Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"חווית" קבלת רכב VAG חדש

Tricepz
שימו לב! השרשור הזה בן 3052 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר / צהריים טובים,

חשבתי לשתף קצת בחווית קבלת הרכב החדש שקיבלתי היום (Seat Leon FR 1.8, ולשמוע את דעתכם, אולי באמת אני זה שהוא "קטנוני" או מצפה ליותר מדיי?

חשוב לי לציין שעברתי כבר מסירת רכב חדש בסוכנות סיאט בהרצליה (איביזה FR) והיא הייתה מאד חיובית, ולא אני לא מדבר על המוזיקה ומופע האורות של הרכב במסירה, אלא על מצב הרכב שהוא נמסר לי בסוכנות ולזה אני כבר אכנס בפרטים.

אז ככה, נסעתי ב 7 וחצי בבוקר לטרייד אין של אוטודיל להחזיר את האיביזה FR שלי, הכל עבר חלק ויצאתי לדרכי לכיוון הסוכנות המדוברת (לא הרצליה לצורך העניין) והגעתי לסוכנות, בזמן החניה אני רואה את הרכב עומד בחוץ מתפעל מהצבע וישר קופץ לי לעיניים הבוץ וכל תחתית הרכב (פנים הג'אנטים) מלא בבוץ, הגג עם כתמים של מדבקות, צידי הרכב עם שאריות של מדבקות.

מעבר על הג'אנטים (שוב הכל מלא בוץ בפנים הג'אנטים (ועוד עשו שטיפה ישר על הבוקר (תנקו את פנים גלגל הרכב לפחות?) אני מוצא ברזל נעוץ בצמיג, הוצאתי אותו, זה לא מספיק לפנצ'ר אבל עדיין.

פנים הרכב, נזרק בריסטול חום על השטיח של הנהג (כי לקחו את האוטו לשטיפה באותו היום בבוקר, לא ייבשו לא כלום) השטיח מלוכלך, בנוסף אין ניילון על מושב הנוסע, הורידו... טוב נו למרות שביקשתי לא להוריד כלום בפנים הרכב.

בשורה התחתונה, אני מודע לזה שיש מזג אוויר סוער (היום ד"א יום עם שמש והכל נירגע) אבל זה לא תירוץ מבחינתי לקבל ככה רכב, גם רכב שעולה 105K (האיביזה הקודמת) הייתה חווית מסירה אחרת לגמרי, אז רכב סביב ה 160K ואני מקבל אותו מלא בבוץ מדבקות מסמר בגלגל ובריסטול על השטיח עם בוץ.

אז שוב, אולי אני קטנוני ואולי היה מזג אוויר סוער, אבל לקבל תשובות של "תשמע שעה אתה נוסע בחוץ כל האוטו שלך שוב בוץ" זה לא תשובה מבחינתי, בסופו של דבר ראיתי שאין כל כך מה לעשות וחתמתי ולקחתי את הרכב.

רק רציתי קצת לשתף ולשמוע מה אתם חושבים, מה שכן אני יותר לאותה סוכנות כניראה לא אחזור בשום מצב.

אני באמת שכבר לא מצפה לרמת שירות של אירופה או רמת שירות "מיוחדת" בסה"כ לקבל רכב נקי, הסברים לעניין, ותשובות לעניין, קצת ל"הרגיש" את הלקוח.

הייתי חייב קצת לפרוק,

שתהיה אחלה שבת!

עריכה אחרונה על ידי Tricepz
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קנית מכונית יפה ולא רעה. תהנה ותשתדל לשכוח את הקטע הזה. משא מיותר.

לגבי השירות, לא לענין, לא מכובד, לא רמה.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האחרי הגשם יש שלוליות וגם אחרי נסיעה קצרה יהיה לכלוך למטה וגם בג'אנטים אין מה לעשות,לגבי כתמים של המדבקות זה לדעתי משהו שלא צריך להיות,אני לא נתקלתי בזה לא בפנדה ולא בספייס סטאר.

לגבי השטיח עצמו גם לא תקין,אצלי בכלל שחכו להחזיר אותו אחרי השטיפה אז הסוכנת הביאה במקום חדש.

סך הכול קנית רכב מעולה ויפה מאוד,פנק אותו בטיפול דייטלינג ותהנה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה, אין ספק שאני אשקיע בדיטיילינג איכותי, וכמובן אספק תמונות בהמשך כי כרגע בוא נגיד עם כל הלכלוך אין יותר מדיי מה להעלות.

