Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה היסטוריית טיפולים מלובינסקי? 50 שקלים בבקשה

איתמר
שימו לב! השרשור הזה בן 2383 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא פחות ממדהים.

לא מבין את התפיסה המעוותת הזו. מקרים כגון זה הם בדיוק ההזדמנות לבחון איכות שירות של מוסך. כנראה שלמוסך הנ״ל מדובר בדבר מעיק שמפריע למהלך העבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 146
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לדעתי זו לגמרי 'יוזמה' של המוסך. אגב - לפחות בדלק מוטורס, המוסך יכול להוציא לך היסטוריה של הטיפולים שבוצעו באותו מוסך בלבד.

כדי לקבל היסטוריה מלאה של כל הטיפולים בכל המוסכים מורשי יבואן - צריך לפנות ישירות לשירות לקוחות של דלק מוטורס ומקבלים את זה ללא תשלום במייל/פקס.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

9 שנים מאז שיצא החוק . חיכיתי לראשון שיתחיל לגבות.

נשמח לשמוע מה ללובינסקי יהיה לאמר על הגביה הזו.

אצל קרסו הפירוט הוא ברמת השייבה ששמים על הצ'ופצ'יק שסוגר את הקרטר אחרי החלפת השמן.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'מפיון שלחו לי בדואר הסטוריית טיפולים מלאה של הרכב למרות שלא טופל אצלם למעלה משלוש שנים. ההסטוריה התפרסה על פני כ-10 עמודים. לא דרשו אגורה.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא מפתיע. לא מפתיע שכל היסטוריה מצ'מפיון תהיה לפחות בת 10 עמודים, ולא מפתיע כי רוב הלקוחות כבר "שילמו" על התדפיסים האלה בעקיפין :)

נאמר בהומור, מהול בקצת רצינות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב כמובן עם אפס בעיות ובוצעו בו רק טיפולים לפי הספר, למעט מראה שהוחלפה באחריות כשהרכב היה בן כמה חודשים כי הגיעה עם שריטה קטנה ומצבר שהוחלף באחריות כשהרכב היה בן שלוש שנים, אבל אם זה מצחיק אותך אז לך על זה.

אגב, היו לי שלושה רכבי פיג'ו לפני ה-Audi, שניים נרכשו חדשים ואחד נרכש יד ראשונה כשהיה בן שנתיים. האמינות הייתה נמוכה משמעותית מה-Audi שכבר הגיעה לגיל שש ללא בעיות מיוחדות, בניגוד לפיג'ו שבגיל 6 כבר הרגישו כאילו עומדות להתפרק.

אבל כמו שאמרתי - צחוק טוב לבריאות.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

4. אתם יודעים מה, אני אפילו יכול להצדיק מוסך שמבקש תשלום על השירות הזה, אחרי הכל מוסך לא קיים לשם שמיים, אבל זה צריך להיות משהו סימלי, אין שום הצדקה לגנוב (כן, לגנוב) 50 ש"ח על השירות הזה, שאני מזכיר שרוב המוסכים נותנים אותו בחינם ולמעשה זו הפעם הראשונה שאני נתקל במוסך שגובה עבורו תשלום.

מקומם, מרגיז? זה בטח.

הסיפור שלך מזכיר לי את "החכם" מהמוסך המרכזי של לקסוס בתובל שדרש 72 ש"ח (לא זוכר אם לפני או אחרי מע"מ) עבור זוג קליפסים סטנדרטיים, כאלה שנמכרים באיביי בשקית של עשר יחידות בפחות מעשרה שקלים כולל משלוח - וזה אחרי ששבועיים קודם השארתי שם קרוב לאלפיים שקלים עבור טיפול שגרתי גדול.

הסברתי לו שאני לא גונב כסף, השארתי אותו עם הקליפסים והחשבונית ביד ויצאתי מהמוסך.

