן משתזף בים עם חברים, או עושה סקי באלפים, אם לא רשום לך מהנדס תוכנה בגוגל, או טייס אל על, הסיכוי שלך לצאת משם עם זוגיות או אפילו סטוץ, מאוד נמוכים, ואני מתכוון מאוד נמוכים בהשוואה לסיכוי שלך להצליח להתחיל עם בחורה בעולם האמיתי.  כי בעולם האמיתי, יש משקל גם לשפת הגוף שלך ,  מה יוצא לך מהפה והחזות הכללית. לעומת זאת דרך טקסט ותמונות בלבד , הרבה יותר קשה . 

בנוסף, חשוב לזכור, רב הבחורות באתרי הכרויות  לא באמת נמצאות שם בשביל להכיר בחורים. הם נמצאות שם בשביל validation. או בעברית, לקבל חיזורים מבנים ולהרגיש נחשקות. זה נותן להן בוסט לאגו. בדיוק כמו שהן יעלו תמונות יפות שלהן לאינסטגרם, בשביל לקבל לייקים מבנים שמשלים את עצמם שזה יקרב אותם לתחתונים של הבחורה, מעטים מהן באמת מחפשות משהו רציני.

הן גם יודעות שרב הבנים שנמצאים שם באתרי ההכרויות , נמצאים שם, כי הביטחון העצמי שלהם להתחיל עם אותה בחורה בחוץ נמוך, ומכאן הן מסיקות שכנראה הבנים האלה פחות "מצליחים" באופן כללי.

ולכן אותם בנים הרבה פחות מעניינים אותן.

זו האמת וצריך לשים אותה על השולחן. לא לעשות sugercoat  לדברים שלא נעים לשמוע.

אני לא שולל אתרי הכרויות כמשהו נוסף, אבל לא להסתמך על זה. מי שרוצה להכיר, חייב לאזור אומץ  לצאת החוצה לעולם האמיתי ולהפסיק לפחד מהלא.

עריכה אחרונה על ידי Bob Ross
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכרתי מס' אנשים שנמאס להם מאפליקציות ההכרויות, ומבחינתם לא היה מנוס מלצאת ולהכיר בעולם האמיתי. פאבים, מועדונים, רחוב,ים וכמעט בכל סיטואציה אפשרית.

חלקם אפילו התחתנו וחלק הכירו דרך האפליקציות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה ש

לפני 57 דקות, Bob Ross כתב:

זו האמת וצריך לשים אותה על השולחן. לא לעשות sugercoat  לדברים שלא נעים לשמוע.

בוא נחזור לבייסקיס: אם אתה נמוך, אין לך מקצוע ואתה גר עם אבא ואמא בגיל 40 הסיכוי שלך למצוא זוגיות בכל פלטפורמה שהיא, גם בעולם האמיתי הוא בהתאם.

מצד שני, לא רק מהנדסים בכירים בגוגל בגובה שני מטר, דירה במגדל של טרנספורטר ו911 בחניה מוצאים זוגיות. 

לאנשים שונים עובדים דברים שונים, ואני מכיר לא מעט גברים ונשים, חברים וחברות טובים וטובות שלי שהשתמשו בפלטפורמות מהסוג של Okcupid כדי למצוא זוגיות, ורובם ככולם גם הצליחו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, יבגניפ כתב:

אתה ש

בוא נחזור לבייסקיס: אם אתה נמוך, אין לך מקצוע ואתה גר עם אבא ואמא בגיל 40 הסיכוי שלך למצוא זוגיות בכל פלטפורמה שהיא, גם בעולם האמיתי הוא בהתאם.

מצד שני, לא רק מהנדסים בכירים בגוגל בגובה שני מטר, דירה במגדל של טרנספורטר ו911 בחניה מוצאים זוגיות. 

לאנשים שונים עובדים דברים שונים, ואני מכיר לא מעט גברים ונשים, חברים וחברות טובים וטובות שלי שהשתמשו בפלטפורמות מהסוג של Okcupid כדי למצוא זוגיות, ורובם ככולם גם הצליחו.

שוב, אני שמח בשבילם, זה עדיין לא הופך את זה לנפוץ. 