בכל מקרה אשתדל להנות אחרי ההרצה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב, תהנה מהאוטו, כל עוד אין נזק הכל טוב, כבר היו סיפורים על רכבים שנמסרו מצוחצחים אבל עם חריטה בג׳אנט ושריטה בפח

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא קטנוני.

אוטו חדש אתה צריך לקבל אחרי דיטיילינג שהכל פיקס , נקי ומסודר.

אין בעיה שיהיה קצת גשם וכו - אבל בבוקר שאתה מקבל את האוטו (לא יום לפני ולא שום דבר כזה) האוטו צריך לחכות לך חדש ומצוחצח.

הוצאתי 3 רכבים מחברות בארץ ב6 שנים האחרונות ו2 רכבים בארה״ב לפני חודשיים (כשאלו בארץ - 2 מהם היו רכבים של 60-70 אלף שח - שום דבר פנסי) - This shit wouldnt fly anywhere.

אני הייתי מתלונן בהחלט ליבואן שזו לא דרך לקבל רכב חדש - ללא קשר לתג מחיר שלו. לא נראה לי לנציגים הפרונטלים ששמו זין על מסירת הרכב יש ממש אינטגריטי כדי לתת לך תשובה רצינית או טיפול.

(וכן - הסוכנות בהרצליה עושה עבודה יפה עם המסירות. זכור לי מלפני כמה שנים גם כן)

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא קטנוני.

אוטו חדש אתה צריך לקבל אחרי דיטיילינג שהכל פיקס , נקי ומסודר.

אין בעיה שיהיה קצת גשם וכו - אבל בבוקר שאתה מקבל את האוטו (לא יום לפני ולא שום דבר כזה) האוטו צריך לחכות לך חדש ומצוחצח.

הוצאתי 3 רכבים מחברות בארץ ב6 שנים האחרונות ו2 רכבים בארה״ב לפני חודשיים (כשאלו בארץ - 2 מהם היו רכבים של 60-70 אלף שח - שום דבר פנסי) - This shit wouldnt fly anywhere.

אני הייתי מתלונן בהחלט ליבואן שזו לא דרך לקבל רכב חדש - ללא קשר לתג מחיר שלו. לא נראה לי לנציגים הפרונטלים ששמו זין על מסירת הרכב יש ממש אינטגריטי כדי לתת לך תשובה רצינית או טיפול.

(וכן - הסוכנות בהרצליה עושה עבודה יפה עם המסירות. זכור לי מלפני כמה שנים גם כן)

ליביו

מחזק לגבי הרכבים בארהב! שלי נמסר ביום עם טפטוף ועשו לו דיטיילינג מחדש! עצוב לראות שאתה מרגיש צורך להשתמש במחיר כדי להצדיק את הישרות שמגיע לך.. הגישה שלי אומרת שגם אם קנית דונאט בדולר הוא צריך להגיע טרי ועטוף אז תתחדש ותתלונן להנהלה ומקווה שיצא לך הטעם הרע כי התחדשת באוטו מגניב! תהנה

Tesla Model 3 AWD stealth Performance

Lexus GX460 Luxury

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תתחדש על הרכב .

לגבי קבלת רכב בצורה כמו שאתה מתאר לא נעימה כלל ,וכן הייתי מעלה נושא זה עם הגורמים המתאימים .

לא קנית לימון ,קנית רכב ורצוי ואף כדי להתייחס בכבוד ללקוח ולמסור את הרכב בצורה הכי יפה שיש ,

אבל לא נורא שטויות העיקר שהרכב שלם סע בדרכים טובות ואת הרכב הבא קנה בסניף אחר .

לקוח זה הדבר הכי חשוב ! זה הפרנסה שלו זה הפרסום שלו וזה בסוף גם ההצלחה שלו .הלקוח הכי חשוב .

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תתחדש על הרכב .

לגבי קבלת רכב בצורה כמו שאתה מתאר לא נעימה כלל ,וכן הייתי מעלה נושא זה עם הגורמים המתאימים .

לא קנית לימון ,קנית רכב ורצוי ואף כדי להתייחס בכבוד ללקוח ולמסור את הרכב בצורה הכי יפה שיש ,

אבל לא נורא שטויות העיקר שהרכב שלם סע בדרכים טובות ואת הרכב הבא קנה בסניף אחר .

