Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז שכרתי "מפלצת" בגרמניה...

kingikra
שימו לב! השרשור הזה בן 2709 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא הבנתי, מה הייתה צריכת הדלק בסוף?

[emoji106]

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חוויה לא נורמלית, אהבתי את הסרטונים.

כמה היית צריך להתעקש איתם? גם אני שכרתי רכב לטיול ביער השחור דרכם (ממש זיהיתי את הכבישים, עשינו את אותן נסיעות) ולא היה את הרכבים שהיו בקטגוריה שהזמתי, קיבלתי במקום פסאט CC, טיגואן :?

לא התעקשתי איתם בכלל. שאלתי אותם אם יש להם רכב ספורט אחר אפילו בקטגוריה נמוכה יותר. ברגע שענו לי שיש רק את ה S500 או CL420 שאלתי אם אפשר לבטל והם ענו מיד שכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים!!! אני תמיד אומר שאין כמו יפני רק יפני הכי טוב יפני:roll:...רק חבל שאף אחד לא מקשיב לי:cry:

מי פאקינג צריך M6 שיש GTR בחוץ :lol:,מזל שלך שSIXT מתנהלים בצורה חובבנית:wink:

אני גם חובב יפניות אבל כשמדובר בהשכרה ליומיים למטרת התחרעות אני לא חושב שזה רלוונטי. כל רכב ספורט חזק היה עושה את העבודה.

אכן מזל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:yum:

אז הGTR זה מסיקסט או מחברה אחרת?

וכמה עלה התענוג?

כמה מסגרת הם תופסים לפיקדון באשראי?

שכרתי מקומבינה. כדי לפרט אצטרך קודם לברר מה מותר לי לספר ומה אסור. מצטער.

התענוג עלה 1300 יורו ל 600 ק"מ. חרגתי ב 10 ק"מ אז שילמתי עוד 17 יורו והדלק עלה משהו כמו 150 יורו.

סגרו לי 2500 יורו כפיקדון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את אחד הסרטונים רק בגלל דראקול :lol:

רכב מפלצתי ביותר, שמח שנהנת!

עשיתי דבר דומה בגרמניה עם גולף R, שהוחלפה לאבארת' 595 ידנית מרטיטה.

כיף לא נורמלי ומומלץ לכל המתכננים! :)

הדראקול היה בשביל החבר'ה שלי שהם חובבי טראנס. אני דווקא לא שומע את הסגנון הזה.

אכן כיף לא נורמלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה מאוד. שמח שנהנת. אבל השאלה המרכזית נשארה.

ראית 300 על הסקאלה?

שאלה מצויינת והתשובה עליה היא לא.

אני חושב שקצת הסברתי בתיאור החויה אבל אתמקד בנקודות הבעייתיות. בשביל לנסוע 300 באוטו שלא מגיע לשם מאוד מהר (כמו רכבי ההייפר) צריך כביש ישר לחלוטין. בטח במקום שאתה לא מכיר את הכבישים כמו שצריך. גם העיקול הקטן ביותר מקשה מאוד על המלאכה להגיע למהירות הזאת.

כמו כן, צריך לדעת איפה יש ואיפה אין מהירות בילתי מוגבלת. להסתמך על רכב אחר שנוסע 200 זה לא טוב כי אז ב 250-260 אתה מגיע אליו ממש מהר והוא מפריע לך להמשיך.

ביום הראשון היתה לא מעט תנועה. כשהכביש עמוס בילתי אפשרי להגיע למהירויות כאלו.

ביום השני היו המון הגבלות מהירות ושיפוצים בכביש.

אז כן, אני יודע שהכל זה תירוצים אבל זה מה שיש לי לומר "להגנתי" :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי, מה הייתה צריכת הדלק בסוף?

[emoji106]

חחחח. מכל מה שכתוב זה מה שמעניין? הרכב שותה דלק בערך כמו הקאדילק שלי. הוא צורך דלק 100 או 102 שנמכר בתחנות הדלק של shell ו ARAL בהתאמה. עולה כ 7.5 ש"ח לליטר (2 יורו). אם כתבתי שהדלק עלה כ 150 יורו, זה אומר שמילאתי כ 75 ליטר ב 610 ק"מ. אחד לשמונה. למען האמת זה נשמע לי לא הגיוני. הרכב שלי מתקשה מאוד להגיע לצריכה הזאת. יכול להיות שטעיתי בסכום המילוי. נגיד אחד לשבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

570 כ''ס זה כבר מגרש משחקים של הגדולים. אני מאמין שגם לאקזוטיות איטלקיות לוקח זמן להגיע ל300. ניסינו פעם עם פורשה שהיה לה 550 כ''ס ואפילו 250 לא סגרנו. בגלל זה שאלתי. זה ממש לא פשוט. במיוחד ביום. אנחנו ניסינו בלילה שני רכבים כאשר הקדמי מדווח מה מצב הכביש.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

570 כ''ס זה כבר מגרש משחקים של הגדולים. אני מאמין שגם לאקזוטיות איטלקיות לוקח זמן להגיע ל300. ניסינו פעם עם פורשה שהיה לה 550 כ''ס ואפילו 250 לא סגרנו. בגלל זה שאלתי. זה ממש לא פשוט. במיוחד ביום. אנחנו ניסינו בלילה שני רכבים כאשר הקדמי מדווח מה מצב הכביש.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

אתה צודק מיליון אחוז. כשאמרתי רכבים שמגיעים ל 300 מהר לא דיברתי על 458 או הורקאן. דיברתי על לה פרארי, פורשה 918, מקלארן P1 וכמובן בוגטי וקוניגסג.

כל רכבי העל (לא ההייפר) לא מגיעים כל כך מהר ל 300 ולרוב מגיעים מקסימלית ל 315-330. כדי להגיע מהר ל 300 אתה צריך רכב שמגיע ל 400 לפחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד לשמונה או אפילו לשבע זה פשוט טוב!

נשמע חוויה מצויינת.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה רשמים , שאלה על הr35 האם הרגשת שהאוטו מרגיש ״גדול ״ עם ראות מסביב קצת בעייתית ?

אין ספק שהרכב כבד אבל זה לא כל כך מורגש. הרכב כל כך קשיח שבכביש ההמפותל הוא מדוייק בטירוף ומחפר עם נמשקל העצום.

מבחינת כוח ועוצמה אין מילים לתאר. לא זכורה לי בעיית ראות כלשהי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2709 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...