Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תכנסו בבקשה.

SPL
שימו לב! השרשור הזה בן 7716 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רציתי לפתוח דיון על גנבות מערכות סטריאו מרכבים עקב כתבות שקראתי בעיתון של שבת הנושא ממש מעצבן בגלל שהמשטרה לא עושה כלום בעניין! קראתי כתבה בעיתון "במקום" שנפרצו מספר גדול של מכוניות של מילואמניקים שחנו מול פיקוד העורף בכביש נס ציוניה ראשון. תפסו את הגנבים ונחשו מה עשו להם? אממממ... לא הרבה... מעצר בית בסה"כ!!! אז אני אומר ככה אם המשטרה תחמיר קצת בעונשים אז אולי אחוז גבוה מהגנבים ירתעו מלגנוב ויחשבו פעמים לפני שהם פורצים לרכבים.

עכשיו חשבתי אולי מישהו מהפורם יתפוס אומץ ויעלה לתוכניות רדיו כמו "זהבי עצבני" וידבר קצת על הנושא כדי להעלות את המודעות של אנשים וכו' מה אתם אומרים?

אני יצטט יותר מאוחר את הכתבות מהעיתון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרתי אפשר להתקשר לאיזה תוכנית רדיו ולדבר על זה.

עד שלא ישברו לגנבים את הידיים והרגליים , זה לא ייגמר.

אי אפשר לאבטח כל רכב... המשטרה לא יכולה לעזור פה יותר מדי.

אני אישית , במידה ואני אכן אשמע את האזעקה שלי עובדת, אני לא אהסס

להשתמש בכל האמצעים לעצור את הגנב, ואני מתכוון לכל האמצעים.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון לכל האמצעים, אבל אתה יודע תמיד יש סיכוי שלגנב למשל יהיה אקדח וכשאתה תבוא אליו עם אלה הוא פשוט ישחרר יריה. לא נראה לי שתרגיש כל כך גיבור אחרי שתבין (או במקרה הגרוע שלא תוכל להבין) שחטפת אותה בגלל רדיו דיסק.

זה נראה לך אולי רחוק ממך ושאין סיכוי שזה יקרה, אבל זה קורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם מדברים לי קרה הדבר הכי מבאס בעולם!

עזרתי לחבר שלי להתקין 2 מגברים באוטו, עשינו לו התקנה מזה יפה הכי מושקעת בעולם!

לקח לנו לפחות 30 שעות עבודה, ואני לא מגזים! הכל היה כל כך יפה, ולא היה חיסכון

בכסף, אפילו לא בגרוש.

בקיצור ההתקנה יצאה ממש חלומית, יום אחרי זה הוא נסע לדודים שלו, לבקר בחיפה,

וכשהוא היה אמור לחזור, אז היינו אמורים להנציח, את ההתקנה הזאת, בתמונות.

בקיצור שברו לו חצי אוטו בחיפה, מזה התבאסתי כששמעתי על זה כמעט בכיתי.

הייתי מבואס שבוע מזה, ואני בכלל לא מדבר עליו, שהלך לו 5 אלף שקל בשעה.

רד בול נותן לך כנפיים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ותפסו את הגנבים של המע' והם הודו בגניבה מהרכב שלך(לצורך העניין) המשטרה מחוייבת לדווח לך על התפיסה, אם יש לך ביטוח על המע' מה טוב ואם אין אז אתה יכול לתבוע את הגנב על הוצאות המע' +נזקים+עוגמת נפש.

ואני חוזר לנושא השני שדיברו עליו אם מישהו ולו רק יתקרב לרכב שלי באופן משונה ושלא נראה לי באמצע הלילה (ויש לי מע' הגנה שמרגישה קרבה לרכב ולא רק מגע) אני אשתמש בכל האמצעים לתפוס אותו אבל חי כדי שישלם על הדברים שהוא עשה.

יש לכל אדם את הזכות להגן על רכושו-כמובן במגבלות החוק. :2gunfire: :snipersm:

"תחי מדינת ישראל- וכל הכבוד לצה"ל....."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7716 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...