Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עובד מוסך יצא לסידורים עם הרכב שלכם, איך הייתם פועלים?

R'n'B
שימו לב! השרשור הזה בן 2324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קרה לי גם שהכנסתי את הרכב לפחחות, וכשחזרתי ראיתי ששיחקו ברדיו, היה פחות דלק ממה שהיה כשהשארתי את הרכב אבל אני לא יודע אם נסעו או סתם השאירו מונע עם מוזיקה, לא הייתה לי מצלמה באותו זמן ולא הוכחות והמשכתי הלאה למרות שעיצבן אותי באותו זמן.

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב,

עדכון קצר..

יצרתי קשר עם בעל המוסך והעברתי לו את החומר המצולם כולל תצלום מאוד ברור של העובד שהחילט לאמץ תרכב לנסיעה להבאת האוכל.

לא יודע אם לא נגרם נזק עוד לא בדקתי את הרמקולים כמו שצריך, יש מצב שהוא פיצץ לי אותם.

מה שהכן, העובד השאיר את הרכב מלא בפירורים ושקיות מאותה חנות נוחות וזה משהו שמאוד מכעיס אותי כי ב10 שנים שהרכב אצלי לא אני ולא אישתי אכלנו ברכב כדי לשמור על נקיונו.

נזק חמור יותר היה יכול להגרם היות ואותו עובד השאיר את הרכב בתחנת דלק מונע במשך 10 דקות. בזמן הזה מהרכב היה יכול להנזק, היו יכולים להגנב מתוכו דברים יקרי ערך ואישיים ואף להגנב.

אינני מתכנן לעשות שיימינג לשום מוסך. זאת לא הדרך לפעול ובכל ההתנהול הזאת אני מעוניין רק להתריאה בפני הבעלים להתנהגות עובדיו וכמובן להבהיר שאני מאוד מאוכזב מאופן שבו הם מתייחסים לרכבי הלקוחות.

תודה.

אני חושב שפעלת נכון, יחד עם זאת, במידה ובעל המוסך לא הציע לך שום פיצוי, אפילו כאות לצער והתנצלות על הפגיעה בפרטיות שלך וברכוש שלך, אני לא הייתי חוזר לשם יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי קצת מוזרה ההפרדה בין המקרה לכל השרות שקיבלת מהמוסך. מה זה שרות? שהיו נחמדים אליך ועשו את העבודה שלהם? אבל זה שיצאו לטיול עם הרכב שלך, זרקו אותו מונע בתחנת דלק לזמן ממושך ללא השגחה והחזירו אותו מזוהם זה לא חלק מהשרות? אפשר לקרוא לזה שרות טוב?

אתמול הייתי במסעדה חדשה בחיפה, באמת גם השרות וגם האוכל היו מעולים. אבל אם המלצרים היו נחמדים והסושי היה אלוהי אך מוגש לי בכלים מלוכלכים או שהמרק היה קר עד שהיה מגיע לשולחן, לא הייתי חוזרת למקום וגם משתפת את חבריי. (כמובן ששיתפתי אותם בחוויה הטובה עם המלצה חמה על המקום).

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...