Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו מוכן להסביר לי מה זה SQ ו SPL

Samiro
שימו לב! השרשור הזה בן 7034 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חושב שיהיה הכי חכם לחבר את הלוג'יק לקומפוננט מקדימה על-מנת להגביר אותם ולנצל את האיכות שלהם... את האחוריים שלך אתה יכול או לחבר לHU ישר או אפילו לוותר עליהם... אני לא חושב שהם נחוצים... תדאג קודם לבמה הקידמית שלך... כלומר הקומפוננט מקדימה.

!!!205rallye -->206XS -->clio172-->fiat bravo tjet 1.4t --> Ford Focus ST

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי והבנתי מה שכתוב שם !

אבל כאן אני הבאתי דוגמא על מפרט אישי על המערכת שיש לי

הרבה הציעו לי לנתק את האחורים ולחבר ל HU - אלה רמקולים 80WRMS וקשה לי להבין איך לחבר רמקולים כאלה ל HU !!!

עכשיו הלוג'יק הוא 4 יציאות !! לא כדאי לחבר 2 יציאות לקדמיים ושתי יציאות לפויוניר וזה יהיה הכי טוב ?

:silly: Cx5 - 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:)

אני בא

יש לי מגבר 2 ערוצים לסאב

מגבר 4 ערוצים מחובר לזוג רמקולים בברוג' !

חשבתי להוריד את הבריג' לחבר רגיל וככה יהיה מקום ב 4 יציאות גם לקומפוננטים !

אבל האחורים יחלשו טיפה כי אני אוריד אותם מבריג' !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון אבל העדיפות (אצל רוב האנשים) זאת הבמה הקדמית,לאנשים שיש אחוריים וקומפוננט האחוריים בדרך כללFADED. או שתחבר את האחוריים לHU או שתוותר על הברידג'... תראה איך נשמע לך יותר טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה אנסה ! למראת שאני עדין ל אמבין איך מוותרים על הרמקולים האחורים- שהם הכי חשובים במערכת באוטו !

הם חזקים והקומפוננטיםלעומת זאת לא יציאו את אותה העוצמה כמו האחורים אבל אני אנסה

ואולי אבין על מה אתם מדברים

"במה קדמית יותר חשובה"

:) תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למראת שאני עדין ל אמבין איך מוותרים על הרמקולים האחורים- שהם הכי חשובים במערכת באוטו !

על זה אני לא אגיב...

80 וואט רמס זה חזק אוליי ביחס לקומפוננטים שלך...

למשל דוטק 140 וואט רמס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למשל דוטק 140 וואט רמס

אתה מדבר על קומפפוננטים 140 וואט רמס ??????

הקומפוננטים שלי 60 רמס אבל עוד לא הגברתי

אולי אשמח כשאגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שאני אומר שאולי הם אצלך חזקים ודומיננטים אבל זה לא צריך להיות כך.

דובר על זה כבר בעבר,תזכור שכה אתה בבית אתה שומע מוסיקה עם 2 רמקולים שנמצאים לפניך.

ואתה לא חייב לנתק את ההגברה מהאחוריים,כמו שאמרתי אתה יכול להגביר את שני הזוגות הרמקולים אם תוותר על הברידג',תבדוק אולי זה ישמע לך סבבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7034 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...