Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ: סיריון 2007 בסיסי 204KKM

urdead12
שימו לב! השרשור הזה בן 2601 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אתה נעול על סריון גוססת, תקנה.

ההמלצה שלי- [מכרתי לפני חודש כזו 2011]אל תיקח, במיוחד שאתה כותב שהגיר לא חלק ועוד כמה בעיות.

ב 15 אלף אתה יכול לקבל מכוניות ממש ולא פחנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

17 אלף לרכב בן 10 עם מעל 200 אלף ק"מ? אם ככה אני מוכר את היונדאי I20 שלי ב 20 אלף, היא 2009 עם כמעט 200000 ק"מ. מחיר הזוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר, לא הבנתי אם אתה אומר שזה גבוה או נמוך?

מחירון 19.5 ירד ל 15.

אבי, אילו רכבים קומפקטיים אמיניים ואוטומטיים אפשר להביא במחיר הזה שיהיו טובים יותר?

עריכה אחרונה על ידי urdead12
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה אם לא הסברתי את עצמי טוב, אני חושב שזה מחיר גבוה מדי לרכב בן 10.

שווה לחפש חלופות אחרות לרכב צעיר יותר על הכביש.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי לקוח למוסך ולא למכון בדיקה. מכון בדיקה יעשה לך רק חושך בעיניים. קח למוסך שאתה מכיר (וסביר שאצלו גם תשעה את התיקונים) המוסך לא יקח כסף על הבדיקה (כי אתה מתקה אצלו) ויש לך עוד 500 ש"ח לתקציב התיקונים.

מתי הטסט? נראה לי שהרכב כבר קרוב ל-11 שנה על הכביש, והמחיר יחסית לקילומטראז' והשנה נראה סביר.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

10K יותר הגיוני לאור המצב בשוק - העובדה שב-30-35K יש רכבים בני שנתיים וקצת שעדיין נמצאים באחריות, בטח לא עושה טוב למחיר של רכב בן 11 עם 200 אלף ק"מ.

נכון שקשה מנטלית למכור ב-10K רכב ששווה על הנייר 20K, אבל זו לא בעיה שלך - זו בעיה שלו.

מרגע שהעברת בעלות - אתה הבעלים של המון המון בלאי, שיעלה לא מעט כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

10K יותר הגיוני לאור המצב בשוק - העובדה שב-30-35K יש רכבים בני שנתיים וקצת שעדיין נמצאים באחריות, בטח לא עושה טוב למחיר של רכב בן 11 עם 200 אלף ק"מ.

מה שאתה כותב נכון לדגמים שלא נחשבים מבוקשים. בדגמים מבוקשים המחירים עדיין גבוהים יותר. צריך להזהר מאד ב"עצות" כאלה שלא תמיד יש להן אחיזה במציאות. כמו כן אין לך מושג מה מצבו של הרכב וכמה בלאי יש לו (מעבר למה שכתב פות"ש) עצות לא זהירות כאלה יכולות לנתוע באנשים ציפיות לא ריאליות. המחירון אגב הוא יותר מ-20K. ו-200K הוא הממוצע לכלי רכב בגיל הזה.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, 200K זה לא כזה מופרך לרכב בן עשור, בטח ובטח כאלה שיש להם עבר מוסדי.

עם זאת, מדיניות האשראי הזול רצחה את שוק היד השנייה - ומי שלא מביא את זה בחשבון משלם מחירים גבוהים מאוד.

כאשר מציעים 100 תשלומים על רכב חדש ו-72 תשלומים על רכב בן 3 - כמות האנשים שנמצאת במשחק על רכבים בני 10, הופכת להיות נמוכה מאוד. מי שיש לו 20K, מעדיף לגשת לחברת השכרה ולקחת בעשרות תשלומים רכב מיני שעולה 45K.

בסופו של דבר, אם יש אלפי רכבים בני 10 ואין אלפי קונים לרכבים בני 10, בדגמים מבוקשים פחות או יותר - המחיר חייב לרדת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו שנכון לעכשיו בדגמים מבוקשים (כמו הסיריון) המחירים לא יורדים (או לפחות לא כמו בדגמים האחרים)

אשראי צריך להחזיר צריך לקחת בחשבון שהשוק של הדגמים הנחשבים אמינים חסכוניים וזולים לאחזקה מאד ער והרבה רוכשים שידם לא משגת לרכוש "רכב בן שלוש ב-60 תשלומים" ולא יכולים/רוצים לקחת אשראי איך לך מושג כמה אלפים יש כאלה. ואלה שומרים על המחיר של דגמים כמו הסיריון.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2601 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...