Jump to content

ping

 • פרסום הודעות

  401
 • תאריך הצטרפות

כל מה שפורסם על ידי ping

 1. זאת הבעיה, אין בארץ פחחים שיבצעו תיקון ברכב שחור בצורה כזאת שלא יראו את התיקון. הרכב הוא יד ראשונה עם 28 אלף קילומטר, ואין עליו שום שריטה מלבד הפגיעה הזאת. ברור שאם הרכב היה מלא פגיעות אחרות לא היה מפריע לי כ"כ.
 2. המוסך קיבל תשלום על דלת משומשת. מדובר ברכב שחור, וממש רואים את מיקום התיקון בדלת שהוא הרכיב. האם המוסך רשאי להרכיב דלת מתוקנת, כשאני נפגע צד ג' והביטוח משלם את התיקון? אין לי בעיה שהורכבה דלת משומשת, מפריע לי שהיא הצריכה תיקון.
 3. שלום לכולם, רכב מסחרי גדול פגע ברכב שלי בחניה, הנהג השאיר פרטים. הרכב שלי מודל 3/2017, כך שהוא יותר משלוש שנים על הכביש. הנזק ברכב מחייב החלפת דלת נהג. השאלה שלי היא כזאת: אני יודע שלרכב שמעל שנתיים על הכביש איך חובת ביטוח להחליף חלק בחדש, וזה בסדר. אבל האם מותר למוסך להביא דלת עם פגיעה קלה ולתקנה? או שהמוסך צריך להביא דלת תקינה לחלוטין? אני שואל כי נראה שיש גלים בדלת, כאילו מילאו חומר, ויש כמה שריטות בחלק הפנימי של הדלת. תודה לעונים.
 4. היי, אני כבר שנה עם הקארוק שלי, באותו צבע. מערכות הבטיחות של הרכב כוללות בין היתר גם בלימת חירום בנסיעה לאחור.
 5. למה כשאני החלפתי את המיני (חדשה, אחרי שנה וחצי בלבד) שהייתה לי מישהו מימן לי את זה?! הבנאדם הולך לעשות טעות בעיני, היו לי מספיק רכבי מיני כדי להביע דיעה עיניינית: תא מטען קטן מאוד, רעשי כביש ורוח מורגשים וחזקים בכל מהירות, בטיחות פסיבית בעייתית (אם למדת קצת פיזיקה תבין) וכו'... סיאט איביזה, פיג'ו 208, סיטרואן C3 ייתנו הרבה יותר בכל תחום במעט יותר כסף. ניתן אף לרכוש אחת במסלול ליסינג 0 קמ בתוספת מינורית מעל הספארק. ולאדון שנסע על מרצדס 4 שעות: התגובה שלך ממש לא סותרת את מה שכתבתי, תקרא אותה שוב ותבין את השטויות שכתבת. אם היית נוסע תל אביב ירושלים הלוך חזור (וזה אגב ממש לא נסיעה ארוכה
 6. 80 אלף ש"ח על הרכב קקה הזה... לך על סופר מיני מוגדשת בלי לחשוב פעמיים. אתה בחור צעיר ואני בטוח שאתה גם רוצה קצת ליהנות מהנסיעות. כל רכבי המיני פשוט גרועים בנסיעות ארוכות ואחרי נסיעה של שעתיים תרגיש עייפות.
 7. אגב 3, אני במקומכם הייתי מחליף מוסך בלי לחשוב פעמיים. נראה לי שלא אני "סובנתי", אלא מישהו אחר. במורשה בפ"ת הכירו את הבעיה ואף הסכימו לבצע את ההחלפה לאחר שהבינו שאני מכיר את הבעיה וממש לא מתכוון לוותר על החלפה במסגרת האחריות. אני בכל מקרה מתכוון לקבל מהם אישור בתום האחריות שהם מכירים את העניין ושהם יישאו בתוצאות אם ייסרבו לבצע את ההחלפה. בשביל זה, אם צריך, יש גם עורכי דין שיידעו לטפל בעניין. אני לא פראייר ואני לא אשלם על החלפת רצועת טיימינג אחרי 20K ק"מ.
 8. השרשור שלך לא רלוונטי ואני לא מתכוון לקרוא אותו. מנהל השירות בהתחלה ניסה להתמם שהוא לא מכיר שום בעיה עם הרצועה, התעקשתי שיבדקו כל עוד הרכב במוסך. חזר אלי בגמר הטיפול עם מה שכתבתי למעלה. אמר לי לחזור כמה חודשים לפני תום האחריות ושההחלפה מצריכה יומיים עבודה.
 9. יכולת הסקת המסקנות של מרשימה... איפה קראת שאמרתי שבדקו דרך פקק מילוי השמן? הרצועה נבדקה במהלך טיפול שגרתי אחרי שנתיים.
 10. למכירה פיג'ו 208 יד ראשונה מהחברה. צבע שחור חודש 03/2017. הרכב חדש לחלוטין עם 19K קילומטר ועבר את כל הטיפולים בזמן במוסך מורשה, ספר טיפולים מלא. הרכב נקי מכל פגיעה, שמור מאוד וחונה בחניה מקורה כמעט תמיד, בית ועבודה עם חניה מקורה. עבר טיפול אוטם צבע אחת לחצי שנה. מתחייב בבדיקה על הכל, מנוע גיר שלדה ומרכב. תוספות מקוריות מהחברה: מולטימדיה אנדרואיד, מצלמת רוורס, חיישני רוורס וגלגלי מגנזיום. נייד: 050-8913219 לירון
