Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הולכים לסופר או עושים משלוחים?

Tsachi89
שימו לב! השרשור הזה בן 1461 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אל תשכחו שאנחנו בתקופת ההכנות לפסח, ואנשים כבר מכינים את המצרכים לחג, מה שמגדיל את כמות הקניות כעת. בעוד שבועיים תהיה צניחה בקניות, כאשר אנשים ייצרכו את מה שהם קונים היום.

אשתי נהגה לבצע קניה גדולה (2 עגלות גדושות) מספר ימים לפני הפסח. כיו היא מתחילה את הקניה ברגע שמוצרי הכשל"פ מתחילים להופיע על המדפים ומגדירה אזורים כשרים במחסן ובמקפיא. אני מניח שהשילוב של האגירה לקראת פסח עם האגירה בגלל הקורונה גורם להתנפלות על הסופרים - הן בפיזיים והן באונליין. בינינו, תחשבו על הצרה שתיפול, החל מאמצע השבוע הקרוב, על מי שינקוט במדיניות של קניה מרוכזת ומאוחרת.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שדווקא מי שלא מקפיד על כשל"פ יהיה בצרה גדולה יותר.

אם בימי פסח רגילים אפשר לקפוץ למאפיה או לסופר של שכנינו הלא-יהודים, אז כרגע זו לא אופציה.

מי שלא סובל מ'דודא' לשמרים דווקא בחוה"מ, יכול להזמין כרגיל באונליין ולקבל את אותם מצרכים שהיה קונה לפני החג.

• מעניין 1

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מוטרד מהכשר/לא כשר לפסח. גדלתי בבית שבו הפריזר היה מתמלא בלחם לקראת הפסח, וגם היום אני אוכל ביו"כ.

הבעיה היא העומס והצפיפות בסופרמרקטים לקראת החג, ובמקביל, העומס על המשלוחים.

• מעניין 1

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

לא יודע איך זה אצלכם בארץ, אבל אצלנו בפרברי ברצלונה השיטה די ברורה:

• יש כמות מוגבלת של שליחים, לכן את האופציה הזאת פשוט משאירים לזקנים או למוגבלי תנועה למיניהם.
  • מי שיש לו רכב משתמש בו כדי לנסוע לסופרים הגדולים שבפאתי העיר ע"מ לא להעמיס על הסופרים השכונתיים הקטנים.
  • מי שאין לו רכב הולך ברגל לאחד הסופרים השכונתיים, ושם עומד בתור וממתין בסבלנות שמישהו יצא כדי שאפשר יהיה להיכנס.
  • עקרונית כל מי שהולך/נוסע לקניות ויודע שיש בקומה שלו איזה זקן או משפחה חד-הורית, עובר אצלם בדרך לשאול אם הם צריכים משהו.

זה לא שאנחנו איזה קומונה פה, רחוק מזה, אבל את השכנים בקומה מכירים פחות או יותר ומשתדלים לעזור אם צריך. להזמין משלוח מהסופר כשיש שלושה סופרים במרחק הליכה ועוד חמישה ברדיוס של עשר דקות נסיעה נחשב לסתם חזירות, כשיש אנשים שאשכרה צריכים את המשלוחים האלה ואין להם אלטרנטיבה. כל אחד עושה מה שהוא יכול כדי לווסת את המצב ברמה הקהילתית/עירונית. היו כמה ימים של פניקה, אבל אחרי זה הכל התנרמל וכעת זה המצב. לא קיבלנו הנחיות מהממשלה או משהו, אנשים פשוט יודעים להסתדר באופן טבעי ומנסים להתחשב זה בזה.

משלוחי אוכל עדיין מזמינים פה ושם, אבל גם זה הולך ומתמעט. אמאזון עובדת כסדרה, למרות שרוב השכנים עדיין לא התעדכנו ששמו לנו לוקר בקצה הרחוב, ולכן לוקח למשלוחים שלהם קצת יותר זמן מהרגיל להגיע עד הבית.

עריכה אחרונה על ידי Derish
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוחננוף הודיעו שחלק מהסניפים ישארו פתוחים 24/6 אז נסענו לקניות באמצע הלילה, מסתבר שאנחנו לא הגאונים היחידים בעיר, הגענו לסופר ב12 וחצי בלילה ועמד בחוץ תור של כ15 אנשים.

