Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיס-המלצה ענקית על מורשה מאזדה פורד

mIkE_LiToRiS
שימו לב! השרשור הזה בן 2431 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פות"ש, לדעתי הבעיה העיקרית שלך נעוצה במילים ה"מפוצצות" שאתה משתמש בהן.

כגון "דיס המלצה ענקית" או "חוויה נוראית", עדיף לשמור ניסוחים כאלו

למקרים שבאמת מצדיקים זאת, ממש ביג דיל אז המנהל חשב שהפילטר לא מתאים.

והמשנע לא מיומן בשימוש ברכב ידני,

זה כל כך נורא? ולא המקרה שלך לא קרוב אפילו למקרה של עוזי "שנדפק" בקרוב ל 12.000 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 116
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מוזר, בכל המוסכים שהייתי בהם עד שישי האחרון, היה נראה כאילו המוסך מנסה לסיים טיפול ברכב כמה שיותר מהר על מנת לקבל עוד רכבים באותו היום ולעשות יותר כסף.

כנראה שזה מוסך עם שיטת עבודה חדשנית שלא רוצה להרוויח.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אתה לגמרי צודק, עם לקוחות מסוגך באמת שאי אפשר להרוויח.

הגעת עם חלפים משלך, סירבת (אולי בצדק אולי לא בצדק) להחלפת בלמים, יצרת במקום מהומה לא קטנה, שילמת תוך עיקום אף אריסטוקרטי סכום שלא מכסה את האופרציה הדרושה להקצאת ליפט לטיפול (מכונאי, יועץ שירות והחזקת מוסך על כל המשתמע מכך) ועוד הגדלת לעשות ופתחת שרשור תלונה שלדעתי כל מטרתו לפגוע בפרנסת המוסך.

לעתים עדיף שסוג מסוים של לקוחות יעברו למתחרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש, לדעתי הבעיה העיקרית שלך נעוצה במילים ה"מפוצצות" שאתה משתמש בהן.

כגון "דיס המלצה ענקית" או "חוויה נוראית", עדיף לשמור ניסוחים כאלו

למקרים שבאמת מצדיקים זאת, ממש ביג דיל אז המנהל חשב שהפילטר לא מתאים.

והמשנע לא מיומן בשימוש ברכב ידני,

זה כל כך נורא? ולא המקרה שלך לא קרוב אפילו למקרה של עוזי "שנדפק" בקרוב ל 12.000 ש"ח.

יכול להיות שהיה מקום לבחור מילים פחות דרמטיות, אבל כשמנהל עבודה לא טורח לברר איזה רכב זה לפני שהוא קובע בביטחון מלא שהפילטר לא מתאים-זה לא מקצועי. כשבנאדם שתפקידו לנהוג כמעט מדרדר לי את הרכב לתוך מעקה בטיחות-זה לא מקצועי. כשמכונאי אומר על רפידות שזה ברזל על ברזל כשבבירור זה לא-זה לא מקצועי.

נורא? כן. כל כך? כנראה שלא, כולם בחיים זה הכי חשוב.

"חבל שאי אפשר לעשות ריקול לבני אדם. יש כמה אנשים שהייתי מחזיר לכ**שלאמאשלהם". GB

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגעת עם חלפים משלך, סירבת (אולי בצדק אולי לא בצדק) להחלפת בלמים, יצרת במקום מהומה לא קטנה, שילמת תוך עיקום אף אריסטוקרטי סכום שלא מכסה את האופרציה הדרושה להקצאת ליפט לטיפול (מכונאי, יועץ שירות והחזקת מוסך על כל המשתמע מכך) ועוד הגדלת לעשות ופתחת שרשור תלונה שלדעתי כל מטרתו לפגוע בפרנסת המוסך.

מצחיק שמי שנוהג בבמוו מדבר על אריסטוקריטה.

בפעם הבערך מיליון, אישרו לי לבוא עם חלפים משלי, לא באתי איתם על דעת עצמי.

תגיד לי אתה לפי התמונה המצורפת אם היית מסכים להחלפת בלמים, במיוחד שבבמוו זה כנראה הרבה יותר יקר.

מהומה לא קטנה? מאיפה המצאת את זה בדיוק? גם אתה ״צפית במצלמות״? לא מהומה ולא נעליים, לא האופי המתאים למהומות. סורי, לא הלך לך.

שילמתי כמה שביקשו בלי לעקם אפים ובלי לבקש הנחות. לא מספיק כדי לכסות את מה שציינת? לא בעיה שלי.

אגב, נחכה ונראה כמה תגן על מוסך כזה כשמשהו בסגנון יקרה לך

עריכה אחרונה על ידי mIkE_LiToRiS

"חבל שאי אפשר לעשות ריקול לבני אדם. יש כמה אנשים שהייתי מחזיר לכ**שלאמאשלהם". GB

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דורקי, הם ידעו שהוא מגיע למסעדה עם סנדוויץ מהבית ונתנו הצעת מחיר בידיעה שזה מה שהם הולכים לעשות. אם בנו על להשחיל דברים מיותרים כדי לאזן את החשבון לא רק שהם אידיוטים הם גם רמאים (ולפי התמונות כשמדובר בבלמים אחוריים הניחוש שלי הוא שהם יחזיקו הרבה מעבר לטיפול הבא).