אם זה היה נפוץ, אתרי הכרויות לא  היו מחזיקים מעמד ולא היו הופכים לתעשיה משגשגת. 

למה אתה חושב שהם מציעים לך מנוי חודשי? שנתי? ועוד עם  Auto-renewal ? הם יודעים שרוב הסיכויים שתבלה שם חודשים אם לא שנים עד שתמצא, אם בכלל.

הם חיים מהמנויים הקבועים שלהם שרובם לא הולכים לשום מקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר בין הדברים.

משתמשים בני 20-25 שם מחפשים משהו אחד, כנראה. בני 30-35 משהו אחר. מציאת קשר רציני זה לא משהו שקורה תוך יום, גם אם אתה יוצא כל שבוע ומתחיל עם בחורות בפאבים (שם יש לזה עוד פחות סיכוי כי הקונטקסט אחר לגמרי). כבר כמה פעמים שמעתי מחבר'ה שצעירים ממני כמעט בעשור, שזו הדרך היחידה שלהם להכיר היום. ואני לא מדבר איתך פה על אנשים מתסובכים שמתקשים לתקשר עם נשים מכל סיבה שהיא. וזה אומר שלאפליקציות האלו יהיה פול משתמשים גם בעתיד. בדיוק כמו בתחומים אחרים, אינטרנט מנצח. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, Blaz00r כתב:

"If you want to increase your success rate, double your failure rate“

סליחה על האוף טופיק, ועם כל הכבוד לווטסון עם IBM, המשפט הזה קצת חסר היגיון (או שאני מפספס משהו).

אם אני נכשל 50% מהפעמים, אין שום היגיון להגדיל את זה פי 2. כי אז אני תמיד אכשל (100%).

לדעתי המטרה היתה להעביר מסר שצריך להיכשל יותר (מספר כישלונות באופן אבסולוטי) ולא יחסי (rate), כי אז מתקרבים להצלחה - תחת ההנחה הלא מאוד מבוססת שיש אחוז מסויים להצליח (גדול מ-0). זה לא תמיד נכון, כי להצלחה יש גם אפקט של מזל, למשל בסטארטאפים.

• מצחיק 2
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, יבגניפ כתב:

אין קשר בין הדברים.

בין איזה דברים? 

ציטוט

משתמשים בני 20-25 שם מחפשים משהו אחד,

כן..

ציטוט

כנראה. בני 30-35 משהו אחר.

אוקיי..לא הבנתי כ"כ  מה אתה מנסה לומר ואיך זה סותר את מה שאמרתי.

ציטוט

מציאת קשר רציני זה לא משהו שקורה תוך יום,

אמת

ציטוט

גם אם אתה יוצא כל שבוע ומתחיל עם בחורות בפאבים (שם יש לזה עוד פחות סיכוי כי הקונטקסט אחר לגמרי).

פאבים אכן הסיכוי גם יחסית נמוך, אבל עדיין הרבה יותר גבוה מאתרי הכרויות. הבעיה עם פאבים, שבנות יודעות שבנים באים להתחיל שם ולכן הguard שלהם is up. 

בעיה נוספת ומאוד רצינית, שקשה מאוד build rapport  מ10 דק עם בחורה בפאב שמעולם לא ראתה אותך לפניי. 

לכן, מנסיון שלי, המקומות הכי טובים להכיר בחורות, אלו מקומות שבנות פחות מצפות שיתחילו איתם ומקומות שאתה יכול  לבנות אינטראקציה לאט , ובהדרגתיות . מקומות העבודה שלך ולימודים אלו המקומות הכי טובים מנסיון שלי. שם הכרתי את רב הקשרים הרציניים בחיי. היתרון הוא , ששם יכולתי לא ישר לבוא ו"היי בואי ניצא לבית קפה תביא את הטלפון שלך", כי שם אתה יודע שגם תראה אותה מחר וגם עוד שבוע, לכן, שם אתה לאט לאט מחליף מבטים , מקיים ציט  -  צאט פה ושם על נושאי עבודה לימודים והחיים עצמם, ולאחר תקופה של שבועיים - חודש שאתה רואה שיש שם בסיס טוב ואתה מקבל choosing signals מהבחורה, אתה לוקח את זה לשלב הבא ומציע לצאת לדייט. בפאב/מועדון זה לא אפשרי.

