Jump to content

ping

 • הודעות

  401
 • כאן מאז:

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של ping

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

1

מוניטין

 1. זאת הבעיה, אין בארץ פחחים שיבצעו תיקון ברכב שחור בצורה כזאת שלא יראו את התיקון. הרכב הוא יד ראשונה עם 28 אלף קילומטר, ואין עליו שום שריטה מלבד הפגיעה הזאת. ברור שאם הרכב היה מלא פגיעות אחרות לא היה מפריע לי כ"כ.
 2. המוסך קיבל תשלום על דלת משומשת. מדובר ברכב שחור, וממש רואים את מיקום התיקון בדלת שהוא הרכיב. האם המוסך רשאי להרכיב דלת מתוקנת, כשאני נפגע צד ג' והביטוח משלם את התיקון? אין לי בעיה שהורכבה דלת משומשת, מפריע לי שהיא הצריכה תיקון.
 3. שלום לכולם, רכב מסחרי גדול פגע ברכב שלי בחניה, הנהג השאיר פרטים. הרכב שלי מודל 3/2017, כך שהוא יותר משלוש שנים על הכביש. הנזק ברכב מחייב החלפת דלת נהג. השאלה שלי היא כזאת: אני יודע שלרכב שמעל שנתיים על הכביש איך חובת ביטוח להחליף חלק בחדש, וזה בסדר. אבל האם מותר למוסך להביא דלת עם פגיעה קלה ולתקנה? או שהמוסך צריך להביא דלת תקינה לחלוטין? אני שואל כי נראה שיש גלים בדלת, כאילו מילאו חומר, ויש כמה שריטות בחלק הפנימי של הדלת. תודה לעונים.
 4. היי, אני כבר שנה עם הקארוק שלי, באותו צבע. מערכות הבטיחות של הרכב כוללות בין היתר גם בלימת חירום בנסיעה לאחור.
 5. למה כשאני החלפתי את המיני (חדשה, אחרי שנה וחצי בלבד) שהייתה לי מישהו מימן לי את זה?! הבנאדם הולך לעשות טעות בעיני, היו לי מספיק רכבי מיני כדי להביע דיעה עיניינית: תא מטען קטן מאוד, רעשי כביש ורוח מורגשים וחזקים בכל מהירות, בטיחות פסיבית בעייתית (אם למדת קצת פיזיקה תבין) וכו'... סיאט איביזה, פיג'ו 208, סיטרואן C3 ייתנו הרבה יותר בכל תחום במעט יותר כסף. ניתן אף לרכוש אחת במסלול ליסינג 0 קמ בתוספת מינורית מעל הספארק. ולאדון שנסע על מרצדס 4 שעות: התגובה שלך ממש לא סותרת את מה שכתבתי, תקרא אותה שוב ותבין את השטויות שכתבת. אם היית נוסע תל אביב ירושלים הלוך חזור (וזה אגב ממש לא נסיעה ארוכה) היית יותר עייף...
 6. 80 אלף ש"ח על הרכב קקה הזה... לך על סופר מיני מוגדשת בלי לחשוב פעמיים. אתה בחור צעיר ואני בטוח שאתה גם רוצה קצת ליהנות מהנסיעות. כל רכבי המיני פשוט גרועים בנסיעות ארוכות ואחרי נסיעה של שעתיים תרגיש עייפות.
 7. אגב 3, אני במקומכם הייתי מחליף מוסך בלי לחשוב פעמיים. נראה לי שלא אני "סובנתי", אלא מישהו אחר. במורשה בפ"ת הכירו את הבעיה ואף הסכימו לבצע את ההחלפה לאחר שהבינו שאני מכיר את הבעיה וממש לא מתכוון לוותר על החלפה במסגרת האחריות. אני בכל מקרה מתכוון לקבל מהם אישור בתום האחריות שהם מכירים את העניין ושהם יישאו בתוצאות אם ייסרבו לבצע את ההחלפה. בשביל זה, אם צריך, יש גם עורכי דין שיידעו לטפל בעניין. אני לא פראייר ואני לא אשלם על החלפת רצועת טיימינג אחרי 20K ק"מ.
 8. השרשור שלך לא רלוונטי ואני לא מתכוון לקרוא אותו. מנהל השירות בהתחלה ניסה להתמם שהוא לא מכיר שום בעיה עם הרצועה, התעקשתי שיבדקו כל עוד הרכב במוסך. חזר אלי בגמר הטיפול עם מה שכתבתי למעלה. אמר לי לחזור כמה חודשים לפני תום האחריות ושההחלפה מצריכה יומיים עבודה.
 9. יכולת הסקת המסקנות של מרשימה... איפה קראת שאמרתי שבדקו דרך פקק מילוי השמן? הרצועה נבדקה במהלך טיפול שגרתי אחרי שנתיים.
 10. למכירה פיג'ו 208 יד ראשונה מהחברה. צבע שחור חודש 03/2017. הרכב חדש לחלוטין עם 19K קילומטר ועבר את כל הטיפולים בזמן במוסך מורשה, ספר טיפולים מלא. הרכב נקי מכל פגיעה, שמור מאוד וחונה בחניה מקורה כמעט תמיד, בית ועבודה עם חניה מקורה. עבר טיפול אוטם צבע אחת לחצי שנה. מתחייב בבדיקה על הכל, מנוע גיר שלדה ומרכב. תוספות מקוריות מהחברה: מולטימדיה אנדרואיד, מצלמת רוורס, חיישני רוורס וגלגלי מגנזיום. נייד: 050-8913219 לירון
 11. רכב פצצה, רכשתי בחברה במרץ 2017. כרגע עם 19 אלף קילומטר, בלי שום בעיות. בטיפול האחרון ביקשתי שהמכונאי יציץ על הרצועה והוא אימת שהיא מהסוג הישן, אך במצב חדש בגלל הנסועה הנמוכה. מנהל המוסך ביקש שאבוא לפני תום האחריות ואטען שנורת צ'ק אנג'ין נדלקת לסירוגין כדי שהרצועה תוחלף במסגרת האחריות.
 12. TSI... אני נוסע בקארוק עם אותו מנוע... נוסע מצוין, לא רואה ספורטאג' 2.0 ממטר.
 13. המנוע 1.0 ליטר של VAG הוא מנוע 3 צילינדרים. סיאט איביזה וארונה. סקודה קארוק, אוקטביה, סיטיגו, פאביה, קאמיק וסקאלה. גם אודי קיבלו את המנוע הנ"ל: Q2, A1...
 14. בסקודה קארוק עובד נהדר עד מהירות של 160 קמ"ש. בונוס שגליתי לאחרונה אפילו באמבישן יש בלימה אוטונומית ברוורס.
×
×
 • תוכן חדש...