Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2376 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איכס.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בגדול, זה דרך קבוצות והרוב עושים את זה. זה לא שאני מחפש שמות ומה שעולה אני מתחיל.

נגיד, אני פעיל רבות בקבוצה מסויימת ואני מגיב בה הרבה ולפעמים מגיבות לי בנות על הדברים ועושות לייק וההפך, אפשר לפתח מכאן שיחות בכיף, השאלה אם זה נראה לך שווה את זה.

זה הכל תלוי הקשר...שיחות זה סבבה והכל, אבל ברגע שתחתור לכיוון של להציע להפגש/לצאת ה-Creep Alert יתחיל לפעול. אני אישית מסתייג מזה לגמרי וחושב שזה בזבוז זמן, אבל מה שעובד לך...

עכשיו יש לי שאלה, כבר שבועיים ומשהו כל פעם שהעליתי סטטוס תמונה בוואטספ , ההיא מרעננה קראה לי אותם, עכשיו העליתי בימים האחרונים 3-4 פעמים סטטוס שהחזיק יממה והיא לא קראה אותם יותר. מה קרה?האם בשבועיים האלה עוד ענייניתי אותה והיא חשבה עם עצמה?

מה זה משנה?? מה אכפת לך בכלל? במה אתה מתעסק? תשכח ממנה ותתקדם הלאה, אני יודע שזה קשה, גם אני עדיין נכנס מדי פעם לפייסבוק של האחרונה ורואה שהיא עושה לייקים ושיתופים לכל מיני סטטוסים דכאוניים על זוגיות שלא תורמים להרגשת הפספוס, אבל אתה צריך להבין שלא כל בחורה בעולם תתאים לך, ההפך, הרוב המוחלט לא יתאימו לך (תקף לכל גבר בעולם), אז תגיד תודה שגילית את זה מוקדם ותתקדם. דחיה זה לאו דווקא משהו רע, גם אם נראה שכן.

עוד שאלה, מישהו פה פעם עשה את הקורס של מאפי ? הביטחון שלהם לגבי ההצלחה עם נשים מוזרה מדי אבל מעוררת התפעלות עם כל האנשים שהם מביאים כהוכחה שהצליחו פתאום להפוך להיות תותחי על.

האגו לא ייתן לי לעשות את זה, בטח גם לא לבזבז כסף על מטרה שהיא לכבוש אישה ישראלית, אבל מעניין הסיפור איך התעשייה הזאת משגשגת.

קודם כל ובלי קשר, תפטר מהאגו, הוא לא יוביל אותך לשום דבר טוב בחיים.

למה התעשייה משגשגת? כי זה תחום "חם" באופן תמידי שאנשים מוכנים לשלם עליו כסף. האם זה עובד? -אתה מחפש משהו לטווח הקצר (סטוצים וכדומה)? אז כן, בטח שזה עובד. זה לשים מסיכה של מישהו שאתה לא לכמה דקות/שעות/ימים בשביל להכניס את הבחורה למיטה. סה טו.

אתה רוצה למצוא קשר רציני לטווח ארוך? אז שכח מזה, זה לא יעזור לך. ולאף אחד.

12345

עריכה אחרונה על ידי Blaz00r
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איכס.

כן אה, אנשים, ים, אלכוהול, כל מה שאתה שונא בערך

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך ידעת?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביומיים שהייתי רשום לקבוצה הזאת הספקתי להיגעל מהאנשים שם במיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלאזור, העניין הוא שהרבה מגדירים אותי כערס אבל מבחינה פיזית אני בכלל לא מאיים אלא נראה ממש ילדון לגיל שלי,

"הבעיה" שאני מאוד אוהב (ולא, לא כדאי לעשות פוזות) ללבוש מותגים, שרשראות ולפעמים כובעים (כשאני לא מסופר אני קבוע עם כובע של מותג ). אבל אין לי ביטחון עצמי כמו שיש "לערסים" ולא תראה אותי מתחיל עם בנות גם לא עם השטויות שעל הרכב כל עוד זה פנים מול פנים ואין זרימה מצידה.