הרעיון הוא, לא לצאת ולחפש בחורות, כי אתה מוציא מין hunger vibe  נואש כלפיי חוץ והבנות יכולות להריח את זה ממך. מה שאתה צריך לעשות, זה פשוט לחיות את חייך על הצד הכי טוב שאפשר, ולבנות את עצמך ואת הקריירה , ופשוט להיות חיובי . ואם , על הדרך , אתה רואה מישהי שממש נראית לך, אל תחשוב יותר מדי, תתחיל איתה. 

ציטוט

כבר כמה פעמים שמעתי מחבר'ה שצעירים ממני כמעט בעשור, שזו הדרך היחידה שלהם להכיר היום.

הדרך היחידה אפליקציות? או פאבים? לא הבנתי .. אם רק אפליקציות והם ויתרו על כל דרך אחרת אז אני משתתף בצערם. באמת חבל.

ציטוט

ואני לא מדבר איתך פה על אנשים מתסובכים שמתקשים לתקשר עם נשים מכל סיבה שהיא. וזה אומר שלאפליקציות האלו יהיה פול משתמשים גם בעתיד. בדיוק כמו בתחומים אחרים, אינטרנט מנצח. 

שוב, לא טענתי שאי אפשר להכיר באפליקציות.   בהחלט אפשרי, כמו שגם לזכות בחישגד ולהיפגע מברק אפשרי . 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי קצת שכחתם את המוטיב המרכזי בזוגיות שלדעתי הרבה מתעלמים ממנו. מזל. קצת מזל. כל מה שצריך לעשות זה להיות טיפה יותר פתוח ומוכן, להבין כשמישהי מחייכת אליך ולזרום. לא צריך פורומים. בנות יש בכל מקום. באוטובוס לעבודה, ברכבת, בתור לקפה בארומה, all over.

לא צריך להיות מנכ"ל אללה עם שאיפות בשמיים. יש לי 2 זוגות חברים ממש טובים שזוג אחד עובדים בשכר מינימום והשני קצת יותר והם מאוד מאושרים ולא חסר להם כלום. אחד מהבחורים מגמגם חזק,  וביישן מאוד. הכל בא, לכל אחד. רק להיות מוכן לקבל. אני 'קרייריסט' ואשתי עובדת בעבודה הכי פשוטה שיש. אני מושבניק עדות מזרח קפיטליסט בנשמה והיא בת של קיבוצניק אשכנזי מהשומר הצעיר. חולה עליה...

Good things come to those who wait long enough

טיפת סבלנות עם טיפת מזל והכל יהיה בסדר.

עריכה אחרונה על ידי ST12345

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, יבגניפ כתב:

לגמרי). כבר כמה פעמים שמעתי מחבר'ה שצעירים ממני כמעט בעשור, שזו הדרך היחידה שלהם להכיר היום. ואני לא מדבר איתך פה על אנשים מתסובכים שמתקשים לתקשר עם נשים מכל סיבה שהיא. וזה אומר שלאפליקציות האלו יהיה פול משתמשים גם בעתיד. בדיוק כמו בתחומים אחרים, אינטרנט מנצח. 

תראה זה מורכב. ראשית, צעירים מאבדים יכולת לתקשר פנים אל פנים הרבה מזה באשמת הטכנולוגיה. זו עובדה. פסיכולוגים כותבים על זה לא מעט. אני מכיר עובדים שאפילו לא מוכנים לדבר עם לקוחות בטלפון. כן, זה עד כדי כך גרוע או whatsapps או כלום. שנית, בן אדם שתקוע כל היום במשרד, עבר את המסגרות העיקריות בחיים ואין לו חברים רווקים שאפשר להסתובב איתם כל הזמן בהחלט מגיע למצב שאפיקציות הופכות להיות אפשרות הכי נוחה ונגישה, אבל זה לא הופך אותה לאפשרות הכי טובה. אין לי ספק שלאפליקציות האלו יהיה פול משתמשים גם בעתיד, אבל זה לא מעיד דבר וחצי דבר לגבי יכולת של אנשים למצוא שם קשר מהותי.   