לפיכך הכעס ותחושת הגזל שאתה חש מובנים לי היטב, אבל זו עדיין לא גנבה איך שלא תהפוך את זה זו לא גנבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.גביית כסף עבור שירות היא מדיניות עסקית של בעלי המוסך ואין לזה כל קשר ליבואן. על פי חוק, כל מוסך ברשת היבואן רשאי לגבות עבור מגוון שירותיו ככל שיחפוץ. ככל שמדובר בפעולות ברכב, היצרן קובע רק זמני תקן.

2. ככל שמדובר בחלפי פחחות, לרבות קליפסים למינהם, מרווח המוסך הוא בדר"כ 50% וזאת מתוך ידיעה מראש שהוא חייב בהנחה של כ 30% לחברות הביטוח שלרוב הן שמזמינות חלפים אלה. כמדיניות ניהול מלאי היבואן מתמחר חלפים בתמחור צולב. חלפים הקשורים בשגרת טיפולים שוטפים מתומחרים במחיר נמוך יחסית, על מנת שיוכל להתחרות בשוק החופשי אל מול יבוא מקביל. חלפים בעלי תוחלת חיי מדף ארוכים מאד, לרבות אותם קליפסים חסרי ערך אמיתי, מתומחרים במחיר גבוה יחסית, גם כי שמאי הרכב מאשרים אותם ללא דין ודברים. כשזה נופל על לקוח פרטי זה אכן כואב, אבל טוב שיש את אי ביי להשיגם בזול.

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. אבל הוא יכול לתת 30% הנחה גם ללקוח הפרטי על הקליפסים האלה.

ברוב המקרים הוא גם ככה מרכיב את הקליפסים הישנים, אז הוא יכול לתת גם במתנה...

אבל כולם יכולים - לא כולם רוצים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל ה- יצאתי מהמוסך כי לי לא יעשו דברים כאלה!

זה טוב ויפה ועוזר להרגיש לא פראיירים.

אבל זה רק רמת השג.

בדברים שבאמת קובעיםאיך נראים החיים שיווי המשקל הושג מזמן. וכל עוד הכעס והאנרגיה מופנה אל השג,

מה שהיה הוא שיהיה.

ובעניין היסטורית הטיפולים- כמו שנהוג היה לומר בקיבוץ של פעם-

זה באמת לא בסדר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפיכך הכעס ותחושת הגזל שאתה חש מובנים לי היטב, אבל זו עדיין לא גנבה איך שלא תהפוך את זה זו לא גנבה.

מקבל את ההסבר שלך. נכון, זו לא גניבה. זה גזל, עושק, אבל לא גניבה.

1.גביית כסף עבור שירות היא מדיניות עסקית של בעלי המוסך ואין לזה כל קשר ליבואן. על פי חוק, כל מוסך ברשת היבואן רשאי לגבות עבור מגוון שירותיו ככל שיחפוץ. ככל שמדובר בפעולות ברכב, היצרן קובע רק זמני תקן.

אני חושב שנכון להמתין לתגובת לובינסקי לפני קביעת מקור האשם.

רשמתי את זה גם בפוסט הראשון שמבחינתי (ומבחינת כל לקוח) מוסך מורשה יבואן = נקודת שירות של היבואן. אם שירות הלקוחות הארצי של היבואן אינו גובה תשלום על היסטוריית טיפולים, למה נקודת שירות שלו כן? זה נשמע הגיוני? האם נקודת שירות פרונטלית של פרטנר או סלקום גובה עמלה על פעולות שנעשות דרכה ולא בשירות הלקוחות הטלפוני? מה ההבדל?

האם עוד מישהו מחברי פורום זה נתקל אי פעם בבקשת תשלום כלשהו על הוצאת היסטוריית טיפולים? 40 תגובות כבר יש בשרשור, אף אחת מהן לא הייתה בסגנוון "כן, גם ממני גבו על זה תשלום", יש כאן רק עדויות לשירות שניתן בחינם, אפילו במוסכים מורשים של לובינסקי בעצמה.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2383 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...