Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקני carsforum חיים?

אליהו שבת
שימו לב! השרשור הזה בן 924 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מיקרוגל ומונה גייגר.

sperial אתה אדם יקר ובלעדיך הפורום לא היה אותו דבר , ברצינות.

שאלה לי אליך , האם הצלחת לפתוח את המכסה מנוע של המזדה 3 ?

צחוק צחוק, אבל הזכרון שלך מדהים, חלפו מאז כמעט 8 שנים .

לא יודע אם דיווחתי כאן, אבל ביאושי פניתי למוסך, וגם שם חיפשו את הידית, בסוף התברר שאיזה מתקין פירק אותה (בלי לנתק מהכבל) והניח אותה על מעין מדף שנוצר בצד הנסתר של חלקו התחתון של הדאשבורד. הבחור החזיר את הידית למקום ובא לציון גואל.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

האמת שהיו הרבה משתמשים שחסרים בדיונים, שמר, מוטי מיאטה, צביקה קרבורטורים ז"ל, בני ל, אייל נוימן, קמיטק ועוד רבים וטובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שהיו הרבה משתמשים שחסרים בדיונים, שמר, מוטי מיאטה, צביקה קרבורטורים ז"ל, בני ל, אייל נוימן, קמיטק ועוד רבים וטובים.

אייל נוימן עם היאבוסה השחור?

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפרספקטיבה של המון שנים (נרשמתי אי שם ב 2002), אני חושב שאיכשהו עניין הפורומים קצת שינוי פאזה, ובעיני זו הסיבה שרבים מהחברים הותיקים איבדו עניין.

בעשור הראשון של שנות האלפיים תרבות הפורומים היתה בפריחה, היה את 207 (מכוניות) ו 8 (אופנועים) בתפוז, את מוטוריקה של דייויד, PSI לכל אנשי ה 106, וכמובן CF. לתחושתי, ויכול להיות שזה סתם נוסטלגיה בסגנון "אומרים שהיה פה שמח...", הדיונים היו יותר עמוקים, ועסקו יותר ברכב כתחביב אמיתי (יזכרו לטוב דייויד עם הרכבים שלו, ליאור ברוך עם השיפוצים, מוטי מיאטה, ועוד כל מיני), ופחות ברכבי ליסינג, daily drivers, תוספות לדים, ושאר נושאים שקשורים לרכב, אבל לא לרכב כתחביב.

כמובן שזה קשור גם לעובדה שבתחילת שנות ה 2000 רובנו היינו צעירים יותר באיזה 15 שנה, רווקים יותר, חסרי אחריות יותר, ועם הרבה יותר זמן פנוי לתחביב שכרוך ב 3 דוושות ומוט הילוכים. היום כולנו מחפשים בעיקר DSG, כריות אויר, בקרת שיוט אדפטיבית ומקום לדחוף ילדים מאחורה - אבל ברמה הפילוסופית אני חושב שזה גם קשור לשינויים שעברו על השיח באינטרנט באופן כללי.

אני, אגב, לא חושב שהפייס יוכל להחליף את הפורום - אלו שתי צורות דיון אחרות.

סליחה שלקחתי את הת'רד הקליל הזה למקום רציני :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מחשיב את עצמי וותיק, ובגיל 42, ביתי הגדולה 12 מחשיבה אותי זקן, אבל כל עוד אני יכול לקפוץ ״ollie” עם הסקטבורד שלי, וללוות איתו (הסקטבורד כמובן - עם טייל כפול) את הקטנה 8 כשהיא על אופניים לסיבוב בשכונה - אז אני חושב שבינתיים הכל בהדחקה.

לי חסרים וותיקי הפורום במיוחד בעלי המקצוע. מה לעשות, אלו העוסקים בתחום המכונאות, ובעלי המוסכים שגם עובדים על המכוניות הם בדכ טיפוסים ססגוניים מאוד. אחים להתמודדות עם בעיות, לצרות, להצלחות. וזה אוניברסאלי לא משנה בכלל באיזה מדינה או מאיזה תחום רכב מגיעים.

אני בהחלט מבין את חוסר הזמן וכוחות החיים.

הנה גם אני לא מצליח לעדכן שרשורים שפתחתי בעבר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נחשב לזקן בפורום?

לא יודע אם זקן אבל בהחלט אחד החסכנים שבו:-D

עם השנים גם אנחנו השתננו ובגרנו, פחות זמן פנוי, פחות כוח לשאלות חוזרות ובעיקר עם השנים החברויות יצאו מעולם הפורומים לעולם האמיתי וחלק לא קטן עבר לקבוצות הווצאפ עם החברים שלנו.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חש בחסרונם של בעלי מקצוע שהפסיקו להופיע.

מעניין באמת למה (לא שואל).

לאחר כל מי שציינתם - הייתי מוסיף גם את ארנון (חסרים השרשורים על הצרפתיות המתוסבכות CX, XM...).

עריכה אחרונה על ידי חולגי

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אקסיומה - מוחו של גבר גדל בפרופורציות הפוכות לגופו

:-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 924 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...