Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

זו לא אמירה. זו האידיאולוגיה.

אתה גם יכול לעבור על הניתוח של בנג'מין על מה שטראמפ אמר. זה לא היה גזעני. במקרה הזה, זה היה מדוייק, ענייני ובמקום. מי שגזעני בכל הסיפור אלו החברות הקונגרס.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שזה מוגזם לייחס לטראמפ גזענות. יש פתגם מוכר שאומר Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

הוא עושה עלי רושם של אדם נרקיסיסטי עם איי קיו נמוך יחסית שלא באמת מבין את המשמעות של הדברים שהוא אומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא יודע לדבר אמריקאית ממוצעת בצורה פנומנלית. רמת פנתיאון.

כשמגיע קרדיט אני נותן קרדיט. בלי ציניות.

אייקיו נמוך... אולי אבל אייקיו שנמדד על ידי מבחן כלשהו לא מראה שום דבר למעט יכולת להתמודד עם שאלות באותו מבחן ספציפי.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו לא אמירה. זו האידיאולוגיה.

אתה גם יכול לעבור על הניתוח של בנג'מין על מה שטראמפ אמר. זה לא היה גזעני. במקרה הזה, זה היה מדוייק, ענייני ובמקום. מי שגזעני בכל הסיפור אלו החברות הקונגרס.

סורי אבל זה היה האמ-אמא של הגזעני. הוא לא היה מעז לומר את זה על חברי קונגרס לבנים. הוא לא ניסה אפילו לעצור את התומכים שלו כשצעקו Send her back. לטעון שהוא לא גזען זה לטמון את הראש בחול ולהתעלם מכך שהוא תורם להרס הדמוקרטיה.

אגב, להגיד שזה היה מדויק, ענייני ובמקום זה פשוט בדיחה, מכיוון שהוא שלח את הציוצים האלה אחרי שהוא צופה בחבורת הלקקנים וחובבי הקונספירציות בפוקס ניוז כשהם משתלחים ב"דמוקרטים הסוציאליסטים".

נראה לי שזה מוגזם לייחס לטראמפ גזענות. יש פתגם מוכר שאומר Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

הוא עושה עלי רושם של אדם נרקיסיסטי עם איי קיו נמוך יחסית שלא באמת מבין את המשמעות של הדברים שהוא אומר.

אני דווקא לא מסכים. הוא מבין מצוין מה הוא אומר - והוא פונה לקהל מאוד ספציפי. בדיוק אותו קהל שצועק lock her up או send her back.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נותן לו יותר מדי קרדיט. מספיק לקרוא את הציוצים שלו כדי להבין מה רמת האינטיליגנציה של האדם.

זה שהוא התבטא בצורה מסוימת כלפי אדם ממוצא מסוים לא אומר שהוא גזען, כי ההתבטאות שלו כוונה לאותו אדם ספציפית ולא התייחסה לגזע שלו.

הטענות האלה מאוד מזכירות לי את הטענות (בעיקר מכיוון התקשורת הישראלית) שטראמפ מעודד אנטישמיות, שצצו בתקופה שבה מוסדות יהודיים ברחבי ארה"ב קיבלו איומים טלפוניים על פצצות - בסוף התברר שמי שעמד מאחורי האיומים האלה היה בכלל ישראלי לוקה בנפשו.

אני חושב שהוא אדם מאוד לא חכם שאין לו פילטר לדברים שהוא אומר אבל אני לא חושב שהוא גזען. אני חושב שהוא מעליב אנשים בצורה די שוויונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינטליגנציה לא נמדדת בהכרח ביכולת לסיים תואר ריאלי או להתמודד עם בעיות מורכבות או לדבר באופן רהוט.

אני חושב שהוא אדם מאוד חכם ומוכשר.

היכולת שלו ללחוץ על כפתורים נכונים אצל אנשים היא פשוט יוצאת מן הכלל.

היכולת שלו לזהות סדקים חברתיים ולנצל אותם לטובתו מדהימה.

הוא יודע לדבר אמריקאית ממוצעת בצורה פנומנלית

הבן אדם נכנס למירוץ הנשיאותי בתור underdog מוחלט. כולם צחקו עליו.

מי צוחק עכשיו?

אנשים צריכים להפסיק לזלזל ביכולתיו אחרת הם יקבלו את טראמפ עד 2024.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינטליגנציה לא נמדדת בהכרח ביכולת לסיים תואר ריאלי או להתמודד עם בעיות מורכבות או לדבר באופן רהוט.

