Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם כולם צריכים הגשמה עצמית סטטוס מסוים ומקצוע?

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 1442 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 2 שעות, יבגניפ כתב:

זוגיות לא דורשת המון אנרגיה. מציאת זוגיות כן. אבל קשר עצמו דורש דברים אחרים, בטח אם בת הזוג שונה ממך ויש לה ציפיות שונות. 

לגבי מי צריך או לא צריך ורוצה או לא רוצה זוגיות - סטטיסטית הנושא עולה מאותם האנשים בפורום, בשרשורים מקבילים רוחנית, עם אותם הטעונים - "כרגע לא, כי אני בשלב איקס בחיים שלי", "אין לי זמן ואנרגיה להשקיע בזה", "מימלא מלא אנשים בזוגיות משקרים שהם מאושרים", "אין לי סיכוי כי אני לא נראה טוב ו\או לא באלפיון העליון", "נחסמתי מהטינדר כי שמתי שם דיק פיק".

עצם העסוק בנושא יכול ללמד שהוא דווקא כן חשוב לכותבים.

אכן חשוב.  חשוב לי לדעת מה זה לחוות ולטעום מזה.

יכול להיות שזה בכלל לא יתאים לי אבל כן חשוב לי לנסות אחרת איך אדע?

אסיים כאן כי זהו לא נושא השרשור.

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 233
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 3 שעות, יבגניפ כתב:

זוגיות לא דורשת המון אנרגיה. מציאת זוגיות כן. 

טעות.  וזה אחת הסיבות שרב הזוגות מסיימים בפרידה, כי הם בתפיסה מוטעית של " השגתי אותה", עכשיו אפשר לנוח.

שלב החיזור אף פעם לא ניגמר, הוא תמיד ממשיך וגם ימשיך  לאחר 50 שנות נישואין. תמיד צריך לשמור על הגחלת הבוערת. 

לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, יבגניפ כתב:

אני כן אומר שכל בן 25 שחושב שגיל 30 יהיה יותר קל, או כל בן 35 שחושב שבגיל 40 יהיה יותר קל טועה. ההיצע מצטצמם, ההרגלים של להיות לבד מתחזקים. להתפשר הרבה יותר קשה. למצוא מישהי שתהייה מוכנה לשינויים יהיה גם הרבה יותר קשה. וזה לא משנה אם בשלב הבא יהיה לך דוקטורט מפרינסטון במדעי המחשב ותהייה המהנדס הראשי בגוגל, או שתמכור ירקות בשוק.

זה מאוד, מאוד, מאוד נכון. אנשים חושבים שבגילאים מובגרים נהיה יותר קל למצוא זוגיות כי בחורות הופכות להיות יותר נואשות ושאר הסיפורים העממיים, אבל המציאות רחוקה מזה. אנשים הופכים להיות קשים, מקובעים, צינים, מצולקים משנים של קשרים גרועים, מתקשים להתפשר ונשאבים לבועה קרייריסטית (וכאן זה מתקשר לדיון) ומוצאים את עצמם יושבים 12 שעות ביום במשרד עם אחלה משכורת אבל לגמרי out of the game כאשר כל מה שנשאר להם זה לעשות swipe left or right באפליקצית היכרויות שבוא נודה בזה פשוט לא עובדות עבור רוב המוחלט של האוכלוסיה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, ChemGuy85 כתב:

זה מאוד, מאוד, מאוד נכון. אנשים חושבים שבגילאים מובגרים נהיה יותר קל למצוא זוגיות כי בחורות הופכות להיות יותר נואשות ושאר הסיפורים העממיים, אבל המציאות רחוקה מזה. אנשים הופכים להיות קשים, מקובעים, צינים, מצולקים משנים של קשרים גרועים, מתקשים להתפשר ונשאבים לבועה קרייריסטית (וכאן זה מתקשר לדיון) ומוצאים את עצמם יושבים 12 שעות ביום במשרד עם אחלה משכורת אבל לגמרי out of the game כאשר כל מה שנשאר להם זה לעשות swipe left or right באפליקצית היכרויות שבוא נודה בזה פשוט לא עובדות עבור רוב המוחלט של האוכלוסיה. 

הבנות היותר יפות שיצאתי איתו היו כאלה שהכרתי במסיבות או אירועים חברתיים.

אבל טינדר וקיופיד מאפשרים flow דיי קבוע.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומי שלא מגיע למסיבות לאירועים חברתיים שלא במסגרת המשפחה או העבודה, טינדר ושות' זאת האופציה היחידה בשבילו היום.

