Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עובד מוסך יצא לסידורים עם הרכב שלכם, איך הייתם פועלים?

R'n'B
שימו לב! השרשור הזה בן 2325 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בהמשך להודעתו של גוסטבסטר, היה כבר מקרה שפורסם בפורום בו הלקוח ראה במצלמת DVR שלא עבדו על הרכב וחייבו.

בתגובה בעל המוסך אסר על השארת מצלמות רכב בזמן השהרכב "מאושפז" במוסך.

לא הייתי מתרגש מזה, כשצבעו לי את הגטס ראיתי גם שמניעים דרך המצבר שלה בכבלים רכב אחר, ואוו! ביג דיל, הייתי עושה אותו דבר ( ברכב שלי כמובן, אם מישהו היה צריך).

לא נגרם נזק לכן רק בגלל החוצפה הייתי מעיר לבעל המוסך ועושה קצת רוח כדי שיכעס על העובדים שעשו את זה וגרמו עוול לעסק שלו.

מעניין איך תדבר אחרי שתקבל טלפון מהמוסך שהרכב שלך הורד ע"י משאית ולא נשאר ממנו כלום.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא חושב שאלו עובדים מהמחלקה שטפילו לי ברכב. הם דווקא עשו עבודה מעולה והיו קשובים לכל בקשה ושאלה שהיו לי.

ביקשתי שבבוקר הרכב יעבור שטיפה במרכז שטיפה שמצוי במוסך.

אני חושב שמי שלקח את הרכב לסידורים אלו היו העובדים שמפעילים את מכונת השטיפה.

אחריות בעל המוסך גם אם מרכז השטיפה הוא קבלן עצמאי, לגבי הלקוח הנכנס למוסך זה חלק מהמוסך.

פרקש, הפרנסה שלהם על הז' שלי, מי שדפוק ידפק ומי שהפרנסה שלו חשובה לו לא מזלזל בלקוחות של הבוס שלו.

פותח שרשור - פתרון סביר יהיה להודיע לבעל המוסך שעל שני הטיפולים הבאים אתה לא משלם לו, דמי שתיקה שכולם יוצאים מורווחים מהם.

תעשה את זה בטאקט כדי שלא ירגיש שאתה סוחט אותו וחלאס.

לא נגרם נזק, במקרה הזה , לכן אין מה לדרוש פיצוי, בטח לא דמי שתיקה אלא אם אתה מהמאפיה.

אני הייתי חוזר למוסך מראה לו את הסרטון ודורש פיצוי, אם הפיצוי לטעמך, אדרבא והכל מבליג.

אם לא, מפרסם פוסט עם הסרטון שבו מסופר על המקרה שלפעם הבאה שמישהו ירצה להכנס למוסך הוא יחשוב פעמיים.

אני אישית הייתי דורש פיצוי ולא חוזר לשם יותר.

זו סחיטה בעדינות

כל מה שיקרה במידה והמעסיק יעמת את העובדים שלו עם המקרה (בהנחה והוא באמת לא ידע שזה מה שהם עושים) זה שהעובדים האלה (בין אם ימשיכו לעבוד שם ובין אם לאו) פשוט יתחילו לחפש מצלמת רכב לפני שהם עושים שטויות ברכב שלא שלהם, וינתקו את הכבל שלה במידה ומצאו אחת.

בהנחה שבעל הבית לא בעד הסיסטמה , אז ניתוק המצלמה לא צריך לשנות.

דעתי

הולך לבעל המוסך, מראה לו את הסרטון, ושומע את תגובתו. מכאן שבעל הבית ינקוט בצעדים הנראים לו.

לא דורש פיצוי אבל מפרסם כאן את שם המקום.

אין סיבה בעולם שהרכב ייצא מפתח המוסך לנסיעה שאינה נסיעה הקשורה לבדיקה של הרכב לאחר תיקונו , או לאיתור התקלה שנעשית במקרה הזה בד"כ עם בעל הרכב.

ייתכן שבמצב נסיעת תענוגות ולא נסיעת בדיקה אין ביטוח רכוש תקף, אם הביטוח של בעל הרכב הוא שמי.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב,

עדכון קצר..

יצרתי קשר עם בעל המוסך והעברתי לו את החומר המצולם כולל תצלום מאוד ברור של העובד שהחילט לאמץ תרכב לנסיעה להבאת האוכל.

לא יודע אם לא נגרם נזק עוד לא בדקתי את הרמקולים כמו שצריך, יש מצב שהוא פיצץ לי אותם.

מה שהכן, העובד השאיר את הרכב מלא בפירורים ושקיות מאותה חנות נוחות וזה משהו שמאוד מכעיס אותי כי ב10 שנים שהרכב אצלי לא אני ולא אישתי אכלנו ברכב כדי לשמור על נקיונו.

נזק חמור יותר היה יכול להגרם היות ואותו עובד השאיר את הרכב בתחנת דלק מונע במשך 10 דקות. בזמן הזה מהרכב היה יכול להנזק, היו יכולים להגנב מתוכו דברים יקרי ערך ואישיים ואף להגנב.

