Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אזהרת מסע C4 פיקאסו/קקטוס דיזל: משאבת אוריאה

save

פוסטים מומלצים

• תגובות 660
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מעדכן - הרכב היה היום במוסך. אובחנה בעיה במיכל אוריאה לפי קוד תקלה.

המיכל הוחלף. המוסך השיג השתתפות של לובינסקי ב-90% מעלות החלק, כך שיצאתי בזול יחסית.

מדובר ברכב בן 7 שעבר 99K ק"מ. המיכל הוחלף פעם קודמת לפני כשנתיים וחצי ב-80K ק"מ, אז במסגרת האחריות המורחבת (ללא עלות לחלק).

נקווה שיקח יותר זמן הפעם עד לכשל הבא... 🤔

תודה לכל העוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Ran_Z כתב:

מעדכן - הרכב היה היום במוסך. אובחנה בעיה במיכל אוריאה לפי קוד תקלה.

המיכל הוחלף. המוסך השיג השתתפות של לובינסקי ב-90% מעלות החלק, כך שיצאתי בזול יחסית.

מדובר ברכב בן 7 שעבר 99K ק"מ. המיכל הוחלף פעם קודמת לפני כשנתיים וחצי ב-80K ק"מ, אז במסגרת האחריות המורחבת (ללא עלות לחלק).

נקווה שיקח יותר זמן הפעם עד לכשל הבא... 🤔

תודה לכל העוזרים!

שאלת תם: אתה ממלא אוריאה בתחנות דלק או ממיכלים "מקוריים" שקונים במוסכים המורשים ?

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשד לנוזל אוריאה מזוייף ? סתם....

א. כל הכבוד שההשתתפו עם הלקוח .

ב. 20K קמ זה באמת קצר לחיי מיכל. זה בקושי מילוי וחצי של המיכל . 

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, איציק נ. כתב:

שאלת תם: אתה ממלא אוריאה בתחנות דלק או ממיכלים "מקוריים" שקונים במוסכים המורשים ?

ממלא רק במוסך. אני יודע שזה יקר יותר אבל אני נוסע מעט אז מעדיף את הנוחות הזו - ואולי גם יש פחות את מי להאשים במקרה של תקלה.

לפני 18 שעות, TomerLL כתב:

באיזה מוסך היית? 

מוסך חוצה ישראל בראש העין.

לפני 18 שעות, save כתב:

חשד לנוזל אוריאה מזוייף ? סתם....

א. כל הכבוד שההשתתפו עם הלקוח .

ב. 20K קמ זה באמת קצר לחיי מיכל. זה בקושי מילוי וחצי של המיכל . 

לדעתי המיכל לא מולא בכלל מאז שהוחלף ב-2020. זה ממש היה מיכל חד פעמי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.9.2021 בשעה 17:54, granger כתב:

שלום לכולם,

בנסיבות מצערות של תקלה דומה, נחשפתי גם אני לשרשור המעניין הזה.

האם יש כאן מישהו שנדרש ממש לשלם על החלפת המיכל מעבר לעלות העבודה?
אם כן,  אשמח שיצור איתי קשר. יש לי רעיון איך לנסות לקבל החזר בצורה קולקטיבית.

כן היום לצערי נידרשתי לשלם כ 5000 שח עבור החלפת מיכל ומזרק לפיגו 3008 אשמח לעזרה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ופנית  ליבואן , המוסך שלך פנה בבקשה להשתתפות בעלות ? יש להם שירות לקוחות. מה הם ענו ?

תנסה לפנות גם ישירות לשירות לקוחות לובינסקי. 

למה המוסך רוצה להחליף גם מזרק אוריאה ? הוא הרי רחוק מהמיכל.  יש לו תבחין שהמזרק לא עובד ? איך נבדק ? עם מיכל אחר ?

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקלת מיכל אוריאה קרתה גם אצלי

סיטרואן גרנד פיקאסו 

רכב עלה לכביש 12/17 עם 47k

לקחתי את הרכב למוסך אור מור ברחובות

היצרן נשא בעלות המיכל

צוות המוסך מאוד אדיב שוקי, ליאור ואדי

צריך לקחת בחשבון שהייתי צריך לחכות לנציג של לובינסקי שיגיע לראות את הרכב ואז לאישור מהיצרן. אצלי זה לקח שבוע, מבין שזה לא ככה אצל כולם. 

עריכה אחרונה על ידי TomerLL
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בסדר רק אם קיבלת רכב חלופי לתקופה או שנסעת עם נורה מצפצפת.. שבוע זה המון זמן. אנשים צריכים להביא את הילדים לגן.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי! חזרתי!

הצטרפתי למועדון סיבוב #2 לתקלת מיכל, הפעם היכתה בי P20E8 לאחר מילוי אוריאה בתחנת דלק, בלי ספירה לאחור.

