Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Black Friday 2022 או: גיבוב הקניות הרשמי של CF

eyali23
שימו לב! השרשור הזה בן 536 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תרומתי הצנועה, הזמנתי לאחי אתמול:

Fisher-Price Butterfly Dreams Projection Mobile Playset https://www.amazon.co.uk/dp/B00PI0J4CM/ref=cm_sw_r_cp_api_BJ29yb6KPB029

עדיין בהנחה והכי זול שהיה

כדי לסדר משלוח, הוספתי את זה, שיקר רק בפאונד מהכי זול שהיה

MAM Large Bottle Starter Set including Anti-Colic Self Sterilising Bottles, Bottle Teats and Starter Soother (Green) https://www.amazon.co.uk/dp/B00NMEWCGQ/ref=cm_sw_r_cp_api_.O29ybK61DTXQ

יצא 57 פאונד להכל, בערך 270 שח

בארץ, המובייל 300 ומשהו והבקבוקים, כל אחד 30

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם פרסמתי את הפוסט בשירשור הדואר אבל מאחר ואני לא בטוח איפה מרוכזים יותר קניינים באמזון, ואני רוצה לשתף את המידע, בחרתי לפרסם גם כאן

רציתי לעדכן לגבי שינוי אפשרי בשיטת המשלוח הזול של אמזון, לפחות בכל הנוגע לשלוחותיו האירופאיות.

בתחילת אפריל, במשך כמה ימים, יצא לי להזמין 4 חבילות: 3 מהבריטי ו-1 מהגרמני. כל החבילות לא זולות מאוד (סביבות 250 ש״ח לחבילה) ורק אחת הכילה מוצרים קטנים מאוד.

כל 4 החבילות נשלחו עם חברת שילוח בשם ״אסנדיה״ (להבנתי תאגיד דואר צרפתי/שוודי) ללא מס׳ משלוח.

מאחר וזו פעם ראשונה שנתקלתי בכך, פניתי לשני האמזונים במייל. בגרמנים חזרו אלי בטלפון (הזוי) תוך 10 דקות וטענו שזה מיועד למוצרים קטנים באמת או לדברים שבירים (כשהבהרתי שמדובר בנעליים סטפן הנציג קצת גמגם) ולא ידע להגיד לי אם זה ינותב למשלוחים או לסניף הקרוב אלי של הדואר.

הבריטים (הודים) ענו בצורה די גנרית.

‎ובכן, החבילה הקטנה (והראשונה) שבהן הוזמנה מהבריטי ב6.4. נשלח ב10.4 ותאריך ההגעה היה 27.4.

‎היום קיבלתי sms ואספתי מסניף הדואר שלי.

‎לחיוב:

‎הגיעה די מהר, שבועיים מההזמנה ו10 ימים מהמשלוח.

‎לשלילה:

‎כאמור, לא ניתן לעקוב. החבילה קיבלה מס׳ מעקב מקומי של הדואר. בעיה נוספת, החבילות מאמזון יותר יקרות ומדאיג הוא שכשמדובר בדואר ״לא רשום״ צריך רק להגיד שם ולא צריך לחתום או להציג ת.ז כדי לקחת.

‎כמו כן, על החבילה לא ראיתי את הסלולארי שלי ואני תוהה לגבי הבאות, כי אם אין טל׳, לך תדע מתי תקבל פתק (למרות שכאמור כן קיבלתי sms מהדואר).

לסיכום,

אני מכיר עוד חבר פורום אחד שיצא לו שישלחו לו ככה מהגרמני, ותוהה אם מי מכם נתקל בכך.

בן

BENJ:

ROY:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הזמנתי חבילה מהבריטי,לא גדולה וגם לא שבירה ממש,סה"כ 25 פאונד.

נרכשה ב2.4,נשלחה ב5.4 ועדיין היכנשהו בדרך (ע"פ אמזון אמורה להגיע ב26 לחודש),נראה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם פרסמתי את הפוסט בשירשור הדואר אבל מאחר ואני לא בטוח איפה מרוכזים יותר קניינים באמזון, ואני רוצה לשתף את המידע, בחרתי לפרסם גם כאן

רציתי לעדכן לגבי שינוי אפשרי בשיטת המשלוח הזול של אמזון, לפחות בכל הנוגע לשלוחותיו האירופאיות.

בתחילת אפריל, במשך כמה ימים, יצא לי להזמין 4 חבילות: 3 מהבריטי ו-1 מהגרמני. כל החבילות לא זולות מאוד (סביבות 250 ש״ח לחבילה) ורק אחת הכילה מוצרים קטנים מאוד.

כל 4 החבילות נשלחו עם חברת שילוח בשם ״אסנדיה״ (להבנתי תאגיד דואר צרפתי/שוודי) ללא מס׳ משלוח.

מאחר וזו פעם ראשונה שנתקלתי בכך, פניתי לשני האמזונים במייל. בגרמנים חזרו אלי בטלפון (הזוי) תוך 10 דקות וטענו שזה מיועד למוצרים קטנים באמת או לדברים שבירים (כשהבהרתי שמדובר בנעליים סטפן הנציג קצת גמגם) ולא ידע להגיד לי אם זה ינותב למשלוחים או לסניף הקרוב אלי של הדואר.

הבריטים (הודים) ענו בצורה די גנרית.

‎ובכן, החבילה הקטנה (והראשונה) שבהן הוזמנה מהבריטי ב6.4. נשלח ב10.4 ותאריך ההגעה היה 27.4.