אינטיליגנציה בהחלט נמדדת ביכולת להתמודד עם בעיות מורכבות. מעבר לדברים שהוא עצמו מוציא מהפה והמקלדת שלו (שהם בפני עצמם לפעמים פשוט לא ייאמנו), כל ההדלפות מסביבתו - כולל התכתובות האחרונות של שגריר בריטניה שאף אחד לא מפקפק באותנטיות שלהן - מתארות אדם בעל אינטיליגנציה נמוכה.

זה שהוא הצליח להבחר לנשיאות זה אכן לא פחות ממדהים, אבל קשה לי להאמין שהוא היה המח מאחורי הקמפיין שלו. יש סביבו מספיק אנשים שהקרדיט צריך ללכת אליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סביבו מספיק אנשים שהקרדיט צריך ללכת אליהם.

אלה שהורשעו ויושבים בכלא או אלה שבדרך לשם?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזלזול הזה הוא מה שיתן לו קדנציה נוספת בבית הלבן.

צוות או לא צוות בסופו של דבר בוחרים מצביעים למועמד שעומד לפניהם.

הוא ידע להגיד את הדברים הנכונים בבחירות 2016, הוא ידע ללחוץ על הכפתורים הנכונים, הוא ידע לרסק את יריביו בפריימריז של המפלגה הרפובליקנית.

גם עכשיו הוא עושה את הדברים הנכונים לכאורה עבור ה-base שלו התנגדות להגירה, מלחמות סחר, תמיכה במתנגדי הפלות ועוד ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלה שהורשעו ויושבים בכלא או אלה שבדרך לשם?

מי שהוביל אותו לניצחון בבחירות לא מספיק טיפש כדי להכלל באף אחת מהקבוצות הנ"ל.

הזלזול הזה הוא מה שיתן לו קדנציה נוספת בבית הלבן.

כל מועמד דמוקרטי אחר חוץ מהילארי קלינטון היה מנצח אותו בפער גדול. אני מניח שהדמוקרטים לא יחזרו על אותה טעות פעמיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינטיליגנציה בהחלט נמדדת ביכולת להתמודד עם בעיות מורכבות. מעבר לדברים שהוא עצמו מוציא מהפה והמקלדת שלו (שהם בפני עצמם לפעמים פשוט לא ייאמנו), כל ההדלפות מסביבתו - כולל התכתובות האחרונות של שגריר בריטניה שאף אחד לא מפקפק באותנטיות שלהן - מתארות אדם בעל אינטיליגנציה נמוכה.

זה שהוא הצליח להבחר לנשיאות זה אכן לא פחות ממדהים, אבל קשה לי להאמין שהוא היה המח מאחורי הקמפיין שלו. יש סביבו מספיק אנשים שהקרדיט צריך ללכת אליהם.

העובדה שהוא נשיא ואני לא מסוגל להיבחר לועד הבית.

אם הוא טיפש, מה אני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מועמד דמוקרטי אחר חוץ מהילארי קלינטון היה מנצח אותו בפער גדול. אני מניח שהדמוקרטים לא יחזרו על אותה טעות פעמיים.

מי? ברני סנדרס? הדעות הסוציאליסטיות שלו מבריחות מצביעים כמו ששום מבריח ערפדים.

נכון להיום אני לא רואה אף מועמד בצד הדמוקרטי שיכול להביס את טראמפ בקלות בבחירות 2020.

היכולת של טראמפ לדבר אמריקאית ממוצעת היא יוצאת מן הכלל.

היפסטרים בניו-יורק וקליפורניה לא עניינו את טראמפ ב-2016 ולא יעניינו אותו ב-2020.

הוא נבחר בזכות מדינות הדרום ומדינות "חגורת החלודה" של ארה"ב שנפגעו הכי קשה מגלובליזציה ואוטומציה.

נכון להיום הוא עושה את הדברים הנכונים בשביל לזכות באותן מדינות פעם נוספת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם קלינטון לא הצליחה, אף פריימריסט אחר לא היה מצליח, בטח ובטח לא ה-Runner-up סנדרס

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק.

שינסו ברני סנדרס, לתבוסה מושלמת.

כל מה שהדמוקרטים צריכים זה מועמד סביר, אבל הם עסוקים בבתי שימוש לטרנסים.

סקרים מראים, הציבור הבין את האמירה של טראמפ כהוויתה, ולא חושב שהיא גזענית. הפופולריות שלו עלתה בעקבות (הניסיון המפגר ליצור) "תקרית".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דמוקרטים צריכים מישהו שיצליח לקרוץ לבייס של טראמפ וגם יהיה מספיק כריזמטי ועוקצני בשביל לעמוד במתקפות של טראמפ.

נכון להיום אני לא רואה מישהו כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...