איפוס של התקלה לא עוזר.

מאחר וזה קרה יום אחרי מילוי המיכל, אני תוהה אם כדאי לנסות לרוקן את המיכל לגמריי ולמלא שוב, אולי הבעיה היא עודף מילוי שקצת שיגעה את המצוף.

בינתיים ריקון של ליטר וחצי ~ לא הועיל.

208 עלייה לכביש סוף 2016

עברה החלפת מיכל ב82K ( לפני שנתיים~) במסגרת הריקול השקט,  והחלפת מזרק אוריאה באופן עצמאי לפני כחודש וחצי .  

@Ran_Z  @TomerLL ראיתי שהחליפו לכם מיכל פעם שנייה ללא עלות, אשמח לדעת אם אתם מטפלים במוסכים המורשים בלבד, או שזה לא שיקול מבחינתם...

עריכה אחרונה על ידי GAD57
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

@Ran_Z רן, בשבילך אצטט מה שכתבתי בעמוד הקודם :

בתאריך 24.6.2022 בשעה 20:25, dani666 כתב:

רק להוסיף את ה 2 סנט שלי -

לאחרונה קבלתי תקלת אוראה (P20E8, כמות בתמונה מעל) ב 208 שלי.  טופלה פעם אחת במסגרת רצון טוב, ומאז עברו שנתיים ולא הרבה ק'מ - ושוב תקלה.

לקחתי למוסך ולשמחתי לא היו להם עובדים.  ביקשו שאשאיר את הרכב לכמה ימים כדי שיאבחנו במדויק כשיוכלו.  לקחתי מתוך כוונה להגיע שבוע אח'כ כי הייתי צריך את הרכב.  בינתיים אפסתי את התקלה מדי פעם (ההתרעה על "נותרו לך עוד X ק'מ עד שלא תוכל להתניע" מופיעה כל כמה שניות על המסך, באדום מעצבן). והמשכתי ליסוע כרגיל.

עד שיום אחד, תוך כדי נסיעה אני שם לב שמשהו השתנה.  לקח לי זמן להבין שההתרעה הפסיקה לקפוץ.  בלוח השעונים גם כבו נורות ה urea וה service.  סריקה אכן גילתה שהכל שקט.

מאז עבר שבוע וכ 500 ק'מ.  והכל שקט.

אז אולי שווה לחכות לפני שרצים למוסך.

(רק הערה - התקלה הופיעה קצת אחרי שהוספתי אוראה בעקבות התראה על הצורך להוסיף.  אולי יש קשר בין זה לבין תקלה שאיינה באמת תקלה?).

ובקיצור, תמשיך עוד כמה מאות ק'מ לאפס מדי פעם את התקלה.

אולי תופתע לטובה כמוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, GAD57 כתב:

@Ran_Z @TomerLLראיתי שהחליפו לכם מיכל פעם שנייה ללא עלות, אשמח לדעת אם אתם מטפלים במוסכים המורשים בלבד, או שזה לא שיקול מבחינתם...

פעם ראשונה אצלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם גם הפיגו 3008 הצטרפה למעגל השכול של תקלת האוריאה  נידלקה נורה שלא תתפאשר התנעה עוד 1100 קמ בדיקה אצל מורשה עלה כי הלך המיכל והמזרק התקבלה הצעת מחיר לתיקון ניסיתי שהיצרן ישא באחריות  אבל זה לא עבד האוטו טופל רק אצל מורשה מלבד 3 טיפולים של 15 אלף 

מה ניתן לעשות כדי שהיצרן ישא האחריות [הם עשו לי הנחה על המיכל של 70 אחוז והמזרק מחיר מלא ] לקחת או להתמקח 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@יוסף2435

עוד פרטים יעזרו לכל השאר, כמה ק"מ הרכב ואיזה שנתון?, האם זו החלפה ראשונה של המיכל?

בקשר למזרק, אאלט המחיר של המזרק במורשה הוא סביב ה1000-1200, אתה יכול למצוא בארץ בחצי מחיר (מקורי) או לנסות לצוד אחד באיביי במחיר נמוך יותר.

הייתי הולך לחוות דעת אצל מוסך נוסף, למזרק יש קוד תקלה אחר בלי "ספירת מוות" וקצת קשה לי להאמין ששניהם הלכו ביחד.

נדמה לי שהמליצו כאן על המורשה בראש העין.

לי אישית החליפו במרכזי ברשלצ, דרשו הסטוריית טיפולים מלאה , בגלל שלא הייתה לי לטיפול האחרון אז חייבו אותי על טיפול קטן ועבודה של המיכל.

מזרק החלפתי לבד לפניי כחודשיים, כמעט שנתיים אחרי שהמיכל התפגר.

עריכה אחרונה על ידי GAD57
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...