Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Black Friday 2022 או: גיבוב הקניות הרשמי של CF

eyali23
שימו לב! השרשור הזה בן 522 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תרומתי הצנועה, הזמנתי לאחי אתמול:

Fisher-Price Butterfly Dreams Projection Mobile Playset https://www.amazon.co.uk/dp/B00PI0J4CM/ref=cm_sw_r_cp_api_BJ29yb6KPB029

עדיין בהנחה והכי זול שהיה

כדי לסדר משלוח, הוספתי את זה, שיקר רק בפאונד מהכי זול שהיה

MAM Large Bottle Starter Set including Anti-Colic Self Sterilising Bottles, Bottle Teats and Starter Soother (Green) https://www.amazon.co.uk/dp/B00NMEWCGQ/ref=cm_sw_r_cp_api_.O29ybK61DTXQ

יצא 57 פאונד להכל, בערך 270 שח

בארץ, המובייל 300 ומשהו והבקבוקים, כל אחד 30

בן

אומנם פרסמתי את הפוסט בשירשור הדואר אבל מאחר ואני לא בטוח איפה מרוכזים יותר קניינים באמזון, ואני רוצה לשתף את המידע, בחרתי לפרסם גם כאן

רציתי לעדכן לגבי שינוי אפשרי בשיטת המשלוח הזול של אמזון, לפחות בכל הנוגע לשלוחותיו האירופאיות.

בתחילת אפריל, במשך כמה ימים, יצא לי להזמין 4 חבילות: 3 מהבריטי ו-1 מהגרמני. כל החבילות לא זולות מאוד (סביבות 250 ש״ח לחבילה) ורק אחת הכילה מוצרים קטנים מאוד.

כל 4 החבילות נשלחו עם חברת שילוח בשם ״אסנדיה״ (להבנתי תאגיד דואר צרפתי/שוודי) ללא מס׳ משלוח.

מאחר וזו פעם ראשונה שנתקלתי בכך, פניתי לשני האמזונים במייל. בגרמנים חזרו אלי בטלפון (הזוי) תוך 10 דקות וטענו שזה מיועד למוצרים קטנים באמת או לדברים שבירים (כשהבהרתי שמדובר בנעליים סטפן הנציג קצת גמגם) ולא ידע להגיד לי אם זה ינותב למשלוחים או לסניף הקרוב אלי של הדואר.

הבריטים (הודים) ענו בצורה די גנרית.

‎ובכן, החבילה הקטנה (והראשונה) שבהן הוזמנה מהבריטי ב6.4. נשלח ב10.4 ותאריך ההגעה היה 27.4.

‎היום קיבלתי sms ואספתי מסניף הדואר שלי.

‎לחיוב:

‎הגיעה די מהר, שבועיים מההזמנה ו10 ימים מהמשלוח.

‎לשלילה:

‎כאמור, לא ניתן לעקוב. החבילה קיבלה מס׳ מעקב מקומי של הדואר. בעיה נוספת, החבילות מאמזון יותר יקרות ומדאיג הוא שכשמדובר בדואר ״לא רשום״ צריך רק להגיד שם ולא צריך לחתום או להציג ת.ז כדי לקחת.

‎כמו כן, על החבילה לא ראיתי את הסלולארי שלי ואני תוהה לגבי הבאות, כי אם אין טל׳, לך תדע מתי תקבל פתק (למרות שכאמור כן קיבלתי sms מהדואר).

לסיכום,

אני מכיר עוד חבר פורום אחד שיצא לו שישלחו לו ככה מהגרמני, ותוהה אם מי מכם נתקל בכך.

בן

רק לעדכן, כדי להשלים תמונה: אז בשונה ממני כמתואר כאן, החבילה שהזמנתי לאחי (גם כמתואר כאן), באמצעות חשבונו באמזון (שהרבה פחות פעיל ממני), אף שנכון שהיא כנראה גדולה יותר, אבל עדיין בעלות 57 פאונד ונבחר למשלוח משלוח זול - נשלחה תוך יום ובאמצעות IPARCEL, כלומר אין ממש אחידות.

בן.

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורסם בטלגרם

https://www.amazon.it/gp/aw/d/B06XW9CFZH/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A11IL2PNWYJU7H&psc=1

S8 ו-s8+ במחירים אש

אמור למאת 2900 ו3250 ₪ נכון לכרגע.

בן

עדכון22:35: עלה המחיר

פורסם עכשיו בטלגרם שוב. נכון לשעה 7:52 בבוקר- 744 יורו עד הבית

https://www.amazon.it/gp/aw/d/B06XW9CFZH/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A11IL2PNWYJU7H&psc=1

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימושיים בייתים . חבר הביא לים המלח וזה תענוג לשחק סוני מול הים. כניסת HD ותמורה הכי טובה למחיר. רצוי בזול. תודה רבה רבה

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרשום תרשום כולם עד 2300+- עד הבית כמובן.

Optoma HD141X Full HD 3D 1080p Projector ב 2350 שח עד הבית

Epson EH-TW5300 LCD Projector 3D, 2200 lumens, 1920 x 1080, 16:9 ב 2210 עד הבית בארץ מעל 5K

Epson EH-TW5350 ב 2877 עד הבית בארץ מעל 5K

Epson EH TW6600 אם תרצה להתגזרן עד הסוף ב 5174 שח עד ה PS בארץ מעל 10K.

אם תרצה ממש אבל ממש להתגרזן עם מקרן IMAX 8300 לומנס WTF שעולה בארץ 48 כן 48 אלף שח ב 24 אלף עד הבית שלח הודעה.

עריכה אחרונה על ידי eyali23
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוזלת הסלולריים משפיעה עלינו בצורה מוחשית כלשהי?

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי ייקח זמן לראות את השפעתה המלאה כיוון שעל כל המכשירים שיש לך במלאי שולם כבר מס. אז ההנחות הן לא בקנ״מ המלא.

רואים כבר הוזלות ואני לא מדבר על חברות הסלולר שבהם התמחור מראש היה הזוי.

נכון לעכשיו רוב המכשירים עדיין משתלמים לייבוא מחו״ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי ייקח זמן לראות את השפעתה המלאה כיוון שעל כל המכשירים שיש לך במלאי שולם כבר מס. אז ההנחות הן לא בקנ״מ המלא.

רואים כבר הוזלות ואני לא מדבר על חברות הסלולר שבהם התמחור מראש היה הזוי.

נכון לעכשיו רוב המכשירים עדיין משתלמים לייבוא מחו״ל.

לא מדויק, בסט מובייל פרסמו מחירים חדשים לפי התמחור החדש והורידו עוד 100-300 ש"ח ממחירי הסלולר הקודמים.

אתם צריכים להבין, גם אם הנזק של היבואנים עכשיו עם מלאי ישן שכבר שילמו עליו מכס הוא גדול.

הנזק המשני והתועלת גדולה יותר, הם ימכרו מהר יותר את המלאי הישן, ייחשבו "זולים" יותר מהשאר שעוד לא הורידו וכבר יעברו למלאי חדש שגם עליו יעשה קופה טובה לפי המכס החדש.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש המלצה לנתב+מודם לרשת בזק? מהירות של 40 מגה. זול ואמין. איכות הוויפיי לא משנה, כל הצרכנים מחוברים בכבל.

גם יד 2 בא בחשבון, אם מישהו רוצה למכור...

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...