Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה היסטוריית טיפולים מלובינסקי? 50 שקלים בבקשה

איתמר
שימו לב! השרשור הזה בן 2383 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדובר במוסך שההתקשרות שלו עם לובנסקי מסתיימת אולי זה קשור,כמובן שזאת חוצפה שלא תיאמן.

מידע בדוק או רב סרן שמועתי

גם אם זה נכון, עדיין כל עוד הוא תחת הזכיון ( ואם הזיכיון לא מתיר לו גביה ) אז נו נו נו

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 146
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא שמועות. הם באמת מפסיקים את השירות עם לובינסקי, מגרש הטרייד-אין שהיה שם נסגר וגם הסוכנות נסגרה כבר. לטענתם כבר לא השתלם להם. אמר לי אחד מהמוסך שהוא נשאר מורשה (כרגע לפחות) לטובת הלקוחות.

עריכה אחרונה על ידי LPG

ט.ל.ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הסקת המסקנות שלך שגויה.

עפ"י הפוסט הראשון "לרגל מכירתה הקרבה, שלחתי אותה להוציא היסטוריית טיפולים..." ניכר כי לא היה כאן קטע של לחץ.

זה לא שעמד לה קונה על הראש עם נבוט שתביא לו את היסטוריית הטיפולים.

היא ביקשה שירות, נאמר לה מחיר השירות, שילמה ואח"כ מתעצבנים באינטרנט?

לו הייתה נדרשת לשלם על שירות שלא ביקשה (כפי שקרה לי עם GCX) הייתי מבין.

יכול להיות שלא היה לחץ של אותו הרגע, אבל, יכול להיות שהידידה גם לא חשבה שיש אופציה אחרת.

הרי אם הידיד (שבטח מוכר כמומחה לתחום הרכב בחבורה) אמר לה לגשת להוציא את ההיסטוריה במוסך כנראה שזה מה שצריך לעשות ואם "אומרים לי לשלם כסף כנראה שככה זה אמור להיות".

משלמת והולכת.

אחרי זה איתמר שומע שהמוסך החליט להיות יצירתי ולגבות כסף, מה שבברור מכעיס אותו והוא מגיע לחלוק את החוויה בפורום, להוציא קיטור, תקראו לזה איך שאתם רוצים.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי? אין ממש מה להגיב לזה.

הם מוסך די גדול, עמוס בד"כ ומוכר בכל האזור, לא משהו קטן בכלל. לא חסרים להם לקוחות, כשצריך יישור קו וטיפולים גדולים כיף להכניס לשם את הרכב, הם עוסקים בכל מה שקשור לרכב עד פחחות וצמיגים ותדלוק לא צריך להתחיל להתרוצץ בכמה מקומות וגם הרבה חלקים לא צריך לחכות שיגיעו ולבזבז זמן כי יש להם מחסן די גדול שם. אתה צריך הכרות אישית איתם כל אחד מאנשי הצוות והפקידות וההנהלה פשוט מחפשים לעזור לך, לא נתקלתי במירמור או חיפוף גם בעבודה וגם בשירות.

יכול להיות גם שהם לא זולים (למרות שנתקלתי בלא מורשים יקרים יותר אז כבר אין לי מושג), ושהם גובים כסף גם על דברים קטנים (לא תמיד), אבל הם לא היחידים וזאת לא סיבה לפסול שירות, לפעמים הידע והאיכות פשוט עדיפים. תמיד יש לך עוד מוסכים אבל מכאן ועד להתנשא...

עריכה אחרונה על ידי LPG
שגיאת כתיב

ט.ל.ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשורה התחתונה, האם יש להם זכות לבקש על זה תשלום? כנראה שכן. האם הם היו חייבים? כנראה שלא.

בהחלט לא נעים. מקסימום מחליפים מוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להגיב לכמה התייחסויות.

1. ראשית, אותי לא מעניין אם זו יוזמה של המוסך או מדיניות של לובינסקי. מוסך מורשה יבואן = לובינסקי.

2. אפילו לא עלה על דעתי לפנות לשירות הלקוחות. זה נראה לי כל כך בסיסי לבקש מהמוסך פלט טיפולים על רכב שבבעלותך, מה גם שמדובר בלקוחה של המוסך והיא לא "נפלה" עליו.

3. מעולם לא שמעתי שמבקשים תשלום על פלט היסטוריית טיפולים, גם אם יש חוק או תקנה שמאפשרים את זה.

4. אתם יודעים מה, אני אפילו יכול להצדיק מוסך שמבקש תשלום על השירות הזה, אחרי הכל מוסך לא קיים לשם שמיים, אבל זה צריך להיות משהו סימלי, אין שום הצדקה לגנוב (כן, לגנוב) 50 ש"ח על השירות הזה, שאני מזכיר שרוב המוסכים נותנים אותו בחינם ולמעשה זו הפעם הראשונה שאני נתקל במוסך שגובה עבורו תשלום.

