Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בוכריס, בוכריס, איך נפלת...

NirLevi
שימו לב! השרשור הזה בן 2758 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היא לא צריכה להודות בטעות, היא כלל לא הנושא כאן.

לרוב הן אומרות את זה בלי ממש להגיד את זה בתביעת הגירושין שהבעל מקבל.

אצל קצב זה לא קרה (ככל הנראה כתוצאה מלחץ כבד ביותר עליה כי גירושין משמע שגם היא חושבת שהוא אשם).

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 616
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא מבין בתחום המשפט מספיק ואשמח להבהרה - זה שבעסקת טיעון בחרו לקבוע שהוא אשם רק בכל מיני עבירות של יחסי מרות וכו', אומר שככל הנראה באמת לא היה שם אונס? או שלכאורה באמת היה אונס ובהסכמת הצד התובע והצד הנתבע בחרו להמנע ממשפט בכך שיפחיתו מחומרת ההאשמות?

Sent from my M3s using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שמח לקרוא התנצלות שלה וכמובן של חברותייה אשר הסיטו נגד המתלוננות בדף התמיכה בבוכריס בפייסבוק.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"מי אנחנו שנשפוט" ...הצהרה מענינת, תידבוק בה גם אחרי שתגלה שהרס"ר אמר (ועשה) לבת שלך "אם את רוצה לצאת הביתה, תני לי לזיין אותך מאחורה".

א. אני לא חושב שזה המקרה. תקן אותי אם אני טועה.

ב. במקרה של אונס ו/או הטרדה - הורדה לדרגת טוראי + שלילת כל ההטבות + מאסר ארוך מאוד

במקרה שהעניינים "זרמו" בין בחורה בת 20 לגבר בן 45 הוא צריך להישפט כי הוא עבר על חוקי הצבא, אבל מכאן ועד עריפת ראש הדרך ארוכה. בכלל אין לי שום זכות לשפוט אותו... אני לא עמדתי בפיתוי כזה ואני לא יודע אם אצליח להחזיק את עצמי בסיטואציה דומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלא לא רק חוקי הצבא, כאילו תפסו אותו בלי גומיות במכנסיים במבצע מלביש, זו עבירה מינית חמורה בהתאם לחוקי המדינה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

עבירה מינית, סבבה. אבל למה חמורה? הוא לא אנס ולא הטריד.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההנחה (שמתבררת כנכונה בהרבה מקרים ) היא שכאשר מגיע קצין עם דרגות גבוהות ,

ופוגש ילדה חיילת שעד אתמול סמלת בטירונות צעקה עליה והיא עשתה כל מה שהסמלת רצתה ,

החיילת תעשה את מה שהוא רוצה גם אם היא לא ממש רוצה לשכב איתו. ישנם מספר פחדים מוצדקים

המפקד ,במיוחד בדרגה כזאת , יכול למרר לחיילת צעירה את החיים ממניעת יציאות ועד הגליה לבסיס עם תנאים גרועים

יכול להקפיד על כל שטות ולשפוט על כל דבר

ולכן גם אם לא הופעל כוח פיזי , המחוקק החליט שמדובר בעבירה חמורה,

בדיוק כמו שאם הוא ישכב עם ילדה בת 15 , זה נחשב לאונס , גם אם היא זרקה את התחתונים שלה עליו.

צריך המפקד לדעת את זה , ואם לא במוח אז דרך הרגלים

ובנוסף השארה בדרגה גבוהה משמעותה היא פנסיית גישור עד לגיל הפרישה לגמלאות , אני לא רואה סיבה לתת לבחור מענק שכזה.

עריכה אחרונה על ידי YaronNahum

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב , אם הוא יוצא לבר , ומתחיל עם בת 20 , והיא מסכימה לשכב איתו , שיהיה לו לבריאות

אין לי שום בעיה עם זה.

אבל כאשר ישנה חיילת טירונית , ומגיע המפקד שהוא חצי אלוהים מבחינתה , ומבקש משהו , לא תמיד אפשר לסרב. כאן הבעיה.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שמח לקרוא התנצלות שלה וכמובן של חברותייה אשר הסיטו נגד המתלוננות בדף התמיכה בבוכריס בפייסבוק.

אתה לא אמיתי. עולמה חרב עליה. היא גם קורבן בסיפור. אתה פשוט מתבלבל.