לדעתי אין תחליף ליציאה לשטח. הוירטואליות הזאת תוקעת אנשים בעולם של אשליית מבחר ואפס סיכונים וזה לא טוב. תחשוב על זה ככה כאשר אתה ניגש לבחורה באירוע כלשהו אתה כבר מדלג על 3-4-5 שלבים של אפליקציה. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, Bob Ross כתב:

למה אתה חושב שהם מציעים לך מנוי חודשי? שנתי? ועוד עם  Auto-renewal ?

כי זאת הדרך שלהם ושל עסקים אחרים לבנות מאגר לקוחות משלמים קבוע גדול.

זאת גם דרך לתפור אותך - אתה משלם אבל לא תמיד משתמש. לדוגמא: הכרת מישהי, עוד לא מחקת את האפליקציה נכון? יצאתם דייט-3-5-7 עד שאתה לא מרגיש שאתה באמת במערכת יחסים אתה לא רץ לבטל את המנוי נכון? אז אתה משלם על חוסר שימוש.

קנית מנוי לשנה, השתמשת 9 חודשים ומצאת בת זוג לקשר - יש פה זמן חינם.

לפני 7 דקות, ChemGuy85 כתב:

לא מוכנים לדבר עם לקוחות בטלפון.

שונא שיחות טלפון.

ובעבודה תמיד מעדיף שיהיה משהו כתוב.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

השליטה הטכנולוגית על אופן השיח השתלטה כבר על הכל אז טבעי שעל תחום רגיש עם המון משקל לביטחון ויכולת שיחה זה בכלל ישתלט.

אותי אישית זה מעצבן טילים, אך בזמן שברמה המקצועית אני שולט על זה (לקוח שחושב שזה בסדר לחפור בוואטסאפ נדרש להתקשר/מועבר למייל ואם הוא לא זורם אז סלאמתק), אני מוכרח להודות שאין לי מושג איך הייתי פועל בשוק בלהות הפו"פ.

עריכה אחרונה על ידי itaysamurai

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, David32 כתב:

שונא שיחות טלפון.

ובעבודה תמיד מעדיף שיהיה משהו כתוב.

אני תמיד מעדיף שיחת טלפון + מייל לתיעוד. 

במיילים תמיד מתחילה ההתכתבות הבלתי נגמרת הזאת, טונים שלא עוברים נכון בכתב, לקוחות שלא מבינים מה אני רוצה מהם ועוד. 

מצד שני 10 דקות שיחת טלפון סוגרים את הפינה וכולם מרוצים גם לקוח מרגיש יחסי אישי ומבין מה אני רוצה ממנו וגם אני יכול לקדם עבודה הרבה יותר מהר. 

אותו דבר בהתכתבויות באפליקציות כל הזמן צריך לשבור את הראש מה לכתוב, איך לכתוב, מה היא תחשוב על זה, כיצד היא תפרש את זה, כיצד הטון שלי מתפרש, האם זה מצחיק אותה, האם זה מעליב אותה וואי וואי איזה בלבול מוח.

הבדל גדול נוסף בין אפליקציה ובין מפגש פנים אל פנים הוא שבאפליקציה הרבה יותר קל לסנן ולברוח חזרה לקונכייה. במפגש פנים אל פנים זה יותר קשה ואז שני הצדדים "נאלצים" לגלות יותר סבלנות אחד כלפי השני. בנוסף במפגשים פנים אל פנים אי אפשר להתכתב עם עוד 20 בני אדם אז "נאלצים" לתת יותר תשומת לב לאדם שנמצא מולם. האילוצים האלה מייצרים רגע ואז עוד רגע ואז עוד רגע ואז עוד רגע ואחר כך אולי דייט שני וגם אם לא אז לא נורא. 

אפליקציות האלה זה מעין לימבו וירטואלי שלא מתקדם לשום מקום סתם גוזל זמן ואנרגיה. 

בכל אופן כל אחד והקטע שלו למישהו אפילקציות יותר מתאים וזה בסדר גמור. אני לא מוכן לבזבז על האפליקציות האלה דקה מהחיים שלי. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
  • רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...