Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יצרנית הרכב הקוריאנית עברה את חברת האם יונדאי ומובילה בשנת 2015

eyalkar
שימו לב! השרשור הזה בן 3166 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הקיה סיד והפרו-סיד לא רק נראות מצויין, הן גם נוסעות מצויין. הסיד מציגה ליטוש הנדסי ברמה של היצרניות האירופאיות המובילות, ותא נוסעים מהאיכותיים יותר בסגמנט.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להיות ישראלי זה לבכות על מחירי הדלק ו לקנות ספורטאג 1.6.

באמת נקודות תורפה של רוב הקוריאניות לא חסכוניות בדלק, קצת שיפור בזה רק יוסיף לאיכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסתכל על מחיר המחירון של הפרו-סיד 138,000 + 2000 אגרה = 140,000 שקל

במחירים האלו לי נראה שווה יותר לקחת את ה3 החדשה 2 ליטר הצבק בגרסא הכי מפוארת.

מה אתם רואים בפרו סיד שאני מפספס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הפרו-סיד אתה משלם מס "שופוני" - אתה צודק התמחור שלה דפוק, אבל הפלטפורמה של הסיד היא ברמה גבוהה מאד. הסיד נמכרה לרב במחיר של 119K ש"ח במבצעים של "חבר" וארגון המורים/"הוט".

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה מביא רכבים כמו ספורטאז' 1.6 אתה את שלך עשית במדינת היהודים.

וכל הכבוד להם.

יפה אמרת. אבל לדעתי, ההצלחה נזקפת גם לזכות הפיקנטו שהפכה לאחד הרכבים הנמכרים בישראל תוך זמן קצר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מהמר שיונדאי עוד תרד מתחת למקום השני...

הרכבים מבית יונדאי (כולל שלי) אכן אמינים/יפים/נחמדים/נוחים, אבל לא מרעננים לאורך זמן.

כבר הרבה מאוד זמן שהם לא הביאו שום חידוש באף אחד מהדגמים, ואם תבוא פה איזה משפחתית חדשה עם בשורה בתחום העיצוב והמחיר, המשפחתיות שלהם יהיו בבעיה. אותו דבר ברכבי המיני.

בג'יפונים הם כבר מזמן לא מובילים, וה-ix35 לא נראה פה באותם כמויות שנמכר בתחילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3166 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...