5. פניתי כבר ללובינסקי וממתין להתייחסותם.

אני עדין לא מבין על מה אתה רותח ועל מה אתה מכניס לתמונה את לובינסקי היבואן, שזה מוסך פרטי הפועל על דעת עצמו, שביקש תשלום על השירות במסגרת החוק.

אני יודע שלרוב לא דורשים על זה תשלום, בטח אם זה לקוח של אותו מוסך, מצד שני יש כאלו שכן דורשים וזה כמובן זכותם. בדיוק כמו מוסכים שמחייבים בדיקת מחשב ויש כאלו שלא.

המחיר ניתן לפני שהוציאו לידידה שלך את הפלט היסטוריה והיא לא חשבה לנכון שזה מוגזם או לא במקום, אחרת הייתה מסרבת או מנסה אצל מוסך אחר, שלא גובה תשלום או גובה הרבה פחות.

יכולים בהחלט כן. אם זה נכון, רצוי או חכם זה כבר סיפור אחר.

יבואנים להכתיב מדיניות בכפוף הסכם הזיכיון והכל בגבולות התקנות והחוקים של הרשויות השונות ושל המדינה.

אם קיימת תקנה שמאפשר לגבות כסף על שירות מסויים, שום יבואן לא יכול למנוע זאת או לדרוש מהמוסכים שלו, שלא לחייב ואם היה דורש זאת הוא היה עובר על החוק.

אגב, תקנה זו יצאה בגלל הפרצה בנושא של מתן היסטוריה ללקוח, שאחרי הרבה שנים הייתה פרוצה והיו מוסכים שלא היו מוכנים למסור היסטוריה בכלל בטוענה שזה לא חוקי או לא מתפקידתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אמא שלך לא חשבה שלשלם פי 4 ממחיר השוק (עבור צמיגים, לדוגמא) זה מוגזם, כי היא לא ידעה. אבל זכותם...

נ.ב. בוודאי שהיבואן יכול לחייב.

עריכה אחרונה על ידי Cuore Sportivo

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דניאל, אתה טועה.

אם אתה רוצה להיות זכיין שלי מותר לי לדרוש ממך מה שאני רוצה כל עוד לא דרשתי ממך לעבור על החוק (והחוק קבא שמותר לגבות תשלום. תא שחובה לגבות תשלום). מותר לי לדרוש שתחזיק ציוד מסוימם שאני מייבא ורק אותו, שתגבה מחיר מסויים לשעת עבודה ימה שאני רוצה וזכותך מנגד להגיד לי ללכת לחפש.

אני מייצג חברה בתחום שלי (תחום התשתיות) ואני חתום מעבר להסכם שמגדיר 1001 הגדרות והגבלות כולל אפילו למי מותר לי למכור ומה מחיר המינימום למכירה על ספר נוסף של יותר מ 120 עמודים של כללי אתיקה שמגדיר אפילו את מי מותר לי להזמין לארוחה ועד איזה סכום.

בזכיינות יש הגדרות מאוד מרחיקות לכת וזה חוקי לחלוטין.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

50₪ זה מה שגרם למוסך מורשה טויוטה, הכי קרוב אלי, להפסיד אותי כלקוח לטיפולים ל 3 שנים לפחות.

הרכב כמובן באחריות, נדלקה נורת תקלה, נמצא חוט קרוע - לדברי המוסך מדובר בעכברוש / חולדה שהשחיז שיניים ואכל את החוט .

לא היו מוכנים לוותר על 50₪ החלפת חוט חשמל כי אין כיסוי אחריות. יכול להיות שהמוסך צודק מבחינתו, אבל מבחינתי זה לא משנה. בהמשך הסתבר גם שכל טיפול אצלם עולה כ 200₪ יותר מאשר במוסך מורשה יבואן טויוטה אחר, לאן שבסוף הלכתי.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב חדש למדתי לעשות תמיד סקרי שוק בין המורשים באיזור - אפשר להיות מופתעים על ההפרשים.

בירושלים יש 2 מוסכים מורשים של קיה אחד מרחק 2 רחובות מהשני, בראשון רצו על החלפת זוג רפידות בלמים 500 שקל לא כולל מע"מ - הלכתי למוסך קיה מרחק קילומטר מהם והמחיר להחלפה עמד על 300 שקל כולל מע"מ לאותן רפידות(ב2 המקרים לא זול - אבל הפרש תהומי).

אני למדתי שכל פעם לפני טיפול אני מתקשר ל3-4 מוסכים קרובים באיזור ומבקש הצעות מחיר.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ מחיר זה לא הכל בחיים, אפשר להבין מהשרשור הזה שיש גם לא מעט הבדלים בשירות בין המוסכים המורשים.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי הרב למצוא מוסך טוב זה לא פשוט, היום גם המסכה של המורשה לא מבטיחה בכלל איכות טיפול טובה - בנוסף, העובדה שאתה משלם יותר לא מבטיחה איכות שירות גבוהה יותר.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2383 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...