Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לך אפשרות אחרת? לא, נכון? אז תמשיך לנסות. פשוט כי אין ברירה.

אבל, וזה צועק פה מכל פוסט בערך, כדאי אולי להקשיב למה שאומרים לך, ולנסות בצורה אחרת. לנסות שוב ושוב אותו דבר ולהיכשל שוב ושוב זה לא רעיון טוב כל כך.

בקיצור, או שתנסה להבין בעצמך למה אתה לא מצליח, או שתקשיב למה שאומרים לך. ויש גם מקרים שבהם צריך קצת מזל.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האם אלפא היא פרימיום או לא.

אני מבקש.

ה-שאלה של הפורום היא האם אלפא זה בכלל מותג קיים או לא ;)

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד, ואדים, יש משהו בחיים שאתה אוהב? תחביב? עיסוק מהנה? אתה מטייל? אתה אוכל במסעדות? יש לך חברים?

או שסתם על קו עבודה-בית-עבודה-בית-קופץ פעם ביובל להורים?

יש משהו שממלא את החיים שלך?

שואל בשיא הרצינות

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבקש.

ה-שאלה של הפורום היא האם אלפא זה בכלל מותג קיים או לא ;)

ה-שאלה של הפורום היא האם אושריקו זה :brickwall: מותג קיים או לא

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה ודים נמרוד ואושרי תרימו את עצמכם מהרצפה. אתם פשוט מכורים לרחמים עצמיים. צאו מזה כבר.

https://www.youtube.com/watch?v=VdcwDp5MK9s

“Mastering others is strength. Mastering oneself makes you fearless.”

Lao tzu

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צחי יא מלך, אני חייב לשאול אותך איך יכול להיות שאתה כל כך פעיל ביחס לאחד שרושם רק 9 הודעות ?

מפחיד אותי לאן השרשור הגיע בכל רחבי מדינת ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צחי יא מלך, אני חייב לשאול אותך איך יכול להיות שאתה כל כך פעיל ביחס לאחד שרושם רק 9 הודעות ?

כי רוב ההודעות שלי באוף. והמונה הודעות לא מחשב אותם

ולמה אני פעיל כאן? כי אכפת לי משלושתכם, למרות שאינני מכיר אתכם באופן אישי. עצם העובדה שאתם משתפים כאן על המצב שלכם ודנים עליו, מראה לי שאתם כן מודעים למצב ורוצים לצאת ממנו.

אז אני ושאר החברים הטובים פה כאן לעזור. אבל לא משנה כמה ניתן לכם דחיפה, בסופו של דבר אם לא תרימו את עצמכם אף אחד לא ירים.

רחמים עצמיים זה בור ללא תחתית. וככל שתמשיכו בדרך ההרסנית הזאת, הבור יהייה עמוק יותר וכך גם הטיפוס חזרה ממנו.

אתם אנשים צעירים, כל החיים לפניכם. ולמרות זאת אתם מדברים כמו חבורה של קשישים על ערש דווי (במיוחד אתה ודים) . צאו מזה חברוס. צאו מזה.

עריכה אחרונה על ידי Tsachi89

“Mastering others is strength. Mastering oneself makes you fearless.”

Lao tzu

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקו זה מותג.

אושריקו זו פירמה.

אושריקו זה אייקון תרבותי.

אושריקו יש רק אחד, והזהרו מחיקויים !

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שסתם על קו עבודה-בית-עבודה-בית-קופץ פעם ביובל להורים?

יש משהו שממלא את החיים שלך?

עבודה-בית ב99 אחוז מהזמן. פעם בשבוע-שבועיים קופץ לחברים ויושב אצלם, זה הכל בערך.

אני יודע שאני צריך למצוא לעצמי תחביב. הבעיה ששום דבר לא מעניין אותי. ומה שמעניין אותי, אין לי כסף/זמן/כח לזה, וגם לא מעניין אותי.

ואם אני מוצא משהו שעלול לעניין אותי, אחרי בין 0.05412 שניות ליומיים אני מאבד עניין בזה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבודה-בית ב99 אחוז מהזמן. פעם בשבוע-שבועיים קופץ לחברים ויושב אצלם, זה הכל בערך.

אני יודע שאני צריך למצוא לעצמי תחביב. הבעיה ששום דבר לא מעניין אותי. ומה שמעניין אותי, אין לי כסף/זמן/כח לזה, וגם לא מעניין אותי.

ואם אני מוצא משהו שעלול לעניין אותי, אחרי בין 0.05412 שניות ליומיים אני מאבד עניין בזה.

אתה לא מתעניין בתחום רכב? CARSFORUM אחרי הכל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה חרא רציני. אתה קודם צריך למצוא את עצמך. איזו בחורה בכלל? אם יש עניין ואין כסף , זה לא מדרבן אותך לייצר כסף כדי להשיג את זה? אתה גם מוצא לעצמך תעסוקה בעבודה וגם אתה מוציא את זה על משהו שחלמת. זה הכי כיף בעולם

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי זה נגמר בזה שאני מאבד עניין וזהו. אני מוציא כסף על מה שצריך, משתדל לשים בחיסכון, כדי שיהיה לי קרש הצלה במידה ויש הוצאה לא צפויה, אבל לא מוציא כסף על תחביבים וכאלה. הכי קרוב לזה היה לקנות מחשב חדש (כי הישן מת) ולשדרג לו זיכרון ונפח אחסון.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נניח מה יכול לגרות אותך? לגרום לראש להתעסק בזה?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...