Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אי גילוי נאות בקניה מטרייד אין (הכותרת נערכה)

שימו לב! השרשור הזה בן 2264 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין לך הרבה מה לעשות.

אם אתה נעול על מכירה, מאיזו סיבה מיוחדת - תוריד עמוק יותר מהמחירון ותמכור לראשון שמגיע עם כסף.

אם המטרה הייתה לשדרג ולעבור הלאה לרכב חדיש יותר, אז תחשב מסלול מחדש ותבין שהשדרוג יעלה לך יותר עכשיו.

אם זה מתאים לך - לך על זה. אם לא מתאים לך - תישאר עם הרכב עוד כמה שנים.

באופן כללי ברכבים ישנים יש פחות עניין אם הרכב עבר תאונה או לא, בודקים יותר מצב מכני - וגם משלמים מחיר זול מלכתחילה, ככה שגם אם תצטרך להוריד קצת במחיר עבור התאונה, זה לא יהיה סכום גדול כמו עכשיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לצערי שיעור לחיים.

מה עלותו

כשתמכור תדע.

האם לתבוע את החברה שמכרה לך?

לפני תביעה הייתי מנסה לבדוק אצל היבואן האם נעשה תיקון התאונה במוסכיו או באמת "במרכז ההשבחה" של המוכרת.

אם תצליח לגלות משהו אולי יש טעם לתבוע. אחרת...

כנראה שכמו שכתב דיסקו המאמץ לא שווה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העלת שתי בדיקות שסה''כ מעידות על אותה התאונה,הבעיה שאחת מהן היא של ליסינג שהם מייפים כל דבר והשנייה היא בדיקה אמיתית שגילתה כל פרט לגבי התאונה.

הרכב הזה מבחינה מסחרית פצוע קשה.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי פועל בדרך משפטית, אלא מנסה אולי לפעול מול החברה ממנה נרכש הרכב - כמו שכתבו נסה לאתר אולי היכן בוצע התיקון לרכב, ייתכן ובהיסטוריית הטיפולים שקיבלת זה יופיע ושמה תוכל להוציא מה בדיוק קרה לרכב(המוסכים הם קבלנים של חברות הליסינג ולא עובדים שלהם ולכן לרוב מתועד שמה את כל התיקון).

ובמקום לעבוד משפטית הייתי מנסה לברר מול החברה ממנה קנית את הרכב להגיע לפשרה, רכישת הרכב שאצלך כיום במחיר טוב יחסית, פיצוי כספי כלשהוא - אם היא חברה גדולה והעניין ברור ייתכן והם יעדיפו להשתיק את הנושא מולך בהסדר כזה מאשר שאתה תעשה רעש על הנושא - באם זה לא יעזור הייתי מנסה לייצר רעש דרך ארגונים הצרכניים(אולי גם תוכניות טלוויזיה למינהן שמתעסקות בצרכנות - שווה לנסות ולפנות אולי).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לגשת עליהם לבצע טרייד-אין מולם עם הבדיקה החדשה ורצויי עם בדיקת שמאי, יש מצב שאם תסגור איתם על הסכם סודיות הן יבואו לקראתך כישראו כשבאת בטוב לא במוד מלחמה.

בדיקת שמאי עולה בממוצע 600 ש"ח רצויי אם המקרה יגיע לבית משפט השמאי שלך בשמחה ילך להגן על שמו הטוב.

אבל אני מאמין שבגישה הנכונה אפשר להכריח אותם לבוא לקראתך,מקסימום תבוא עם מכתב לפני תביעה מוכן אם אתה רואה שהם לא זזים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי כל כמה שבועות נתקלים בסיפור כזה. הלקח להמשך: אסור לרכוש ממגרש או מחברת ליסינג ללא בדיקה עליה משלם הקונה והיא נעשית במכון שהוא בחר.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעשות טרייד במגרש שמכר לך זה לדעתי יהיה טעות, שיקרו לך פעם אחת מה מונע מהם לשקר לך פעם שנייה.

אם אתה לא צריך לשדרג מציע להישאר עם האוטו עוד שנתיים שלוש, למכור ולהתקדם.

אם כן יש צורך, אז הייתי סופג את הירידת ערך הזאתי, מפרסם ב1000 שקל יותר נמוך מהמחיר הנמוך ביותר ביד 2 ומוכר לראשון שבא עם כסף.

אנחנו בתחילת דצמבר,

אם אתה בוחר למכור תנסה להעיף אותו עד סוף החודש \ תחילת שנה הבאה כי אם אתה חושב שעכשיו קשה - אחרי זה יהיה קשה יותר.

לא הייתי נכנס לעניינים של תביעות ובלאגן, חבל על הזמן והעצבים שלך.

אדם חכם בוחר את המלחמות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לזה התכוונתי, הסתירו את המידע לגבי התאונה, אמרו שהרכב עבר רק צביעה והחלפת פגושים.

בפועל הנזק היה גדול יותר,תוקנו הרבה חלקים מעבר למה שסיפרו בגילוי נאות

לא חשוב מה אמרו, את זה אתה לא יכול להוכיח.

חשוב מה כתבו​.

מה שנשאר לך זה לפרסם את השם שלהם.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את ההיסטוריה של הרכב והצביעה שעבר במרכז השבחה שלהם,המחירון הוא 32 ואני פרסמתי ב 24, העניין שאחרי מה שראיתי בבדיקה אני לא בטוח שמישהו יקנה במחיר שאני רוצה, הבחור שרצה לקנת את הרכב הציע לי 11 אלף,

לאור הבדיקה שראיתם כמה צריך להוריד במחיר בשביל שזה יהיה הוגן?

אין לי גם בעיה להישאר עם הרכב,הסיבה שרציתי למכור זה בשביל לקנת רכב יותר גדול ונח לנסיעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר רכשת

מה היה מחיר הרכישה לעומת מחירון יצחק לוי משוקלל?

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

רוב אלה שמבינים חושבים שאתה לא מבין

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2264 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...