Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שברולט ספארק LTZ 2016 קוד 88

Night Driver
שימו לב! השרשור הזה בן 1283 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, הספארק של אשתי התחילה אתמול לתת לפעמים קוד 88 ולא להניע (לא להגיב כלל לכפתור) אחרי נעילת הרכב ופתיחה מחדש הכל תקין.

למישהו יש מושג מה זה הקוד הזה ומה הוא אומר לפני שאני פונה למורשה?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב להיות נוהל התנעה עם סוללה חלשה או בלי סוללה בכלל. זה או להצמיד את השלט לכפתור התנעה או להניח במקום כלשהו ברכב ואז האימבלייזר יזהה אותו מקרוב כמו שהוא מזהה מפתח התנעה רגיל.

ושנית, תחליף סוללה גם בשלט השני. Keyless צורך סוללות כל הזמן. זאת אומרת הסוללה מתרוקנת גם בשלט ספייר שלא בשימוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מודע לזה שמחליפים בשניהם.

אני פשוט רגיל שבכל הרכבים עם הקילס הרכב מתריע על סוללה חלשה אז אפילו לא חשבתי בכיוון (בכל זאת 3 שניםזה מספיק בשביל סוללה).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...

שלום לכולם,

הבוקר ראיתי את קוד 88 אצלי על המסך ונעזרתי בגוגל כדי לגלות מה הבעיה. גוגל הוביל אותי להתכתבות הזו- אז תודה רבה!

מה שעשיתי היה לרוץ מהר הביתה כדי לקחת את המפתח החלופי.

מבקשת להתייעץ- רכשתי את הרכב לפני שנה וחצי מהיבואן. קיבלתי 2 שלטים. אני משתמשת באחד והשני נשאר במגירה בבית ליתר ביטחון.

כשבאתי לטיפול ראשון לרכב  שנה אחרי הקנייה- הציעו לי במוסך המורשה להחליף סוללה לשלט. הם כמובן הציגו את זה באופן שהבנתי שמומלץ להחליף.. הסכמתי והחליפו לי סוללה. 

והנה עכשיו, מספר חודשים אחרי הטיפול השלט מתחיל לעשות בעיות. חשוב לציין שהשלט החלופי- עובד באופן תקין.

כך שלדעתי הסוללה שהתקינו לי במורשה פגומה.. טעות? בכוונה?

אני רוצה ששני השלטים יעבדו כמו שצריך ויש לי 2 שאלות: 

1. האם לגשת למורשה ולשטוח בפניהם את הבעיה? בהתחשב בכך שאני לא בטוחה שאני סומכת עליהם אחרי הטריק הזה, וגם אם יסכימו להחליף סוללה ללא עלות- מי אמר שלא ישימו משהו פגום עוד פעם?

2. אפשר להחליף סוללה לשלט בחנות פרטית? זה בסדר? מומלץ- כן או לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה להחליף סוללה בכל חנות, מדובר בסוללות CR2032 סטנדרטיות וההחלפה פשוטה - למיטב זכרוני ההוראות מופיעות בספר הרכב.

אפשר גם להזמין מאלי אקספרס בכמה שקלים סטוק לכל חיי הרכב: https://www.aliexpress.com/item/4000893612409.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.3f99290dORbV8c&algo_pvid=f6fb2c55-992c-43c6-9907-0c566e0c9d1e&algo_expid=f6fb2c55-992c-43c6-9907-0c566e0c9d1e-5&btsid=0ab6f82415912010463441583e1c8c&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

• אהבתי 1

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 1283 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...