Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול 90000 שהסתבך בפיקנטו בת 8 עם 60000 ק"מ - והמלצות למוסכים

פיקנטו12
שימו לב! השרשור הזה בן 1590 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז אחרי שמיצינו, ירים יד מי שקרא את הכותרת וישר חשב על "לא מר קלרשו, זה טיפול עשרה ת'אלפים, אנחנו מחשיבים לך את זה כאילו זה טיפול 5000".

בשני המקרים, את האלמנט דחפו עמוק :wink:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איציק,

שאפו על הפרוט. נשמט לך פרט חשוב נוסף - ביטוח. סעיף לא זניח בכלל, במיוחד צד ג . חס וחלילה נופל משהו על עובד או לקוח (שאמור בכלל לא להיות באזור העבודה, מה שלא מונע ממבינים לעמוד ליד המכונאי ליד הרכב המורם )

מדינת ישראל היא השותפה הפחות הוגנת בכל עסק עצמאי. אתה משלם מקדמות מס גם אם לא קיבלת את מלוא התשלום או אפילו חלקו (שוטף +שכחתי).

אני לא הייתי מבקש "השתתפות בצער" על היות עסק עצמאי, אבל כפי שכתבת, הבנה היא המפתח לכל.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההפרש בין זוג בולמים וצלחות מקוריים לחליפיים עובר את ה 1000 ש"ח.

פשוט אתה ומאור30. מרוב שאתם רואים אדום בעיניים בכל שרשור על מחירי מוסכים

כבר לא מעניין אתכם כלום. חוץ מלצעוק שהמוסכים גנבים.

תכתוב מה שבא לך חבר.

אני בטוח שאתה לא היית זורק 4K להחלפת בלמים,בולמים, ושמן מנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק,

שאפו על הפרוט. נשמט לך פרט חשוב נוסף - ביטוח. סעיף לא זניח בכלל, במיוחד צד ג . חס וחלילה נופל משהו על עובד או לקוח (שאמור בכלל לא להיות באזור העבודה, מה שלא מונע ממבינים לעמוד ליד המכונאי ליד הרכב המורם )

בטח פיספסתי עוד כמה דברים "קטנים" כמו זה, אבל תודה על תשומת הלב.

הנקודה שלי היא מאוד ברורה, והיא לא קשורה רק לענף המוסכים.

הנקודה שלי קשורה *גם* לענף המוסכים אבל גם לחיים באופן כללי במדינת ישראל.

המדינה לא נותנת כאן לאף אחד "להרים את ראש".

אתה מעשן ? (אני באופן אישי לא, אבל יש הרבה שכן) אז יאללה נדחוף לך מס מופקע.

אה, עברת "לגלגל" ? אין בעיה, ממחר בבוקר המחיר של הטבק יוכפל - שחס וחלילה לא תישאר איזו "פירצה" שמישהו "ירוויח" משהו במחיר הוגן.

עברת לרכב היברידי ? אנשים התחילו לקנות וזה צבר תאוצה ? אין בעיה - החל מ 1/1/2020 נדחוף עוד מס נדיב למי שיקנה הייברידי.

נהיית סלב יוטיוב ? הרווחת כסף מיוטיוב בגלל מספר צפיות ? יאללה, נתלבש עליך וניקח כסף (בהקשר לכתבה מאתמול בחדשות הערב...).

אתה מתדלק בנזין או סולר ? אין בעיה, 50% מזה = מס למדינה.

אגרות רישוי, ארנונה מופקעת (גם לבתים רגילים, לא בהכרח לעסקים) והרשימה ארוכה כאורך הגלות איך לקחת מהאזרחים במדינה עוד כסף.

יש עוד אין-ספור דוגמאות (בין היתר דיברנו כאן לאחרונה גם על נושא הייבוא ומה עוברים עצמאיים או שכירים שרוצים לקנות משהו מחו"ל - ועל הדרך המדינה חולבת אותם עם אין-ספור תחנות בדיקה ואישורים, עמילי מכס ואגרות, רק בשביל להכניס לארץ מוצר) אבל הנקודה הראשונית היתה להראות שהמחירים במוסכים הם לא במטרה מכוונת לגנוב כסף מאף אחד, אלא עוד אפיק לתדלק את הדרישות ההזויות שהמדינה מטילה על עצמאיים בין אם בהעסקת עובדים ובין אם מדובר במיסוי + דרישות והיטלים של מגוון רשויות וגופים מסביב... וכמו שאמר pooh-bear, יש כאן גם אלמנט של סיכון וצריך לדעת להתנהל בצורה כזו שתהיה מספיק ריווחי כך שגם בזמנים החלשים העסק יוכל לשרוד ולשלם משכורות (ושלל חובות למדינה) בזמן.

בקיצור - מספיק עם העליהום המיותר והשיימינג שעושים כאן למוסכים. כשזה יהיה באמת מוצדק - נדבר גם על זה, אבל במקרה הזה - זה לא.

כשאנחנו עושים משהו פרטי לעצמנו - זה סיפור אחד, וכשהולכים לקבל שירות במוסך זה סיפור אחר לחלוטין. אין מה לעשות וככה זה עובד - הפערים הם לא גניבה אלא עוד דרך לתדלק את המדינה בכסף (אבל על הדרך אתה נותן גם פרנסה ללא מעט אנשים).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטוח וטסט הם הוצאות קבועות, גם הדלק שהוא מרכיב תלוי נסועה יכול להיחשב כהוצאה קבועה יחסית, כי כל אחד יודע בערך כמה הוא נוסע.

טיפול גדול כזה מגיע בד"כ בהפתעה (למי שפחות "חי" את הנושא) ועלול לשבש מעט את תזרים המזומנים המוקצה לאחזקת הרכב.

מסכים איתך שצריך להסתכל על ה4000 שקלים האלה בראייה רחבה יותר, ולהבין ש"קנית" לעצמך כך וכך קילומטרים מבלי להתעסק בנושאים שטופלו.

עריכה אחרונה על ידי שביט

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש,

תזכיר לי לא לרכוש ממך את הנבלה הזו, כשתרצה למכור אותה.

ה'טיפול' שאתה מעניק לרכב שלך הוא יותר גרוע מה'טיפול' של חברות הליסינג.

אתה חושב שאתה 'חוסך' כסף בזה שאתה מדלג על טיפולים ולא מבצע אותם בהתאם להוראות היצרן.

בפועל, אם חלילה היית נדרש לאחריות של רצון טוב מטעם היבואן, היו מגלגלים אותך החוצה עם בעיטה מוצדקת.

אתה לא מחליף שמנים, ולא מחליף פילטרים, ומייצר לרכב שלך נזקים בטווח הארוך, שהוא כרגע אצלך.

אני משער שאם היית מתבקש להציג היסטוריית טיפולים, לא היתה לך כזו מלאה, אלא רק חלקית, כי 'דילגת' על טיפולים.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1590 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...