בקיצור, כמו שציינתי, יש לי אלפי דמויות... דמות הערס העצבני, דמות הנראה כמו חנון (יש משקפיים ), דמות הרגיש, דמות הפסיכופת שלא אכפת לו מכלום, דמות החובב רכבים ודמות חובב נשים לקשר רציני ולא רוצה לעשות רק סקס וכו מה שלא אופייני לרוב הגברים'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת הבעיה שלך. אתה חי בשביל לרצות אחרים ולא את עצמך, כל אחד (או קבוצה) ע"י אימוץ של "דמות" שונה. אל תנסה שכולם יאהבו אותך ואף אחד לא "ישנא" אותך ע"י אימוץ של כמה מסיכות, כי בסופו של דבר זה יגרום לזה שאף אחד לא באמת יאהב אותך. מי זה אושריקו האמיתי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מרגיש שאתה כל מיני דמויות, אז אני חושב שיש בעיה כלשהי.

אתה באמת אחלה גבר בעולם, מצחיק אותנו בסיפורי טיוטה קורלה 99 יפנית. אבל אם אתה כמה דמויות איך אישה תוכל להכיל אותך? יום אחד תהיה ערס, ויום אחד תהיה חנון?

אני מאמין כשפוגשים בן אדם (לא משנה אם לצורך עבודה, דייט, או סתם יציאה עם חברים) צריך להיות אתה בעצמך. אולי אתה מנסה להיות זיקית בהתאם למקום שאתה נמצא בו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרגתם אותי מצחוק...

ביום יום שלי ועם חברים אני בחור די שרוט,

עם בנות זה גם ככה, קשה להסתיר את זה שאתה סטלן ומצחיק, אבל בטח לא כמו שאתה עם חברים.

אני מדבר איתכם מבחינת לבוש ומראה והתנהגות, לפעמים מתנהג כמו ערס גמור, מתלבש תמיד כמו ערס, אבל מצד שני הרבה פעמים מתנהג בצורה רגישה מאוד, בוכה על נשים, לא מחפש לזיין ולזרוק, נעלב לפעמים מכל מיני דברים ובקיצור...

עריכה:

חס וחלילה שלא יחשבו שיש לי פיצול אישיות, אני לא מתכוון לזה חס וחלילה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בשיא הכנות, נראה לי שלפני שאתה יוצא במסע למציאת "האחת", אתה צריך לצאת במסע למציאת אושריקו, כי עד שלא תסגר על מי אתה (וכפועל יוצא מה אתה מחפש בבחורה), זה פשוט לא ילך, יהיה יותר מדי "חיכוך" שיפריע לקשר וימנע ממנו להתקיים...אפילו התייעצות עם פסיכולוג, זו לא מילה גסה.

ותתחיל מלהוריד את ה"אני אפס" בחתימה שלך, כי אם אתה לא מכבד את עצמך, אף אחד לא יכבד אותך. מחשבה יוצרת מציאות וזה.

עריכה אחרונה על ידי Blaz00r
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדבר איתכם מבחינת לבוש ומראה והתנהגות, לפעמים מתנהג כמו ערס גמור, מתלבש תמיד כמו ערס, אבל מצד שני הרבה פעמים מתנהג בצורה רגישה מאוד, בוכה על נשים, לא מחפש לזיין ולזרוק, נעלב לפעמים מכל מיני דברים ובקיצור...

כל מה שתיארת מתאר ערס. הערסים שלי יצא לפגוש תמיד היו "יענו" גברים, אבל בפועל נעלבים מכל שטות כמו ילדות קטנות, לא מסוגלים לקבל ביקורת, מחפשים רק את ה"כבוד", חזקים רק בכאילו על נשים אבל בפועל נאלמים דום מול אישה חזקה.

ותתחיל מלהוריד את ה"אני אפס" בחתימה שלך, כי אם אתה לא מכבד את עצמך, אף אחד לא יכבד אותך. מחשבה יוצרת מציאות וזה.

אמרתי לו כבר לפני איזה שבוע. לא מבין למה הוא עדיין משאיר את זה. מיותר לגמרי.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקו אתה תמיד מציין שאתה בחור קטן מימדים ולא מאיים -אולי זה למה אתה מתגונן? תחת מעטפת של ערס?

אני גם לא גדול במיוחד 1.78 על 90 ק" ג .

בסוף תמצא זוגיות, ובחורה שמתאימה לך .

לדעתי אתה פשוט פורח מאוחר, וזה בסדר . לא כולם חייבים לסנכרן שעונים .

לחיות עם אשה זה לא קל... תהנה מהרווקות, הכל יבוא... לאט לאט .

לגבי החתימה שלך - וותר עליה, דרמה זה לנשים .

בהצלחה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2376 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...