 11. רכב פצצה, רכשתי בחברה במרץ 2017. כרגע עם 19 אלף קילומטר, בלי שום בעיות. בטיפול האחרון ביקשתי שהמכונאי יציץ על הרצועה והוא אימת שהיא מהסוג הישן, אך במצב חדש בגלל הנסועה הנמוכה. מנהל המוסך ביקש שאבוא לפני תום האחריות ואטען שנורת צ'ק אנג'ין נדלקת לסירוגין כדי שהרצועה תוחלף במסגרת האחריות.
 12. TSI... אני נוסע בקארוק עם אותו מנוע... נוסע מצוין, לא רואה ספורטאג' 2.0 ממטר.
 13. המנוע 1.0 ליטר של VAG הוא מנוע 3 צילינדרים. סיאט איביזה וארונה. סקודה קארוק, אוקטביה, סיטיגו, פאביה, קאמיק וסקאלה. גם אודי קיבלו את המנוע הנ"ל: Q2, A1...
 14. בסקודה קארוק עובד נהדר עד מהירות של 160 קמ"ש. בונוס שגליתי לאחרונה אפילו באמבישן יש בלימה אוטונומית ברוורס.
 15. לא משימות ולא נעליים... המדינה בדקה רק קריטריון אחד, Value for money, ובזה האטראג' לקח. הטענה שלך נכונה רק בהיבט הבחירה, המכרז צריך להיות על מגוון רחב ככל האפשר של רכבים, כל אחד ייבחר את מה שמתאים לו. וישלם בהתאם!
 16. לא כתבתי בשום מקום "כל הרכבים", ובשביל רכבים שנוסעים כל היום יש רכבי יחידה. רוב, ואני אכתוב שוב, רוב הרכבים הצמודים של אנשי הקבע משמשים רק אותם ולא אף אחד אחר. אם אצלכם ביחידה המצב שונה כל הכבוד לכם. ועדיין רכב פשוט כמו האטראג' או דומה לו יעשה את העבודה מצוין. אני סך הכל אומר שהמדינה תגלם סכום אחיד עבור כולם, למשל עלות ליסינג חודשית של אטראג', כל מי שרוצה רכב משודרג שישלם את ההפרש. הוגן?
 17. נסעות לעבודה וחזרה זה לא שימוש של רכב עבודה. מעטים אנשי הצבא שבאמת עובדים עם הרכב, ואת הרב הרכב משמש בדיוק כמו שהרכב שלי משמש אותי. גובה המשכורת ממש לא רלוונטי, והרכב לא הטבה, אני משלם עליו עד השקל האחרון, הניגוד לאנשי הקבע.
 18. אני מכיר את המערכת מספיק טוב, אבל זה ממש לא רלוונטי. אני מכיר מספרים: שווי שימוש הינו 2.48 אחוז משווי הרכב (על רכב של 140K תשלם מס על 3,500 שח). הלאה, עלות ליסינג חודשית הינה 2,500 שח (ברוטו, על אוקטביה). בנוסף ישנה הורדה של החזקת הרכב/נסיעות, עוד כמה מאות שקלים. תסכם הכל, תחלק בשתיים, זאת העלות נטו. ועוד לא דיברתי על הפגיעה בהפרשות לפנסיות וכו' עקב ירידת הברוטו.
 19. עצם העובדה שהתעלמת לגמרי מהטענה הראשונה שלי רק מחזק אותה... ויש לי ביסוס מספיק חזק לכל מה שכתבתי. כשתשלם 3,500 ש"ח,נטו, כל חודש על הרכב תוכל לבוא בטענות, עד אז אל תבלבל לנו את המח.
 20. בפועל, הרכבים משמשים אך ורק את אנשי הקבע שמשלמים עליהם. ותאמין לי, אני יודע בדיוק כמה אתם משלמים, זה ממש לא קרוב למה שמשלמים בחברות אחרות.
 21. אחי, דבר עינייני... ואל תשים מילים בפי. לא טוב לך בשירות הצבאי, צא לשוק הפרטי ועשה חיל. אני סך הכל אומר שאני לא רואה שום סיבה שאני אשלם כפול ממך על אותה תמורה. רוצה רכב מפנק, תשלם כמו כולם ולא שקל יותר.
 22. חד-משמעית, מותרות... לבסיס גם i10 יקח אותך. נתנו לך שידרוג לאטראג', תגיד יפה תודה למשלם המיסים וסע לשלום.
 23. שיעשו תוכנית ליסינג תפעולי כמו בכל חברות ההיטק, כל אחד ישלם על הרכב שהוא יבחר. רוצה להתפנק עם מרצדס, אין בעיה, תשלם תקבל. כמו שכתבתי קודם, נראה כמה אנשי קבע ייקחו רכבים "בטיחותיים" יותר אם הם יעלו להם עוד 1,500 ש"ח בחודש.
 24. אני מדבר רק על קצינים זוטרים בדרגת סרן-רס"ן ועל נגדים. קצינים בכירים גם ככה לא משלמים שקל על רכב השרד שלהם.
×
×
 • תוכן חדש...