Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה היסטוריית טיפולים מלובינסקי? 50 שקלים בבקשה

איתמר
שימו לב! השרשור הזה בן 2383 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ממה שעולה פה זה לא מדיניות היבואן אלא החלטה מקומית של מוסך.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 146
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עכשיו נותר לראות אם פות"ש יתלונן בשירות הלקוחות של לובינסקי ומה הם יעשו בנושא.

נכון שסביר להניח שזו יוזמה פרטית של המוסך אבל מהרגע שהדבר הובא לידיעת היבואן מתפקידו למנוע יוזמות פרטיות מהסוג הזה כי האחריות העליונה על מוסכי הרשת היא שלו.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרסו הוציאו לי היסטוריה של איזה 35 עמודים ולא ביקשו כלום היועץ שירות שהדפיס את זה היה בהלם שזה לא נגמר

35 דפים? כמה טיפולים היו לרכב וכמה זמן הוא היה ברשותך???

לי על הפז'ו שהיתה ברשותי 10 שנים, וטופלה בזמן ולפי הספר, התקבל מספר חד סיפרתי של דפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שירות מגעיל ואחלה סיבה לא להתקרב למוסך הזה.

מוסך שרתון ראשל"צ - מורשה לובינסקי.

הוציאו ללא עלות וללא בעיה לפני כחודש וחצי לפני שמכרתי את הרכב.

בגדול אציין שאני הייתי די מרוצה מהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

35 דפים? כמה טיפולים היו לרכב וכמה זמן הוא היה ברשותך???

לי על הפז'ו שהיתה ברשותי 10 שנים, וטופלה בזמן ולפי הספר, התקבל מספר חד סיפרתי של דפים.

קרסו מוציאים לך פירוט ברמה של חשבוניות רק בלי המחירים. כל טיפול זה לפחות שני עמודים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני המוסכים היחידים שאני אוהב (גם בגלל הוותק והידע וגם בגלל האנשים עצמם) הם מונזה בעפולה ואורן ש.רכב בחולון.

אני מטפל אצלהם המון וסומך עליהם בעיניים עצומות, הם תמיד עושים מה שאומרים להם ומייעצים כשצריך וסופר נחמדים.

אבל לכל מוסך יש לקוחות לא מרוצים, זה לא תמיד מעיד על השירות.

לא יודע אם זאת הוראה שלהם או של היבואן, אבל לצערי החוק מאפשר למוסכים לקחת תשלום על היסטוריית טיפולים וכך אני לא רואה סיבה ממשית לפסול אותו בגלל שטות.

[TABLE=class: cms_table, width: 803, align: center]

[TR]

[TD]2.[/TD]

[TD](א) מי שרכש רכב משומש זכאי לקבל מכל מוסך שבו תוקן או טופל הרכב ומכל מבטח שביטח את הרכב, כל מידע שיש בידיהם על הרכב.[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD][/TD]

[TD](ב) מוסך ומבטח רשאים לגבות תשלום בעד ההוצאות הכרוכות במסירת מידע כאמור בסעיף קטן (א).[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

ט.ל.ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני המוסכים היחידים שאני אוהב (גם בגלל הוותק והידע וגם בגלל האנשים עצמם) הם מונזה בעפולה ואורן ש.רכב בחולון.

אני מטפל אצלהם המון וסומך עליהם בעיניים עצומות, הם תמיד עושים מה שאומרים להם ומייעצים כשצריך וסופר נחמדים.

אבל לכל מוסך יש לקוחות לא מרוצים, זה לא תמיד מעיד על השירות.

לא יודע אם זאת הוראה שלהם או של היבואן, אבל לצערי החוק מאפשר למוסכים לקחת תשלום על היסטוריית טיפולים וכך אני לא רואה סיבה ממשית לפסול אותו בגלל שטות.

אף פעם אל תסמוך על אף אחד בעיניים עצומות. לא רק שיש כאלה שאחרי בניית האמון יתחילו להשחיל לך בקטנה אלא שיש גם טעויות באבחנה ובטיפול שאין סיבה שתספוג.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף פעם אל תסמוך על אף אחד בעיניים עצומות. לא רק שיש כאלה שאחרי בניית האמון יתחילו להשחיל לך בקטנה אלא שיש גם טעויות באבחנה ובטיפול שאין סיבה שתספוג.

זה בדיוק מה שאני אוהב, אחרי הרבה מאוד זמן (ומשפחה וחברים שמטפלים שם) אני יודע שהם יקחו אחריות אם יקרה משהו חריג. כבר קרה שבגלל בנזין "מקולקל" וגפ"מ מלוכלך בו זמנית החליפו לי מצתים וסלילי הצתה ב-C5, והורידו את החיוב כשגילו את הבעיה האמיתית, דיברו שקוף לגמרי.

ט.ל.ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להגיב לכמה התייחסויות.

1. ראשית, אותי לא מעניין אם זו יוזמה של המוסך או מדיניות של לובינסקי. מוסך מורשה יבואן = לובינסקי.

2. אפילו לא עלה על דעתי לפנות לשירות הלקוחות. זה נראה לי כל כך בסיסי לבקש מהמוסך פלט טיפולים על רכב שבבעלותך, מה גם שמדובר בלקוחה של המוסך והיא לא "נפלה" עליו.

3. מעולם לא שמעתי שמבקשים תשלום על פלט היסטוריית טיפולים, גם אם יש חוק או תקנה שמאפשרים את זה.

4. אתם יודעים מה, אני אפילו יכול להצדיק מוסך שמבקש תשלום על השירות הזה, אחרי הכל מוסך לא קיים לשם שמיים, אבל זה צריך להיות משהו סימלי, אין שום הצדקה לגנוב (כן, לגנוב) 50 ש"ח על השירות הזה, שאני מזכיר שרוב המוסכים נותנים אותו בחינם ולמעשה זו הפעם הראשונה שאני נתקל במוסך שגובה עבורו תשלום.

5. פניתי כבר ללובינסקי וממתין להתייחסותם.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2383 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...