אינני מתכנן לעשות שיימינג לשום מוסך. זאת לא הדרך לפעול ובכל ההתנהול הזאת אני מעוניין רק להתריאה בפני הבעלים להתנהגות עובדיו וכמובן להבהיר שאני מאוד מאוכזב מאופן שבו הם מתייחסים לרכבי הלקוחות.

תודה.

עריכה אחרונה על ידי R'n'B
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חתיכת אגואיסט

המינימום הוא להתריע כאן , כדי שלא ניכנס לאותו מוסך.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חתיכת אגואיסט

המינימום הוא להתריע כאן , כדי שלא ניכנס לאותו מוסך.

מצטער לאכזב...

אבל בגלל עובד אחד שסרח לא חושב לנכון לפסול מוסך שלם. במיוחד בהתבסס על השירות טוב שקיבלתי ששמתי שם את הרכב לתיקון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק אבל....

אם בעל המוסך יעבור על כך לסדר היום האם היית מכניס את הרכב פעם שניה לאותו מוסך?

אם התשובה חיובית , לא אאמין לך בייחוד לאור ההודעה הקודמת שלך איזה נזקים פוטנציאליים היו יכולים להיגרם.

אם התשובה שלילית אז ...

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל מאוד שאתה לא מפרסם את שם המוסך כדי שנוכל להמנע ממנו.

בדיוק בגלל מקרים כאלה אני לוקח חצי יום חופש כשהרכב במוסך ושומר עליו.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מעניין לשמוע את תגובת בעל המוסך.

בהתחלה לא סיפרת על הלכלוך שהשאירו ברכב וזה משנה את התמונה. במצב שקיבלתי שירות מצויין ויחס טוב אבל אחרי זה גיליתי שעשו לי טיול ברכב, אבקש קודם לדבר עם הבעלים או לפחות עם זה ששירת אותי כדי להראות לו את הסרטון לפני שאני חושב בכלל על פרסום שם העסק באינטרנט.

אבל במצב כזה שהכנסתי רכב נקי וקיבלתי רכב מלוכלך + סיבוב הופעות בשכונה, חוץ מהתיקון שיצא טוב (וזה די לגיטימי לצפות לעבודה טובה) אין שום נקודת זכות למוסך בסיפור הזה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהתגובות כאן אפשר לחשוב שהמקרה המתואר הוא כ"כ נדיר ששווה להפעיל לחצים על פ"ש שיחשוף את שם המוסך המדובר. חברים, בתור מבינים בתחום הייתי מצפה מכם להרבה פחות התרגשויות. התופעה שתוארה נפוצה ואלה שנשארים במוסך "לשמור" על רכבם, עדים לכך שעובדי מוסך יוצאים "לסידורים" ברכבים של הלקוחות העסוקים, שהשאירו את הרכב לחסדי המוסך ורצו לעיניניהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^^

אתה מה זה לא צודק

תופעה רעה שיש לחסל אותה.

שיקחו את רכבו של בעל המוסך וילכו לקניות לסידורים להשד יודע מה.

האם תרשה לאינסטלטור שבא לתקן אצלך משהו לקחת את אשתך לסיבוב:-D

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שרשורים מהסוג הזה נפתחים כאן חדשות לבקרים, ואף פעם לא מגלים שם. אז למה פותחים ?!?!?!?

אני מבקש מכל מי שחושב לפתוח שרשור עצבים על מקום כזה או אחר, אם אתה לא רוצה לרשום את השם אל תפתח.

אם אותך מעצבן שעשו לך, אותנו מעצבן שאתה לא עוזר לנו למנוע את המקרה הבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז פות"ש בא להיוועץ בחברי הפורום איך להתמודד עם המקרה המאוד לא נעים שהמוסך גרם לו, אבל לגלות לנו את שם המוסך כדי שנוכל להימנע ממקרים דומים עם פוטנציאל לנזק לרכבים שלנו לא בא לו. וואללה יופי. כמו שאמר ישה, אגואיזם גמור, הרי פות"ש כבר יודע לא לחזור למוסך הזה, אבל נראה שלא אכפת לו מבעל הרכב הבא שיאכל ז' מביקור אצלם.

ממקרים כאלה נהיה קל להבין למה חלק כ"כ גדול מבעלי המקצוע בארץ חאפרים, כי הרי ההשלכות ממתן שירות תת רמה מינוריות. אז מידי פעם אתה ממש מפשל ומאבד לקוח? לא נורא. הרי אותו לקוח סמרטוט לא ילך להתריע בפני אחרים לא לבוא אליך, בין השאר כי "כואב לו על הפרנסה שלך". טפו.

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^^

אתה מה זה לא צודק

תופעה רעה שיש לחסל אותה.

שיקחו את רכבו של בעל המוסך וילכו לקניות לסידורים להשד יודע מה.

האם תרשה לאינסטלטור שבא לתקן אצלך משהו לקחת את אשתך לסיבוב:-D

תגובותיך בדרך כלל מבוססות ומענינות, בתגובה המצוטטת באדום הגזמת בלשון המעטה בשנינותך .

עריכה אחרונה על ידי ד ו ד
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2325 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...