Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז שכרתי "מפלצת" בגרמניה...

kingikra
שימו לב! השרשור הזה בן 2710 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל אתחיל בשירשור שפתח את כל האירוע אז כפי שהבטחתי, להלן הרשמים. קודם כל הרכב (בהודעה האחרונה שלי בשירשור כתבתי ש SIXT דפקו לי ברז):

0gSFb1Ovb0E דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אחרי שהמתח ירד קצת icon_biggrin.gif. אני מרשה לעצמי לבלבל את המוח קצת.

קודם כל גרמניה ונהיגה. חלום רטוב!! איזה יופי. ממש נהנתי לתת לאנשים להכנס לפני בתור. הגרמנים לא נוסעים לאט. בהתאם לחוק פלוס ללא קשר לתנאי הדרך. משמע, יצאתי ביום שני בבוקר לנסיעה בערך בשעות שהם נוסעים לעבודה. הכבישים בעיר רחוקים מלהיות טובים ויש המון צמתים, פניות, השתלבויות וכו' שאמורים לגרום לנהגים לנסוע לאט יותר מהמהירות המותרת. אז הם ממש לא נוסעים לאט יותר. אפילו קצת מהר יותר והכל זורם כמו נחיל נמלים!! פשוט להעריץ.

בארץ ישנו ויכוח ארוך טווח על מה הגורם העיקרי לתאונות. המשטרה טוענת שמהירות אבל הסטטיסטיקה טוענת אחרת. אני אומר אחרי יומיים נהיגה בגרמניה שסבלנות, אדיבות והתחשבות יורידו את מספר התאונות בארץ בעשרות אחוזים ללא קשר להגבלות מהירות או דברים דומים!!

מעבר לכך, לי לא היה פשוט לנהוג על רכב שאני לא מכיר, במדינה שאני לא מכיר ולא נהגתי בה מעולם. אתה לא תמיד יודע מה המהירות המותרת ויתרה מכך, שלא כמו בארץ, אתה לא יודע עד כמה מותר למתוח את הגבול. הגרמנים מאוד ממושמעים על הכביש. זה גם ראוי לציון! יש המון שלטי 100-120 באוטובאנים שלא תמיד ברור מתי מסתיים הקטע המוגבל. לרוב חיכיתי שמישהו יעקוף אותי ב 200 ואז עקפתי אותו ב 250 icon_lol.gif (אני לא מעמין שאני רושם דברים כאלו מעל גבי פורום ציבורי והכל במסגרת החוק!!!). כמו כן יש המון שיפוצים באוטובאנים. בדרך שנסעתי ביום השני היו עשרות ק"מ של שיפוצים שמצמצמים את הכביש לשני מסלולים צפופים מאוד שאסור לעבור בהם את ה 80 קמ"ש ובעיקרון גם אסור לעקוף אבל דווקא פה הם שמים פס ועוקפים מאוד בזהירות.

אז נעבור לחלק המעניין. הרכב, יכולותיו ולאן נסעתי. אז הרכב הוא בעצם החלום שלי. תמיד רציתי לנהוג בכזה. אני לא יכול לומר כמה השיפור באמת מוסיף כי לא נהגתי על סטוק אבל אני מניח שלא יותר מידי.

הרכב סוחט המון צומת לב. זה לא שאין רכבים יפים\יקרים\ספורטיביים בגרמניה זה פשוט שהרוב כמובן זה מרצדס, אודי וב.מ.וו. כמו כן גם האגזוז שלו עושה המון רעש:

bt2VJxtWkac דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

אז ביום הראשון עשיתי נסיעת הכרות. תכננתי הכל מראש כדי שלא אצטרך לבזבז זמן יקר (וזה יקר) על תכנונים. היה לי את הרכב בסה"כ ל 30 שעות. כיוונתי את הווייז לדראמשטדט. כ 30-40 ק"מ מפרנקפורט דרך אוטובאן A5. אגב, מצלמות דרך אסורות בגרמניה אז פשוט הגבהתי את מכשיר הטלפון שלי על הידית אחיזה שלו וצילמתי ככה. מצטער על האיכות. כמו כן זה גם ממש לא נראה מהר:

A69k9PTKr9U דרך יוטיוב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה עוד האצה מ 80 ל 180 בין השניות 2 ל 9. השתלבתי במסלול שמאל לפני אודי RS6. הנהג היה דיי בשוק שמישהו מצליח להשתלב לפניו icon_biggrin.gif

RuGFNk5BlJ0 דרך יוטיוב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום השני, גם בתכנון מוקדם, יצאתי בסביבות תשע בבוקר עם הרכב לכיוון היער השחור. נסיעה של כ 180 ק"מ לבאדן באדן. מבאדן באדן ועד עיירה בשם קניבס ישנו כביש פיתולי באורך של 45 ק"מ בערך. הכביש סלול ברמה גבוהה מאוד וכל עוד אין קרח על הכביש, הכביש אוחז מצוין. למי שמכיר את כבישי נס הריס אז הכביש הזה פלות טכני. סיבובים בהילוך רביעי (מתוך שישה). בנס הרים אפשר לקחת את הסיבובים בהילוך שלישי (מתוך 7 או icon_cool.gif. מצד שני אין ישורות ארוכות כמו בנס הרים ודיי קשה לעקוף אם יש מישהו לפניך. בדרכי לשם נסעתי הרבה על האוטובאן אבל כפי שהזכרתי, לא היו יותר מידי מקומות להאיץ בהם יותר מ 250 קמ"ש. דיי קרוב לבאדן באדן, נצמדו אלי שני צעירים עם ב.מ.וו Z4M משופרת. עשינו כמה לחיצות מ 100 ל 250. הם החזיקו ממש לא רע מאחורי. ברחתי טיפה אבל ממש טיפה. בסוף נתתי להם לעקוף והחלפנו "אגודלים" (thumbs up). הנה וידאו אחרי שירדנו מהאוטובאן לכביש של 100 קמ"ש. תראו כמה חזק הבימרית מאיצה במהירויות הנמוכות:

3VyDBEN08cc דרך יוטיוב

ועכשיו לכמה סרטונים מהכביש המדובר (B500 או שוורצוואלד שטראסה). בהתחלה כשאני מאחורי רכבים אחרים ואח"כ לבד (מצטער על הסאונד טראק):

mLzneYd09eA דרך יוטיוב

gvFSDgPopWo דרך יוטיוב

PSVCAvepuAg דרך יוטיוב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד דבר אחרון, כדי שתבינו את מהירות ההאצה, שמתי את הסלולארי בדרך חזרה מפרנקפורט שיצלם את הספידומטר. הצלחתי לתפוס מספר האצות. לצערי לא יותר מ 230 קמ"ש. ההאצות הן ב1:00 ב 1:22 וב 2:20:

QRWlYTTHIiU דרך יוטיוב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחילת חודש הבא גם בגרמניה, וגם הזמנתי מSITX, מקווה לא להתאכזב :(

ללא ספק GTR ליומיים זאת חוויה מתקנת יותר מM6 :)

2001 Renault clio b sport (RS) 172 out:roll:

2001 Audi a3 8L 1.8 out:lol:

2001 Mercedes benz w203 240 IN8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

נהניתי לראות. לעשות עוד לא יצא לי...

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוויה לא נורמלית, אהבתי את הסרטונים.

כמה היית צריך להתעקש איתם? גם אני שכרתי רכב לטיול ביער השחור דרכם (ממש זיהיתי את הכבישים, עשינו את אותן נסיעות) ולא היה את הרכבים שהיו בקטגוריה שהזמתי, קיבלתי במקום פסאט CC, טיגואן :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים!!! אני תמיד אומר שאין כמו יפני רק יפני הכי טוב יפני:roll:...רק חבל שאף אחד לא מקשיב לי:cry:

מי פאקינג צריך M6 שיש GTR בחוץ :lol:,מזל שלך שSIXT מתנהלים בצורה חובבנית:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:yum:

אז הGTR זה מסיקסט או מחברה אחרת?

וכמה עלה התענוג?

כמה מסגרת הם תופסים לפיקדון באשראי?

עריכה אחרונה על ידי אליה

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את אחד הסרטונים רק בגלל דראקול :lol:

רכב מפלצתי ביותר, שמח שנהנת!

עשיתי דבר דומה בגרמניה עם גולף R, שהוחלפה לאבארת' 595 ידנית מרטיטה.

כיף לא נורמלי ומומלץ לכל המתכננים! :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2710 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...