Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מותר לרדת לשטוף את הרכב בימים אלה?

much
שימו לב! השרשור הזה בן 1481 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה עוד נשאר לעשות במצב כזה אם לא לעשות דיטיילינג עמוק שבשגרה רגילה אין זמן בשבילו.זה מה שאני עושה .

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט, אני עושה כל יום משהו אחר. יכול לסיים ביום אחד מאומץ, אך מעדיף "לתפעל" את הגוף/שרירים

כל יום שעה או יותר.  מעבר למטלות שאני עושה בבית כל יום)

היום למשל התמקדתי בניקוי יסודי של הצמיגים ( תרסיס, פד מריחה, מברשת לניקוי החריצים)

ובתא מנוע כולל חומר להברקת צינורות. ובנוסף מעבר על מסגרות הפלסטיק של השמשות בחומר ייעודי.

מחר אהפוך את תא המטען ואעיף משם דברים שנאגרו במהלך השנים. כמובן ניקוי כללי. 

"אתה מבין, אם למות כמו כ...אז לפחות שהרכב יהיה רכב"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשתדל, אך מדובר על רכב ישן, אך מי שמכיר אותי מפורום דיטיילינג ( ישנם רבים שנעזרו בי במהלך השנים)

יודע שאני מתחזק רכבים - גם שהם ישנים, בצורה שגורמת לאנשים לשאול אותי כל הזמן "איזה שנה הרכב"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב ישן זה אפילו מסקרן יותר…
לדעתי אין אתגר גדול כל כך בביצוע דיטיילינג לרכב חדש. גם כך הצבע שלו אמור להיות במצב טוב.

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שאני אומר כל הזמן, רכב ישן מתוחזק מושך יותר התעניינות מאשר רכב חדיש.

אבל שאני רואה רכבים חדשים מוזנחים בצורה פושעת ( מבחינתי, לא להיכנס ללחץ) זה מעלה לי את לחץ הדם.

צבע מלא סווירלים/הולוגרמות, מכות חנייה מחוסר אכפתיות, מטונף מרמה בלתי מתקבלת על הדעת, מראות שלא ניתן לראות מה קורה על הכביש (בטיחות חברה) חישוקים שחורים ( זה המקום לבדיקה) שלא נדבר על הפנים שנראה כמו מקום לא נעים לשהייה. 

כמובן שכל אחד יעשה מה שטוב בשבילו. אצלי רכב נקי, זה כמו שהבית שלי נקי למשעי. (מבחינתי אין הבדל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הולוגרמות נגרמות משטיפה במנהרות המוות. המברשות "חורטות" את הלכה לאט, אך בעקביות.

פוליש רב שלבי מעלים אותן אך רצוי ואף חובה ליישם אוטם צבע/ציפוי לאחר מכן. ואת מנהרות השטיפה לראות ( מרחוק)

רק דרך השמשה. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על הטיפ.

ההולוגרמות הן מתנה מהבעלים הקודם של הרכב. אני אף פעם לא נכנס למנהרות שטיפה. שוטף לבד תמיד.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לחזור לשאלה שבכותרת, היום רחצתי ברחוב שתי מכוניות שאינן בשימוש עכשיו, שטיפה טובה, ניגוב עדין, ו...כיסוי שתי המכוניות עד להודעה חדשה. 

הייתי שוטף רכב נוסף, הבעיה היא שאומרים שצפוי אובך, וזה רכב שאינו מכוסה כשלא בשימוש. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיפה היו מחסומים וניתנו קנסות. לפחות לפי הדיווחים בפייסבוק השכונתי. וכאמור, ראיתי הרבה מאד פעילות משטרתית, הן בעיר והן ב-22.
ראית ביום יומיים האחרונים אכיפה על 22 צפון או דרום ביציאה לוולקן או משהו באזור? מתלבט אם לנסוע
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני סוף סוף הספקתי לבצע דיטיילינג חיצוני שכלל בין היתר פוליש דו שלבי וציפוי קראמי של carpro :)

בנוסף, לפני חודש בוצע חידוש פנסים וחידוש פלסטיקים חיצוני.

20200403_141758.jpg

עריכה אחרונה על ידי Krd
  • מעניין 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי היום ניקיון פסח + ווקס לשתי מכוניות, לא היתה שום בעיה. אבל אני גר בסימטה קטנה. דווקא היתה תנועה ערה של "מחלצי עצמות", שהקפידו על שמירת מרחק.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 31.3.2020 בשעה 17:56, 98civic כתב:

בין ראשון להרצליה לא הייתה ניידת אחת בכביש ,אפילו לא אופנוענים. מה שכן , כל לילה אני שומע איך מתאבדים על אופנועים חזקים סוגרים סקאלות על איילון לפי איך שאני שומע מנוע שלהם יושב על מנתק של הילוך 6 נראה לי. מה מדובר פה? 280-320 קמש? איזה כיף להם שיש קורונה

יש מנתק הצתה שמגיעים לטורים מוגזמים.

הם אוהבים להביא את ראשון למנתק הצתה שהם עוברים את ה 100 קמ"ש בערך.

אופנועים בדרך כלל לא עוברים את ה 300 קמ"ש, המחשב לא נותן להם אבל הרוכב לא מרגיש את זה.

לא חסרים כאלה שפרצו את המחשב.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

300 קמ"ש, על אופנוע בלילה, אפילו שהכביש ריק...  

מעניין כמה מטרים הם יעופו כשהם יתנגשו במשהו,  במהירות כזאת נראה לי שאפילו בור או מכשול לא צפוי בכביש יכול להעיף אותם לעזאזל.

בכל אופן נראה לי שצפוי אובך, אדחה לי את ניקוי הרכב בכמה ימים, למרות שהוא כבר מטונף אחרי שניקיתי באמצע השבוע שעבר. 

עריכה אחרונה על ידי ramik33
  • רעיון טוב! 1
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1481 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...