Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איביזה 1 ליטר - התרשמות ראשונית

Mike808
שימו לב! השרשור הזה בן 2059 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מאוד רציתי את החבילה השחורה אבל בהתחלה הגיעו מעט מאוד רכבים עם חבילות כדי לבדוק את הביקוש.

לדעתי 5,000 שקלים זה מעט יקר בשביל חישקים קלים ומשענת יד אבל הייתי מוכן לשלם את זה בזמנו.

מעניין להרגיש הבדלים בנסיעה עם חישוקי 16 לעומת 15 אינץ' אצלי, הרכב נוקשה גם ככה וחישוקים גדולים יותר עם צמיגים בחתך נמוך בטח לא ישפרו את המצב.

אם יש לך עוד שאלות אתה מוזמן בכיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 177
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני מאוד רציתי את החבילה השחורה אבל בהתחלה הגיעו מעט מאוד רכבים עם חבילות כדי לבדוק את הביקוש.

לדעתי 5,000 שקלים זה מעט יקר בשביל חישקים קלים ומשענת יד אבל הייתי מוכן לשלם את זה בזמנו.

מעניין להרגיש הבדלים בנסיעה עם חישוקי 16 לעומת 15 אינץ' אצלי, הרכב נוקשה גם ככה וחישוקים גדולים יותר עם צמיגים בחתך נמוך בטח לא ישפרו את המצב.

אם יש לך עוד שאלות אתה מוזמן בכיף.

אתה יכול טיפה להרחיב על ההבדל בין גודל הגלגלים? לדעתך הוא ישפיע לטובה או לרעה על איכות הנסיעה? ובאיזה אופן?

וגם אני לא הייתי מוכן לשלם 5000 שקל על זה אז בסוף הוצאתי מהם הנחה על זה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב מגיע לארץ עם ג'אנט 15 בדגם הרגיל או 16 אינץ' עם חלק מחבילות הצבע (כולן חוץ מהאלומיניום שעוד לא יצא לי לראות על הכביש).

הג'אט הגדול יותר מגיע עם צמיגים בחתך נמוך יותר שהופכים את הנסיעה לנוקשה יותר משום שיש פחות גומי בצמיג שישכך את המהמורות.

מה המחיר שקיבלת עבור החבילה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיעבד הסתבר לי שבאופן אירוני חבילת הצבע לא כוללת את הצבע (עוד 1000), אז לקחתי את חבילת bismuth עם הצבע האפור ב3,500, ולקחתי בנוסף גם איתוראן, קודן (שהחברת ביטוח חייבה אותי לקחת) וחיישני רברס שגם עליהם הצלחתי להוציא הנחה, למדתי שפשוט הכל עניין של סבלנות מול הסוכן ובסופו של דבר הם יכולים לעשות הנחות על הכל פשוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב מגיע לארץ עם ג'אנט 15 בדגם הרגיל או 16 אינץ' עם חלק מחבילות הצבע (כולן חוץ מהאלומיניום שעוד לא יצא לי לראות על הכביש).

הג'אט הגדול יותר מגיע עם צמיגים בחתך נמוך יותר שהופכים את הנסיעה לנוקשה יותר משום שיש פחות גומי בצמיג שישכך את המהמורות.

מה המחיר שקיבלת עבור החבילה?

אתה יכול להסביר לי את העניין עם הגלגלים ? הזמנתי איביזה צריכה להגיע השבוע, עם חבילת BLACK שזה אומר גלגל 16 ולא 15.

אגב מה אומר על הצבע?

שחור עם חבילת BLACK :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה השאלה לגבי הגלגלים?

שחור על שחור זה קצת נבלע.

אהבתי את חבילה השחורה עם לבן נבאדה, או אדום, אפילו עם כסוף בנאלי זה נראה טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, אני בעל איביזה 2014 ברמת גימור FR ואני חייב לציין שאיני רואה כל הבדל במכוניות החדשות שהגיעו לארץ. כמובן שהמולטימדיה וכמה דברים מזעריים. המנוע 1.0 לדעתך יותר מאיץ

ומהיר מאשר ה1.2? תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירי ביטוח הם עניין שכדאי שתבדוק בעצמך, כל אחד וחברת הביטוח שלו, הדילים דרך מועדוני צרכנות כאלה ואחרים, היעדר תביעות ואיזור מגורים.

לגבי טיפולים אין לי מושג, מניח שטלפון למרכז שירות של צ'מפיון יענה לך על השאלה ובמידה ותעשה את זה יהיה נחמד אם תעדכן פה.

shlomi666, מבחוץ ההבדל מינורי ביותר ומסתכם בפנסים. בפנים כמו שרואים בתמונות וגם סיפרתי וסיפרו אחרים קיים הבדל משמעותי באיכות החומרים.

לגבי ביצועים, דפי הנתונים מעידים על הבדל של 4 מאיות השניה בין ה-1.2 ל-1 ליטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיי הפתיע אותי שאיש המכירות באולם של סיאט בהרצליה פיתוח לא ידע לתת מידע על עלות הטיפולים.

מה שכן לטענתו כבר אין אחריות מורחבת על הגיר.

אצל פיג'ו דווקא איש המכירות נתן נתוני עלות הטיפולים. כ600 שקלים לכל אחד מ3 הטיפולים הראשונים.

נהג ותיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אהלן אחי, רציתי לדעת פעם בכמה זמן אתה בודק שמן ומים, ואם מילאתי את אחד מהם מאז שרכשת את הרכב, עברו חודשיים מאז שהאיביזה אצלי ולא נראה שאני צריך למלא אחד מהם ורק רציתי לוודא.

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן, בחודש הקרוב כנראה אקנה את האיביזה FR עם המנוע 1 ל' , תוכל לשפוך עוד קצת מידע על המנוע בלבד?

הייתה ברשותי 1.2T (גם איביזה), אבל עניין ה 3צילינדר קצת מפחיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מפחיד? הוא לא נושך. אין כמעט רעידות, חזק (110 סוס ו-20 קג"מ, תיבה דו מצמדית ומשקל קל) וחסכוני. לגבי אמינות המנוע די חדש אבל אני אופטימי ומאמין שהקונצרן למד מטעויות העבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2059 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...