לקוח זה הדבר הכי חשוב ! זה הפרנסה שלו זה הפרסום שלו וזה בסוף גם ההצלחה שלו .הלקוח הכי חשוב .

לא תמיד נכון כשמדובר בVAG :lol:.

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט מבין אותך. הם פשוט לא מבינים שזה רגע מאוד חשוב ללקוח, חלק בלתי נפרד מחוויית הרכישה.

אצלי היה גרוע יותר. קיבלתי את הרכב ללא גלגלי " מגנזיום" שהזמנתי ונורת תקלה של כרית האויר דולקת.

מיותר לציין ששרות הלקוחות לא טיפל בתלונות שלי.

למרות שאני מאוד מרוצה מהרכב, יום המסירה זכור אצלי לרעה עד היום.

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הרכב נמסר מצוחצח ונקי, אבל במהרה גיליתי שההגה לא מיושר כראוי וזה דבר שגרם לי לחזור כמה וכמה פעמים לסוכנות וגם לבצע כיוון פרונט, בסופו של עניין נטען שלא הייתה בעייה בפרונט אלא משהו עם איפוס ההגה החשמלי, כרגע הוא מיושר יותר טוב ממה שהיה אבל זה עדיין לא פרפקט וזה קצת מאכזב, בזמנו רציתי לשלוח מכתב תלונה אבל ידעתי שכנראה אף אחד לא יתייחס לזה וזה משהו מינורי, העיקר שהרכב מעבר לזה כמו שצריך, בארץ קשה לסמוך שהכל ילך כראוי כי לא מעריכים מספיק את כספך (לא כולם אבל ברוב הדברים בארץ) כהשוואה לאירופה ואמריקה הצפונית, לא יודע למה זה ככה, עניין של תרבות וקשות כלכלית לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין אותך ולדעתי את צודק ב100%. ובאסה לשלם על רכב כזה סכום של כסף ולקבל אותו מלוכלך ולא מוכן למסירת לקוח.

העיקר שקיבלת את הרכב בלי שום תקלה/שריטה את הניקיון אפשר לסדר..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, גם אני קיבלתי את רכבי ללא נילונים על הכיסאות ולא נקי במיוחד, אך העיקר שתקין וללא נזקים או שריטות.

Volkswagen Polo GTI 2020 - White

Skoda Fabia 2015 - Style, White & Black (sold)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכתבתי כאן בת'רד אחר - מצבך עוד טוב.

את שלנו הזמנו וקיבלנו בסניף החדש בפלמחים. השירות עד המסירה - היה נהדר (במפתיע).

במסירה ראיתי שריטה לא שטחית במיוחד על הכנף האחורית הימנית, מעל פתח התדלוק. סרבתי לקבל כך את הרכב.

הבחור האדיב שמכר לנו את הרכב - לקח אותו אל ה"מרתף", שם יושבת הרחיצה שלהם ומתקן ההכנה למסירה. ביצעו פוליש עדין לשריטה והיא טושטשה במידה ניכרת, אך עדיין נראית במקרים מסויימים.

בנוסף לכך, הרכב נמסר עם המון המון המון סווירלים. את מנהל אולם התצוגה אני מכיר אישית והוא טען שאין מה לעשות - לא ניתן לקבל רכב חדש במצב "תצוגה". הערתי לו והסברתי לו שרצוי וכדאי שילמדו מפורד ואבארת' על איך רכב אמור להמסר - בשני המקרים קיבלנו את הרכבים במצב כמעט מושלם (כמה סווירלים עדינים מאוד על שפת הפגוש האחורי. משהו שהועלם בכמה דק' עם ווקס / גלייז איכותי).

אני עוד ממתין לתגובה רשמית של מחלקת שירות הלקוחות של צ'מפיון בנידון (ובהקשר נוסף).

ד"א, לפני כמה שבועות שאבתי את הרכב לראשונה ונדהמתי לגלות מה הוסתר תחת השטיחים. המתקינים היקרים של רדיו מילאנו פשוט החביאו שם את כל הטינופת שהם השאירו לאחר ההתקנה של ה-WAZE והרמקול שלו. פשוט גועל נפש. לא יאמן כמה טינופת הייתה שם.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3052 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...