ולגבי הילדה בת ה20-להבנתי מדובר בקצינה בדרגת רס"ן, לא בדיוק ילדונת מבולבלת.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה, אין יסוד לתאוריית "החיילת הזורמת" כי זה לא מה שהיה שם:

המתלוננת המרכזית מסתייגת חלקית מהסדר בוכריס: "לא היה רומן"

עורכת דינה של החיילת, שלפי כתב האישום נאנסה על-ידי תא"ל במילואים אופק בוכריס, עודכנה על-ידי הפרקליטות הצבאית בפרטי הסדר הטיעון. לפי ההסדר, סעיף האונס יימחק. עורכת דינה: היא לא הסכימה למעשים ולא חפצה בהם, ניסיון שלו לסגת מלקיחת אחריות יביא להתנגדותנו להסדר

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4886489,00.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבנתי נבחנו שני מקרים - ילדה בת 20, וקצינה בדרגת רס"ן.

אני חושב שיש להבדיל בין חיילת בת 18 שהתגייסה לפני יומיים, לחיילת בת 20 (לרוב כבר קרוב לשנתיים בצבא, לא אמורה להתרגש מדרגות ברמה של פחד משתק שיגרום לה לעשות דברים בעל כורחה, זה ממה שאני רואה סביבי בצבא היום), לקצינה בדרגת רס"ן (לרוב סביב גיל ה30+, לכל הדעות יודעת מה קורה סביבה).

על אף זאת כמובן ממש לא מצדיק את מה שהוא עשה, במיוחד עם החיילת הצעירה יותר, אפילו אם היה בהסכמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שכולם חוגגים , זה לא תקין.

החוקים הוכנסו מסיבות טובות מאוד. צריך להכניס שניים שלושה לכלא, והחגיגות יפסיקו. (או לפחות יהפכו להרבה יותר נדירות)

זכור לי מקרה של סא"ל מיחידה מאוד מובחרת ששכב עם 5 פקידות ששירתו תחתיו.

אותן 5 פקידות התלוננו על אותו סא"ל.

הקצין הפעיל קשרים, השתיק את הפרשה ודאג לשלוח כל אחת מהפקידות לבסיס אחר.

אז זה היה בנורמה.

אין לי מושג מה קורה היום בשירות החובה בצה"ל, אך מה שהיה, אסור שיהיה.

להבנתי נבחנו שני מקרים - ילדה בת 20, וקצינה בדרגת רס"ן.

אני חושב שיש להבדיל בין חיילת בת 18 שהתגייסה לפני יומיים, לחיילת בת 20 (לרוב כבר קרוב לשנתיים בצבא, לא אמורה להתרגש מדרגות ברמה של פחד משתק שיגרום לה לעשות דברים בעל כורחה, זה ממה שאני רואה סביבי בצבא היום), לקצינה בדרגת רס"ן (לרוב סביב גיל ה30+, לכל הדעות יודעת מה קורה סביבה).

על אף זאת כמובן ממש לא מצדיק את מה שהוא עשה, במיוחד עם החיילת הצעירה יותר, אפילו אם היה בהסכמה.

לא מדויק.

גם קצינה בדרגת רס"ן תלויה בקידום והתפתחות מקצועית, ועלולה למצוא את עצמה מחוץ למערכת אם תתנגד לשכב עם המפקד.

עריכה אחרונה על ידי NirLevi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדויק.

גם קצינה בדרגת רס"ן תלויה בקידום והתפתחות מקצועית, ועלולה למצוא את עצמה מחוץ למערכת אם תתנגד לשכב עם המפקד.

אתה כמובן צודק, הכוונה שלי הייתה שיש מקרים (לא מועטים, אגב) בהם הקצינה שמבינה את מה שאתה מתאר, יוזמת את הקשר. וכאן כבר נכנס לתמונה כוח הרצון של הקצין, שלא יזם שום דבר בעצמו.

(אין בידי מידע שכך היה עם בוכריס, אלא רק יודע בוודאות שדברים כאלו קורים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה שלי הייתה שיש מקרים (לא מועטים, אגב) בהם הקצינה שמבינה את מה שאתה מתאר, יוזמת את הקשר..

או שההתבוננות שלך ילדותית, או שוביניסטית או סתם מפגינה חוסר הבנה מוחלט של "נפש האשה", אבל נשים פשוט לא פועלות כך.

מתוך 100 נשיםם שתיקח, אולי,​ אחת מהן תיזום מיוזמתה המוחלטת קידום דרך המיטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...