Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Black Friday 2022 או: גיבוב הקניות הרשמי של CF

eyali23
שימו לב! השרשור הזה בן 534 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

להחליף תקע/ לשים מתאם זה הרבה יותר פשוט מלהשתמש בממיר מתח

Sent from ...

אל תשכח שמדובר במכשיר הצורך הספק גבוה, שהחלפת התקע שלו מצריכה עבודה נכונה. לא כולם מודעים לכך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפנק אותך במייבש שיער מה קוראים אותו בארץ איתמר (אין לי מושג למה) של חברת Parlux הדגם החדש ביותר המחליף של ה3800 .

אין לי מושג כמה עולה בארץ. תבדוק

https://goo.gl/Ygj71s דגם 385

מוצר אירופאי כך שהמתח תואם לארץ בלי שום קומבינה.

יוצא 467.93 כולל מיסים, הגיוני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סמסונג 960 איבו מ.2 nvme בנפח 500 ז'יגות. בארץ בין 1080 (1pc) ועד 1200 וקצת (KSP). לא טרחתי אפילו להסתכל בחנויות כמו באג ושות'. באמאזון 950 בערך ובניואג 860 שקלולים. אני מפספס משהו? איפה עוד אפשר לחפש? יש סיכוי למצוא בפחות כסף?

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוצא 467.93 כולל מיסים, הגיוני?

בוקר ,

אכן יוצא כ- 466 שח עד הבית.

סמסונג 960 איבו מ.2 nvme בנפח 500 ז'יגות. בארץ בין 1080 (1pc) ועד 1200 וקצת (KSP). לא טרחתי אפילו להסתכל בחנויות כמו באג ושות'. באמאזון 950 בערך ובניואג 860 שקלולים. אני מפספס משהו? איפה עוד אפשר לחפש? יש סיכוי למצוא בפחות כסף?

כרגע ה- WD Black 512GB Performance SSD הזול ביותר כ 800 שח עד הבית . חפש SSD עם שבבי MLC.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשמחה

כל חנות אמזון היא ישות בפני עצמה .

ההתנהלות היא מול אותו "הסניף"

אגב לערס שים התראת מחיר על ה Intel 760p לא מבין איך הוא חמק לי .כרגע בבחינת best bang for the buck .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב לערס שים התראת מחיר על ה Intel 760p לא מבין איך הוא חמק לי .כרגע בבחינת best bang for the buck .

האינטל יקר יותר (הרבה יותר, כי אמאזון עצמם לא מוכרים ומי שמוכר דרכם לוקח עלות משלוח מטורפת. בניואג הוא לא קיים ב-500GB) ואיטי יותר.

יוצא 456 דולר (276 + 180 משלוח) מול 273. אם זה היה ה-Optane אז עוד היה על מה לדבר, אבל ככה זה נראה שאין על מה לדבר.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשמחה

כל חנות אמזון היא ישות בפני עצמה .

ההתנהלות היא מול אותו "הסניף"

מבחינת VFM (תכנולוגיית חום, IONים למינהם וכל השטויות האלה) , האם הדגם שהמלצת עליו הוא הכי טוב? הוא נראה לי קצת יקר ואני חושב שיש את הדגם בארץ בממש קצת יותר יקר. אני מעדיף מאמאזון בכל מקרה אבל אשמח למשהו שהוא יותר זול אם קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי מקלדות מכאניות זולות וטובות? קניתי לא מזמן אחת באמזון באיזור ה 50$ עם משלוח, היא אחלה, אבל מעניין אם יש משהו ביותר זול או שאזמין אותה שוב וזהו?

זו המקלדת אגב, מומלצת.

https://www.amazon.com/gp/product/B071Y4KXWD/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A14G5OUVRXNVXP&psc=1

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר אותן, לאחי יש כזו של רד דראגון. אופן הפעולה והמקשים בדיוק כמו אצלי האמת שקניתי בלינק מעל.

נראה לי שאצמד אליהן וזהו אם ככה, 50$ מחיר טוב?

לגבי סוויצ'ים כחולים של CHERRY הבנתי שבגלל שזה פטנט שלהם, אז כל מקלדת שבאה עם סוויצ'ים מבית צ'רי עולים פי כמה ..

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוללות 18650. קבולת גבוהה. יש המלצה לקנייה?

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי מקלדות מכאניות זולות וטובות? קניתי לא מזמן אחת באמזון באיזור ה 50$ עם משלוח, היא אחלה, אבל מעניין אם יש משהו ביותר זול או שאזמין אותה שוב וזהו?

זו המקלדת אגב, מומלצת.

https://www.amazon.com/gp/product/B071Y4KXWD/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A14G5OUVRXNVXP&psc=1

לדעתי, ROSEWILL RK-9000V2 נותנת את התמורה הכי טובה לכסף. מקשי צ'רי (לי יש עם חום), בלי תאורה וקשקושים. פשוטה וטובה מאוד. הן לרוב הולכות באיזור ה 70$ באמזון.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...