‎היום קיבלתי sms ואספתי מסניף הדואר שלי.

‎לחיוב:

‎הגיעה די מהר, שבועיים מההזמנה ו10 ימים מהמשלוח.

‎לשלילה:

‎כאמור, לא ניתן לעקוב. החבילה קיבלה מס׳ מעקב מקומי של הדואר. בעיה נוספת, החבילות מאמזון יותר יקרות ומדאיג הוא שכשמדובר בדואר ״לא רשום״ צריך רק להגיד שם ולא צריך לחתום או להציג ת.ז כדי לקחת.

‎כמו כן, על החבילה לא ראיתי את הסלולארי שלי ואני תוהה לגבי הבאות, כי אם אין טל׳, לך תדע מתי תקבל פתק (למרות שכאמור כן קיבלתי sms מהדואר).

לסיכום,

אני מכיר עוד חבר פורום אחד שיצא לו שישלחו לו ככה מהגרמני, ותוהה אם מי מכם נתקל בכך.

בן

ראשית תודה רבה על העדכון.

שנית, אני הזמנתי חבילה מאמאזון גרמניה והגיע תוך 5 ימים לבית שלי.

כנראה שזה לא גורף אבל יכול להיות שהשתנו הדברים מלפני שבועיים בעת ההזמנה שלי משם.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הזמנתי חבילה מהבריטי,לא גדולה וגם לא שבירה ממש,סה"כ 25 פאונד.

נרכשה ב2.4,נשלחה ב5.4 ועדיין היכנשהו בדרך (ע"פ אמזון אמורה להגיע ב26 לחודש),נראה..

ראשית תודה רבה על העדכון.

שנית, אני הזמנתי חבילה מאמאזון גרמניה והגיע תוך 5 ימים לבית שלי.

כנראה שזה לא גורף אבל יכול להיות שהשתנו הדברים מלפני שבועיים בעת ההזמנה שלי משם.

לא דיברתי על משך זמן השילוח. ברור שאם נשלח עם ups ולעיתים גם i parcel, אז לעיתים יכול להגיע בטווח 5 ימים.

אני מדבר על צורת המשלוח הזו.

האם אתם גם מדברים על משלוח כפי שתיארתי?

בן

BENJ:

ROY:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא דיברתי על משך זמן השילוח. ברור שאם נשלח עם ups ולעיתים גם i parcel, אז לעיתים יכול להגיע בטווח 5 ימים.

בן

שאני אבין על מה מדובר, אתה מתכוון ללא אפשרות לעקוב כלל אחרי המשלוח? כמו שיש כרגע באמאזון בד"כ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח למבצעים על מברשת שיניים של אורל בי 6000 pro 7000 ו- pro 8000

למה? סתם יקר. הרי הראשים מתחברים לכולם ואתה תמיד יכול להזמין סטוק. מכל מקום, הגילים על המברשות מסתובבים בעיקר באמזון הבריטי.

עשיתי סקר וננעלתי על אחד מ3 דגמים: 2000,2500 או 3000.

לבסוף הזמנתי את ה-2500, פשוט כי הייתה בדיל באותו יום. יש חיישן לחץ ויזואלי ויש ספירה של 2 דקות. אתה גומר סיפור באזור150 שח (תזמין עוד משהו בפנים) ותוזיל משלוח.

בן

BENJ:

ROY:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאני אבין על מה מדובר, אתה מתכוון ללא אפשרות לעקוב כלל אחרי המשלוח? כמו שיש כרגע באמאזון בד"כ?

כן, לזה אני מתכוון. קרא את הפוסט שלי, פירטתי בהרחבה.

בן

BENJ:

ROY:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, עכשיו הבנתי, באפליקציה של הפורום אין יישור לימין של עברית, זה משגע אותי ולכן אני צריך להתאמץ ולהרכיב משפטים כדי להבין את מה שכותבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן

אכן זה המצב גם אצלי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הזמנתי מאמאזון הבריטי ב21.3 חבילה ב110 ליש"ט. כתוב שנשלחה עם i-pracel עם מס' מעקב, שלא התקדם.

אחרי שהמועד המשוער עבר (5.4) פניתי אליהם ואמרו שאי אפשר לדעת איפה זה, כי החבילה נשלחה עם חברת משלוחים שלא מאפשרת מעקב. עד היום לא קיבלתי, והמועד עכשיו הוא 27.4

אכזבה גדולה מאמאזון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה? סתם יקר. הרי הראשים מתחברים לכולם ואתה תמיד יכול להזמין סטוק. מכל מקום, הגילים על המברשות מסתובבים בעיקר באמזון הבריטי.

עשיתי סקר וננעלתי על אחד מ3 דגמים: 2000,2500 או 3000.

לבסוף הזמנתי את ה-2500, פשוט כי הייתה בדיל באותו יום. יש חיישן לחץ ויזואלי ויש ספירה של 2 דקות. אתה גומר סיפור באזור150 שח (תזמין עוד משהו בפנים) ותוזיל משלוח.

בן

רופא השיניים שלי המליץ ליעל סדרת פרימיום 3000 או 6000 ומעלה. אני צריך מברשת שיניים עם ראשי ניקוי רכים לשמירה על חניכיים. לא עשיתי סקר והשוואה בין הדגמים לכן איני יודע מה הכי מתאים לי ולכן כיוונתי לדגמים החדשים ביותר. אם יש סדרה 3000 או 6000 אשמח לקבל קישורים לדילים טובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...