Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שנת ייצור פיג'ו 5008

Dudujack
שימו לב! השרשור הזה בן 2980 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא הייתי מייחס לשורה שלישית חשיבות יתרה . אני יודע שרשום רכב 7 מקומות אבל לדעתי לא מומלץ להושיב בשורה ה 3 . כמו המנוע, תא המטען הינו כרית הקריסה במקרה של תאונת שרשרת. ראיתי כבר תאונות בהן רכב כזה ניזוק . לא נעים. הרכב היה טוטל לוס אבל 5 המושבים הראשונים נותרו ללא עיוות או פגיעה.שזה מדהים לנוכח עוצמת התאונה. השורה השלישית כן קיבלה מכות וכיפופי מתכות בכסא.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אז ככה...

היום הלכנו לראות 5008 ואורלנדו להלן הממצאים.

כמו שחברים אחרים ציינן כאן, האורלנדו מתאימנ רק לשני כסאות ילדים בשורה האמצעית, אין סיכוי לשלושה כסאות.

סביבת הנהג זולה ומשום מה גורמת לרעש בעיניים.

השורה השלישית מרווחת יותר אך אינה רלוונטית ליום יום.

הפיג'ו בנויה טוב יותר, שורה אמצעית יעילה יותר והרכב מרגיש מרווח יותר.

נראה לי שבסוף עם על החשש ה 5008 מתאים יותר ל 3 ילדים קטנים.

נבדוק את המבצע של לובינסקי על רכבי יד שנייה כולל אחריות לשנתיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האחריות במגרשי הטרייד משתנה בהתאם לדגם ולמבצע באותו זמן.

הגעתם לאותה מסקנה שאני הגעתי. אני בהחלט מסכים שה 5008 רמה אחת מעל האורלנדו בכל נושא האבזור,מרחב ונוחות. יתרונו של האורלנדו הוא במנוע. תחת טיפול מתאים בהחלט אפשר לצפות מה יתקתקל ב 5008 , להחליף אותו והוא ישרוד עוד 100K ק"מ.

צריך לזכור שהיום הרבה אנשים נופלים בקניה כי קונים רכב שנראה טוב ולא בהכרח רכב שמתאים לצרכים שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הטיפ לגבי משך האחריות

מחר נדבר איתם על הנושא,

ביד 2 רשום במפורש שנתיים אחריות, נבדוק מחר כמה אפשר ללחוץ בנושא.

"save" את הטיפולים הקצרים ביצעת גם במוסך מורשה?

שאלה נוספת כמה גרסת ה pk באמת שווה את הכסף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי כל מוסכי היבואן שניסיתי אכזבו (וניסיתי איזה חמישה). ניכר שפשוט לא מכירים את המנוע. סתם לדוגמא הלכתי למוסך גזית בקריות לבדוק פיצוי דלק במחלקת הדיאגנוסטיקה. לא הבינו בכלל על מה אני מדבר. לדבר לקיר.

שמעתי שיש מוסך יבואן באשדוד שהוא מוצלח. מעולם לא בדקתי.

אני מטפל רק במוסך מומחה .

עניין תצוגה עילית: אתה הקונה אתה קובע את מכיר הרכב. לא הטרייד. זה שוק של קונים. במחירון הוא שווה כ 5K.

תזכור נקודה אחת : אם הרכב היה פעם בליסינג אז בביטוח תקבל רק 78% ממחיר מחירון. כנל על המסך העליון. כמובן במקרה של אובדן גמור.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים.

כחובב צרפתיות מושבע, בעיקר פיג'ו 407 כרכב שני ו5008.

לצורך הדיון ה-5008 נרכשה לפני כחודש נלקחה למוסך מורשה למרות שהאוטו היה אחרי טיפול וכבר בשבוע הראשון נדלקה נורת מנוע שאופסה במוסך. הרכב עם 120,000 קמ וטופל מיומו הראשון ועד היום במוסך מורשה, מאוד חשוב לראות מה האוטו עבר ומה הוחלף, להשאיר שמן מאיכות טובה 5W30 בבגאז'(במוסך אמרו לי שמומלץ יותר 0W30). לפתוח מכסה מנוע קצת יותר ממה שרגילים ולבדוק, בשיטוט בפורומים מחו"ל צריכת שמן ברכב הזה היא נורמאלית. לשנות הרגלי נהיגה בהנעה ובכיבוי(הטורבו לא אוהב את זה) התייחסות דומה לרכב דיזל לפני נסיעה שהמנוע קר לתת לו להתחממם 3-4 דקות ולאחר נסיעה עדיף להוריד טורים 4-5 דקות לפני כיבוי.

יש קצת חששות מהעתיד ומתקלות כבדות אבל הנסיעה חוויה, הנוחות מפנקת, צריכת הדלק עם כל המשפחה עם עליות ונסיעה עירונית מגיעה ל 1:9. האוטו מרווח ומפנק שלא תמצא בשום רכב בטווח מחירים הזה. אני רכשתי 2011 ליסינג לשעבר במחיר נמוך משמעותית במחיר השוק מי שדורש 50-60 פשוט לא מקבל ונשאר חודשים בלוח. אם תרצה המלצה על מוסך תעביר לפרטי, בהצלחה!!!!!

בבעלותי: 5008 שנת 2011, 407 שנת 2006.:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזור חיפה: י.ש הגליל

לצפוניים יותר ממליץ על מהנדסים.

סליחה. אני מכה פה על חטא. ארבעה פוסטים למעלה: זה לא קרה בגזית. מחלקת הדיאגנוסטיקה היתה חלשה ב י.ש. מוסכי גליל. מצטער : התערבבו לי המוסכים.

גזית הוא היחיד שטרם ביקרתי בצ'ק פוסט.

את צמרת מכיר ולא יכול להמליץ למרות שהרבה מרוצים ממנו.

לגבי הצפוניים : טרם מצאתי מוסך ברמה טכנית טובה.לא מדבר על להחליף פילטר אויר. מתכוון לכזה שמכיר את תוכנת ניהול המנוע והמחלות ברמה גבוהה. באיזור המרכז יש כמה מומחים, חלקם פעילים מאד בפורום ומבינים צרפתית:

נזכיר את מוסך אם הדרך , מוסך גבע , אורן שירותי רכב ואולי אחרים ששכחתי.

בכל מקרה יש פה פורום אחר של בעלי מקצוע ששווה להכנס אליו.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכונים,

הגעתי ללובינסקי, אכן נותנים שנה אחריות בלבד אבל רק על ארבעה מכלולים, לא כולל טורבו וטיימינג.

מצאתי שם רכב מודל 2013 דגם pk עם 56000,

שאלות

האם לנסות לדרוש החלפת טיימינג ומותחן, הבנתי שזה חלק בעייתי ברכב?

מחלות או חלקים שנוטים להשבר אם למישהו יש ניסיון.

הרכב אבר מדגם אבל לא בוצעה החלפת טיימיניג.

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משאבת דלק קידמית נוטה למות מוקדם. אם הכל עובד תקין אין צורך להשאיר את הטורבו מונע בחזור . יש לו משאבה חשמלית שדואגת לקרר אותו. רק עם כרגע סיימת עלייה מטורפת אז תן לו דקה להכנס לטורים נמוכים. משאבת מים גם היא תקלה מוכרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2980 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...