Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מותר לרדת לשטוף את הרכב בימים אלה?

much
שימו לב! השרשור הזה בן 1475 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בקשר לשטיפה.

יש לנו 2 חניות פרטיות תת קרקעיות צמודות, ל- 2 הרכבים שלנו, בקומה "מינוס 2". גם חשמל וגם מים קרוב. בחניון עצמו יש מעט מאוד רכבים. ירידה במעלית מהבית לחנייה וזהו.

הרכבים בקושי מתלכלכים מאבק, כי זה לא מגיע לשם. גם הטמפרטורה בחנייה די קבוע, רוב הזמן.

אז השטיפה היחידה, היא מים וניגוב גילדה. וזהו. 

IMG_20200301_141742.thumb.jpg.6ce04ec96c2cd167e2f1c61cb79e4610.jpg

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שיש מאחורי ה ASX זה לא גילדה. זה סתם סמרטוט שכבר זרקתי מזמן.

אני משתמש בגילדות סינטטיות שסופגות מים מהר ולא משאירות סימנים על הצבע.

להבא העלה תמונה שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי לא משאירה מים אך גורמת לסווירלים. 

תעבור למטליות מיקרופייבר איכותיות. גם סופגות מים בצורה יעילה יותר, וגם שומרות על הצבע משריטות. לשיקולך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כולם שומרים על הצבע כמו דיטיילרים משוגעים כמונו 😛

אבל ג'ילדה ומים זה המתכון הכי פשוט לסווירלים על הרכב, לא משנה אם הרכב חונה בחניון תת קרקעי הוא עדיין נוסע בחוץ וסופג לכלוך וזיהום וגם אם בחניון, יש אבק וחול.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, אך תמיד צריך לקחת בחשבון שלעתים זה לא נעשה בזדון, אלא מחוסר התמצאות בתחום. ( ג'ילדה גוררת את החול מעל פני הצבע) ואם זה עוזר אפילו לאדם אחד, עשיתי את שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מומלץ לא להשתמש במים בלבד. ישנם חומרים שמאפשרים ניקוי ללא שטיפה.

לאחר השטיפה עם המים הייתי משלים את הניגוב והייבוש עם חומר יעודי.

ממליץ על Meguiers ultimate wireless wash0857bd037b35e3a0fa637ff3ada3e67f.jpg

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא ראיתי סווירלים על הצבע. והתאורה בחנייה די חזקה.

אני עובר על הרכבים הללו פעם בשבוע, רק עם מים מהצינור שנמצא שם, וכל האבק כבר יורד מהם.

יש לי גם מטליות מיקרופייבר בבית. אנסה אותם בפעם הבאה.

דווקא בספייס סטאר, הצבע בעל ברק גבוה מאוד. והוא נראה אחיד. גם על הפגושים. ללא הבדלים בגוון. [היו לי רכבים חדשים שדווקא על הפגושים הצביעה לא הייתה דומה לשאר חלקי הרכב]

הצביעה נראית הרבה יותר איכותית, מהדגם 2019 שהיה לי קודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי ואי הג'ילדות.לפני יומיים נסעתי לידיד שלי לעזור לו לשטוף את x5 החדשה שלו. קודם כל רכב מהמם ופשוט כיף לנקות דבר כזה. עובי הצבע ואיכות הצביעה בבמוו זה עולם אחר. פשוט תענוג. סיבנו , עזרתי לו עם הג'נטים . אבל, בן אדם מוציא לי ג'ילדה ומתחיל לייבש מול העיניים שלי , מיותר להגיד שהוא חטף ממני צעקות והסברים אבל זה לא ממש הפריע לו והמשיך בשלו . מה שאני רוצה להגיד זה שמי שלא מבין מה זה סוירלים הוא פשוט לא יראה אותם . הרוב מסתכל על הבוץ ולכלוך , אנו מסתכלים על השתקפות. ובכל זאת , גם אחרי ג'ילדה מסריחה במוו נקראית אששש.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשקניתי את הרכב הראשון שלי (מזדה 323 מודל 95) אבא שלי נתן לי במתנה ג'ילדה מעור אמיתי שהוא קנה לעצמו אי שם בשנות ה-80.

באחת הפעמים אחרי השטיפה של שבת שכחתי את הג'ילדה בתוך האריזה הצהובה שלה על העמוד ליד החנייה. אחרי כמה שעות כשנזכרתי ירדתי למטה וגיליתי שאחד השכנים הטובים כבר פינק את עצמו בג'ילדה שלי.

זה דווקא גרם לי להתעניין בנושא הדיטיילינג ובדיעבד הבנתי שעדיף היה לי בלי הג'ילדה הזו אבל עדיין התבסעתי יותר מההיבט הנוסטלגי ופחות מההיבט הפרקטי. היום אני יודע שמי שהשתמש בג'ילדה שלי בשביל לייבש את הרכב שלו כבר קיבל את עונשו 😉

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, yossiaviel כתב:

עדיין לא ראיתי סווירלים על הצבע. והתאורה בחנייה די חזקה.

אני עובר על הרכבים הללו פעם בשבוע, רק עם מים מהצינור שנמצא שם, וכל האבק כבר יורד מהם.

יש לי גם מטליות מיקרופייבר בבית. אנסה אותם בפעם הבאה.

דווקא בספייס סטאר, הצבע בעל ברק גבוה מאוד. והוא נראה אחיד. גם על הפגושים. ללא הבדלים בגוון. [היו לי רכבים חדשים שדווקא על הפגושים הצביעה לא הייתה דומה לשאר חלקי הרכב]

הצביעה נראית הרבה יותר איכותית, מהדגם 2019 שהיה לי קודם.

מבטיח לך שהרכב מלא בסווירלים, צלם לנו אותו בשמש ישירה אם תרצה אתה כבר תראה לבד את "קורי העכביש" כביכול על הלכה.

כמובן מקווה שאין, אבל זה לא אפשרי, אולי אתה פשוט לא מתייחס לזה (ואני מקנא בך).

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב האנשים לא מבחינים בסווירלים, שלא נדבר על כאלה שזה בכלל לא מעניין אותם.

אבל בשנים האחרונות יש התפתחות בתחום הדיטיילינג בכל הרמות, כולל אצל אנשים שזה היה זניח אצלם בעבר.

זו מגמה שקיימת באירופה כבר מזמן, במיוחד בגרמניה, ( ראיתי את זה עוד בשנות ה 90 שם) וגם בארצות הברית

הופתעתי לראות כמה התחום הזה מפותח שם. ( גם בניו יורק, ובמיוחד ופלורידה שם הייתי כמה חודשים)

בקיצור חברים, אם לא היה ברור עד כה, את הג'ילדה תישמרו לניקוי טסות למי שיש. ( מצוינת למטרה זו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1475 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...