אם כבר, שאלה אחרת בנושא - האם בשביל להיות אדם מצליח ומוצלח, חייב לדעתכם להיות טיפוס outgoing?

כזה שכל הזמן יוצא, מבלה, מטייל בעולם?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם כל המושג הזה "להצליח" הוא משהו שניתן לפרשנות סובייקטיבית.

אע"פ שאני מניח שמרבית האנשים יסכימו שוורן באפט, ביל גייטס, ג'ף בזוס הם מצליחים.

נזירי זן/בודהיסטים לדוג' - מבחינתם הם בכלל יצאו מכל מערכת המושגים הזו.

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, vadim6385 כתב:

האם בשביל להיות אדם מצליח ומוצלח, חייב לדעתכם להיות טיפוס outgoing? כזה שכל הזמן יוצא, מבלה, מטייל בעולם?

בשביל להיות מצליח - לא. בשביל שאנשים יחשבו שאתה מצליח - כן. ולמרבה הצער, אצל רוב בני האדם ההצלחה פשוט לא נחשבת כשאין קהל, כמו אותו עץ שנופל ביער ולא משמיע רעש. קשה להם להיות מאושרים בחלקם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, Derish כתב:

בשביל להיות מצליח - לא. בשביל שאנשים יחשבו שאתה מצליח - כן. ולמרבה הצער, אצל רוב בני האדם ההצלחה פשוט לא נחשבת כשאין קהל, כמו אותו עץ שנופל ביער ולא משמיע רעש. קשה להם להיות מאושרים בחלקם.

אתה מנתק פה 2 דברים שמאוד קשורים אחד בשני.

הצלחה יכולה לנבוע מלחץ חבררתי/הסביבה שבה אתה נמצא/לחץ של בת זוג/משפחה וכו'.

אם תחשוב על השאלה "מה מניע אותי להצליח?" תקבל מנעד תשובות.

אם כל מה שאני רוצה בגללו לקבל קידום זה כדי להעלות פוסט סוחט לייקים על איך קיבלתי קידום,

זו לא סיבה לגיטימית להתקדם?

עריכה אחרונה על ידי halperin96

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, halperin96 כתב:

הבנות היותר יפות שיצאתי איתו היו כאלה שהכרתי במסיבות או אירועים חברתיים.

אבל טינדר וקיופיד מאפשרים flow דיי קבוע.

אין קשר ליופי. אני מדבר על יכולת ליצור קשר עם בן אדם. במסיבה אתה פונה לבחורה אתה רואה אותה והיא רואה אותך. מתחילים שיחה ומשם מתקדמים. או לא. 

באפליקציה עושים swipe left או swipe right יעני בואי תהיי אישתי או לכי תמותי. אחר כך שולחים הודעה. אותה בחורה מקבלת 1000 הודעות. הסיכוי לבלוט נמוך. מתכתבים בו זמנית עם עוד 20-30 אנשים. אשליית המבחר. לא מוכנים להשקיע באף אחד כי תמיד יש משהו יותר טוב מעבר לפינה. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
  • מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, halperin96 כתב:

אם כל מה שאני רוצה בגללו לקבל קידום זה כדי להעלות פוסט סוחט לייקים על איך קיבלתי קידום,

זו לא סיבה לגיטימית להתקדם?

זאת סיבה רקורסיבית להתקדם.

• מצחיק 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר ליופי. אני מדבר על יכולת ליצור קשר עם בן אדם. במסיבה אתה פונה לבחורה אתה רואה אותה והיא רואה אותך. מתחילים שיחה ומשם מתקדמים. או לא. 

באפליקציה עושים swipe left או swipe right יעני בואי תהיי אישתי או לכי תמותי. אחר כך שולחים הודעה. אותה בחורה מקבלת 1000 הודעות. הסיכוי לבלוט נמוך. מתכתבים בו זמנית עם עוד 20-30 אנשים. אשליית המבחר. לא מוכנים להשקיע באף אחד כי תמיד יש משהו יותר טוב מעבר לפינה. 

ועם כל זה, יש לי שלושה חברים שהתחתנו עם מישהי שהכירו באפליקציות, ומכיר עוד לא מעט אנשים שהתחתנו/יוצאים הרבה זמן עם מישהי שהכירו באפליקציה. אז כנראה שלא הכל שחור. אם זה היה קל? לא, אבל כמו כל דבר, גם על זה צריך לעבוד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...