Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

208 שהוחלף בו טיימינג מתפורר וירידת ערך

omer_a
שימו לב! השרשור הזה בן 1385 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים, ההנחיה שציינתי עודכנה ולא שמתי לב.

2 השמנים היחידים שמאושרים לשימוש ב-1.2 מצויינים בטבלא שהעלה מלטבשי, ויש להתייחס מעתה ואילך להנחיה מעודכנת זאת.

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 112
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חברים, ההנחיה שציינתי עודכנה ולא שמתי לב.

2 השמנים היחידים שמאושרים לשימוש ב-1.2 מצויינים בטבלא שהעלה מלטבשי, ויש להתייחס מעתה ואילך להנחיה מעודכנת זאת.

נראה ככה, לא יודע למה פיג'ו מתאמצים כל כך להסתיר את המידע הזה באתר שלהם. מודה ועוזב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח השרשור - נראה שהשמן שהשתמשו ברכב שאמרת מתאים לרכב על פי הנחיות היצרן.

לגבי בעיות אמינות נוספות מעבר לנושא הפתוח של רצועת הטיימינג הטבולה בשמן - אני באופן אישי לא נתקלתי במשהו מיוחד כאן בפורומים.

שים לב לגבי הבחור שאמר שהיה לו ניסיון רע עם 208, מחיפוש של הודעות קודמות שלו, מדובר ברכב מדור קודם, מנוע 1.6 מדור ישן עם גיר AL4 שידוע כבעייתי וכבר לא קיים. בדגמים (האוטומטיים) שהתחילו להימכר בסביבות יולי 2015 יש מנועים אחרים PURETECH 1.2T, גיר 6 הילוכים AISIN יפני וטענות של היצרן לגבי איכות חומרים ואיכות בניה משופרים. מעניין לשמוע על בעיות אמינות בדגמים האלה. (שוב, מלבד נושא רצועת הטיימינג).

ברכב שלי אין שום בעיה עם נורות שנשרפות.

ולא אני לא מעריץ של פג׳ו

עריכה אחרונה על ידי galbh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן בקשר לשאלה המקורית, לטובת רוכשים עתידיים - דיברתי עם המוסך שלי (אחד מ"מוסכי הפורום"), אמר לא לגעת ברכבים שהייתה להם הבעיה הזו.

ובאלה שלא הייתה להם הבעיה, איך מגלים מוקדם ומונעים אותה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן בקשר לשאלה המקורית, לטובת רוכשים עתידיים - דיברתי עם המוסך שלי (אחד מ"מוסכי הפורום"), אמר לא לגעת ברכבים שהייתה להם הבעיה הזו.

קיבלת החלטה נבונה ונכונה. טוב שהתייעצת עם בעל מקצוע ולא שעית לעצות של "מומחים" אשר ניתנו לך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זרק פצצה והלך.

או שהוא לא חי בפורום, סליחה על זה

לגבי איך לבדוק - בגדול מה שנאמר כבר, להסתכל דרך פתח המילוי ולעקוב אחרי מצב הרצועה.

לא נכנסנו לרזולוציות של האם יש רצועות חדשות יותר וכו'. אישית, כבר לא בטוח שאלך על 208 / קקטוס, אבל מה שכן, אם אני קונה רכב תקין כזה עכשיו (כי עדיין יש לו VFM גבוה בעיני), אני מחליף טיימינג כטיפול מונע גם אם הרכב שכב שלוש שנים בבונדד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי בעיה שמוסכניק פוסל מנוע או רכב על דבר כזה . אבל בלי הסבר טכני מעמיק (רצוי בליווי וידאו ) או גיבוי במספרים הדעה שלו טובה כמו שאר הדעות פה.

מניסיון למדתי שלא חשוב כמה המנוע טוב או גרוע אלא האם היבואן+יצרן תומך בו מחוץ לאחריות הרגילה.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גל, אני לא יודע לענות על זה

סייב, אני לא מבין, אתה רוצה שינהל טבלאות אקסל? הוא מדבר מהניסיון שלו, ואנחנו לא בסטיז שיחשוף בפני את כל הידע המקתועי שלו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שאתה הסתכלת עליו - כסוף מפ"ת? :roll:

Peugeot 208 turbo 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שמישהו יחשוב שייבואן המתחייב על 5 שנים אחריות לא יקפיד על שמן מתאים ברשת המוסכים שלו? אין כאן שום חיסכון ושום הגיון.

כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שלא ראיתם את שגרת הטיפולים של הרכב מסלובקיה.

שמתם לב לבדיקת רוחב הרצועה בכל טיפול? החלפת רצועה מוקדמת לאחר 6 שנים?

ככל הנראה יש בדיקה שמגלה מבעוד מועד את התחלת התפוררות הרצועה ומי יודע אם בכלל מבצעים אותה.

אני חושב שכדאי להחליף רצועת טיימינג ברכב כזה כל 5 שנים. מוסך שמכיר את הרכב צריך לדעת את רוחב הרצועה ולמדוד. אני מניח שהתרחבות שלה יראה שהיא מתחילה להתפורר

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1385 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...