לגבי תשובת המוסך, בלי להיכנס בכלל לויכוח מי צודק אם נתתם הוראה ללקוח לא להסתובב בשטח העבודה והוא לא יצא אז למה לעזזל אתם לא מורידים את האוטו שלו מהליפט ושולחים אותו לאלף עזאזל?

בבטיחות לא משחקים ואתם יודעים טוב מאוד שאם חו"ח יקרה משהו אז התירוץ של "אבל אמרתי לו" שווה לעכוז.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי וכנראה עוד גולשים, איבדת כאשר כתבת שמקומו של המשנע בבית אבות ולא במוסך.

שים לב שרובן המכריע של התגובות חולקות עליך.

פרופורציות זה הכל בחיים ואגרסיות עדיף להוציא בחדר כושר לא בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"משנע" שכזה , שאין לו מושג בגיר ידני ועדיין עולה על ההגה, מקומו לא בבית אבות ולא במוסך, ואני אהיה עדין במילותיי. אני במקום פותח השרשור ברגע שרואה איך הרכב שלי כמעט נהרס, לא זז ממנו עד גמר הטיפול וגם מוריד אותו מהליפט.

Sent from my Le X820 using Tapatalk

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטעות שלך היא שאתה חושב שאני מחפש פה אמפתיה.

המטרה היחידה שלי הייתה לתת חוות דעת שלילית על המקום הזה, בדיוק כמו שיש חוות דעת חיוביות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שמדובר באדם מבוגר, (המשנע) לכן פות"ש בחר באפשרות של בית האבות.

וכאן הוא איבד אותי כליל.

מבוגר הכוונה 50-60 גג, לא סבאל׳ה בן 90.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון טוב, בואו נזרוק את כל המבוגרים שלא מיומנים מספיק

בתפעול הבונבוניירות שלכם (שלך ושל ביגבוסף) לבית אבות.

מדובר פה על כולה גיר ידני ולא על פגאני זונדה או למבורגיני או כל רכב אקזוטי אחר. מבחינתי עובד שעולה לרכב ולא מיומן בנהיגה בו(לא משנה אם הוא בן 19 או 99 ) שלא יגע ברכב. לא חסר עובדים שאין להם מושג. (הרכב שלי היה במוסך מומחה מאזדה פורד לטיפול רפידות, מקבל טלפון מהמוסך שהם לא מצליחים להניע את הרכב. ישירות הרמתי טלפון לבעל המוסך לשאול אותו מה נהיה ואיזה מן מוסך מומחה הוא... כמובן שהעובד ההוא שלא הצליח להניע קיבל על הראש. (אצלי הנעה בלחיצת כפתור כאשר הקלאצ לחוץ, ואני פוחד לדמיין כמה פעמים הוא לחץ על הכפתור עד שהוא הבין שהוא עושה משהו לא נכון). אז את ההטפות מוסר שלך שמור לעצמך. תחשוב שאתה בא להסרת משקפיים בלייזר והמנתח חולה פרקיזון. עדיין היית עושה את הניתוח? מבחינתי מנהל המוסך שרואה דבר כזה הוא האשם העיקרי ולא העובד המבוגר שלו.

Sent from my Le X820 using Tapatalk

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

TEYAL, כבר קיבלתי לעבודה אדם בן כמעט 79 (שבעים ותשע. זו לא טעות הקלדה) אבל לעבודה שמתאימה לו. עסק הוא לא בית תמחוי ובטח לא מסכן רכוש של אחרים. אם הוא לא מסוגל לנהוג ברכבים מודרניים אזס שידאגו במוסך שלא ינהג בהם.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהג לילה.

אני לא מתכוון להתאמה/אי ההתאמה של העובד לעבודה.

אלא על הזלזול "מקומו בבית אבות". זה מה שצורם לי.

עריכה אחרונה על ידי teyal
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה אנשים שאני מאד מעריך שמגיבים באופן קצת הזוי למקרה.

מה הבעיה בלהביא חלפים מהבית? במיוחד שזה מתואם מראש? למה זה אמור לפגוע בטיב השירות?

נהג של מוסך יבואן שלא יודע להניע רכב של היבואן, מקומו בבית ובטח שלא במוסך (בין אם זה בית אבות, בית תמחוי או בית חלומותי).

מנהל מוסך שמתחיל בלצעוק 'זה לא מתאים בכלל' המטרהמשלו היא אחת - להשחיל את הפילטר שלו, אז אל תשחקו אותה תמימים כאילו הוא בטעות התבלבל.

אותו כנ"ל על השקרן שפירק לו את הגלגל.

אני כמו אחרים כאן לא סומך על מוסכים ומתרחק מהם כמה שאני יכול בדיוק בגלל הרמה הנמוכה הזאת ותרבות השקרים ובוא נשחיל את הלקוח.

ואם הבנאדם איחר חצי שעה הוא אכן צריך לדעת שהוא צפוי להתעכב יותר כתוצאה מכך, שירות טוב היה אם היו מעדכנים אותו בצפי.

בקיצור, נראה שזה עוד מוסך פח, רק שהפעם יש מדבקה של דלק בכניסה. לא מבין על מה אתם תוקפים אותו, ועוד מכניסים לו מילים לפה כאילו הוא עשה בלאגן.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...