לאחר המתנה של כ45 דקות סוף סוף הכניסו אותנו (מותר 4 אנשים לקופה, היו 3 קופות פעילות), כשיצאנו משם בסביבות 2 וחצי בלילה עדיין היה תור ארוך מחוץ לסופר. 

חייב לציין שאנשים באמת שומרים על מרחק מחוץ ובתוך הסופר, הרבה משתמשים בכפפות, מסכות וג'ל חיטוי.

סה"כ חוויה לא נעימה במיוחד, שוקלים לעבור להזמנה אינטרנטית אבל זמן ההמתנה הארוך בעייתי ושמעתי מחברים שמשגעים אותם בשיחות טלפון לגבי מוצרים חסרים.

אגב, אחרי שחוזרים מהסופר אנחנו מחטאים את כל מה שדורש קירור עם מגבוני חיטוי, פירות וירקות שוטפים טוב טוב עם סבון. את כל שאר המוצרים זורקים למרפסת ל3 ימים לפחות על מנת שהוירוס ימות בעצמו.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, natco כתב:

אני חושב שדווקא מי שלא מקפיד על כשל"פ יהיה בצרה גדולה יותר.

אם בימי פסח רגילים אפשר לקפוץ למאפיה או לסופר של שכנינו הלא-יהודים, אז כרגע זו לא אופציה.

מי שלא סובל מ'דודא' לשמרים דווקא בחוה"מ, יכול להזמין כרגיל באונליין ולקבל את אותם מצרכים שהיה קונה לפני החג.

גרמת לי לקלוט שזה הזמן לעשות משלוח בירה.

תודה!

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה בגלל זמן המשלוח, לא עושה משלוחים. 

מה שכן, יוצא מצוייד עם אלקוג'ל, מסכת P3(לא הזבל הזה של חדרי ניתוח שלא מגן בכלום) ומשתדל לקחת את המוצרים שנמצאים עמוק במדפים ולא את אלו שקרובים למעברים(כנ"ל בפירות וירקות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הולכים לעשות קניות? הסרטון שאתם חייבים לראות לפני שאתם יוצאים מהבית

https://tech.walla.co.il/item/3349089

עריכה אחרונה על ידי roiei
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בידיוק מה שעשינו מהתחלה, כל דבר שיד אדם נגעה בו צריך לחטא, + לא חסור בטח אנשים שישתעלו ללא כונה על מדפי מוצרים.

תכינו פינה בבית בשביל קבלת סחורה ששם תעשו את כל החיטוי והניקיון.

חבל שאין בסופרים מיתקן עם UV_C חזק שכל המוצרים עוברים דרכו על המסוע של הקופה.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek
  • רעיון טוב! 1

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, יבגניפ כתב:

גרמת לי לקלוט שזה הזמן לעשות משלוח בירה.

תודה!

זה תמיד הזמן למשלוחי בירה! :-)

אבל אם אנחנו עדיין שכנים, אז טיב טעם מגיעים לאיזור שלנו, וישמחו לשלוח אליך את מיטב התוצרת האירופית (או המקסיקנית, אם דווקא זה הטעם שלך) גם במהלך החג.

• רעיון טוב! 1

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עושה קניות, משתדל לעשות מהמכולת הקטנה השכונתית.  וקניות רציניות יותר, מהסופר.

לובש כפפות שאני יוצא מהבית למרכז הקניות, מחזיק באלכוג'ל  אין לי מסיכה ואני גם לא מתכוון לקנות (הבנתי שזה לא ממש יעיל).

בחיי, אפילו שאני יודע שזו מחשבה לא רציונאלית ולא הכי הגיונית אני לפעמים חושב שאני כבר מעדיף להידבק ולהיכנס לבידוד בבית, מאשר כל הזמן להיות בתחושת פחד ואי ודאות מלהידבק ולעסוק כל הזמן באובר היגיינה וניקיון. 

כי החל מרגע שאני חולה בזה ומחלים בהנחה שאין הדבקה שנייה  - מבחינתי סיימתי עם כל העיסוק בזה וכל זה מאחוריי.

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנאור, ההנחה שלך בעייתית, משתי סיבות:

1. יש אחוז קטן של סיבוכים קשים, גם אל צעירים בריאים לכאורה.

2. המחלה חדשה לגמרי, ואף אחד לא יודע מה סיבוכיה לטווח ארוך.

לכן, עדיף שתשתדל להשמר מהדבקה, ככל יכולתך. זה לא מבטיח בריאות, אבל משפר את הסיכוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...