Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שבוע עם סוזוקי אלטו, או ביקורת שלא מקהל היעד

RK
שימו לב! השרשור הזה בן 3261 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביחס למיני האחרות מה לעשות הגיל של האלטו כבר מראה את עצמו,למעט הספארק והפיקנטו לכולם כבר יש דגם חדש.

מצד שני,המחיר שלה לפחות כמו שחבר פורום קנה ב49 יוצר פער,ולאנשים כניראה הוא משמעותי,שכן היא נמכרת טוב גם כיום.

אושריקו-כשקניתי את הפנדה חבר מעבודה של אבא שלי אמר לו שמע הפנדה רכב קטן לא יציב,עף ברוח...

אחרי 3 שנים אני יכול לומר קישקוש מוחלט.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא מבין איך אנשים שמים כ55K על הרכב הזה, סליחה זה לא רכב אלא אופנוע 4 גלגלים סגור.

אגב, מה החלופות היום מבחינת המחירון המעודכן? אני רואה האלטו 54K, הפנדה ב59K ומה עוד מבחינת המבצעים?

הייתי מוכר כליה וממן את ההפרש לפחות לפנדה או דומה לה ולא נוסע בקופסת השימורים הזו, לא משנה כמה היא חסכונית.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם לא נסעתי בה יותר מדי בשביל לחוות את המושב, אבל בסה"כ היא הייתה סבירה. לא משהו שונה מאיזה משפחתית בת 15, אבל זה בסדר בסה"כ.

מה שכן, המנוע הפתיע אותי שהיה נמרץ יותר יותר ממה שחשבתי.

יכול להיות שהיה גם רעש, אבל באותו זמן הייתי נוסע ביאריס TS, ככה שזה לא היה מה שהפריע לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי "לבלות" כמה ימים במחיצת אלטו ידנית לפני שנתיים, האמת היא שהרכב לא היה כזה נורא,

אני לא ממש התאכזבתי כי אני רגיל לרכבים עם תת-תנאים כמו ג'ימני וגטס וכו', עם האלטו הרגשתי ממש "בבית"

זכורה לי לטובה ידית ההילוכים שהייתה ממש "פלייסטיישנ'ית" לתפעול, לא קלה ולא חלקה כמו בVAG אבל בהחלט כיפית לשימוש

ותכלס ממש לא עגלה ברגע שמבינים שזה רכב שכור ונוהגים בהתאם (ללא כפפות משי), הרגל ברצפה - המנוע צורח ב6K ועדיין הדבר הזה שותה ליטר לכל 16-ומשהו קילומטר

הזוי

בתקופה שהייתה לי גטס אוטומטית יצא לי לנהוג על אלטו בעבודה,

זה לא שהגטס פאר היצירה, אבל ביחס לאלטו היא הרגישה לי אחר כך כמו רכב פרימיום. :lol:

האלטו פשוט גרועה, הרכב לא סוחב, לא נוח, מעל 70-80 קמ"ש מתחיל להתנדנד, האחיזה לא משהו, תא הנוסעים קטן ומדכא.

יצא לי לנהוג גם לא מזמן בעבודה על אלטו של מישהו אחר, עכשיו היא רק נראית לי הרבה יותר גרועה אחרי שנהגתי על רכבים יותר רציניים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מי שמשווה את האלטו לאופנוע מגזים ברמות.

המקביל הדו גלגלי של אלטו עולה 9000 ש"ח.

ב55,000 קונים אופנוע 650 סמ"ק שעושה 0-100 ב5 שניות וסוגר 220 קמ"ש (באותה צריכת דלק אגב)

או קטנוע מנהלים 400 סמ"ק (של... תחזיקו חזק... סוזוקי)+ציוד רכיבה סופר איכותי.

מוכן לחתום שגם במזג אוויר בינוני יהיה הרבה יותר נעים על כל אחד מהנ"ל מאשר בפחית קארי הזאת.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי את הביקורת -אהבתי מאוד!

בגדול אתה נוסע על מכסחת דשא עם שאסי וארבעה גלגלים ומושבי עץ של אוטובוס דן משנות ה70 - אבל אני יכול לאמר לך שבאחת מנסיעותי לארה"ב קיבלתי קרייזלר PT קרוזר גרסאת השכרה והמושבים היו אפילו נוראיים יותר מהאלטו! תנוחת הישיבה היתה משהו הזוי ברמות בלתי ניתנות לתיאור, תא המטען היה חסר כל הגיון גם כן וכל זה קורה ברכב 2.4L ששותה דלק כמו סומאלי שלא ראה טיפת מים שבועיים. האלטו עדיפה עליה ועולה רבע כשהיא חדשה - אז הנה - יש לך נקודת השוואה מהצד השני של המתרס.

חזרתי לעמדת השכרת הרכב ולקחת יאריס סדאן - חזרתי להנות מרכב!

הפונטיאק G5 שקיבלתי לאחר מכן היתה דווקא די נחמדה חייב לציין.

בכל מקרה - לא סתם קוראים לאלטו בהודו - מרוטי!

כי אתה יוצא ממנה מרוט!

לפעמים אני חושב לעצמי איזה מזל שהם לא שכחו ברצפת המנוע את הסכינים של מכסחת הדשא.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שראיתי את התמונה הזאת של אלטו מתאונות דרכים:

907757329_1002764732.jpg

אין סיכוי בעולם שארכוש רכב שמתקפל כמו פחית קולה.

ואני אפילו לא מעלה את תמונת הסרן האחורי שניתק מהאלטו בתאונה אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים לגבי המושבים. הם פשוט רעים. מצד שני הקוטן וה nvh דווקא גרמו לי להנות. אולי בגלל שאני נוסע על קרנף של 2 טון ביום יום עם עצלות של אוקראיני ביום ראשון ;). האלטו הרגישה לי זריזה, מתמרנת טוב וקצת כמו הפיאט אונו שהיתה לי בצעירותי. רכב שדורש בגז כדי לזוז ועושה את זה עם כל הרעש והרעידות. אני בהחלט הייתי *כן* לוקח אותה כתחבורה בסיסית זולה.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה אני בסוף ירדתי מרעיון של לעבור לרכב קטן בשביל נסיעות לעבודה - כי אם חס וחלילה רק תעבור לי המחשב לשים ילד או אדם כלשהו במושב האחורי - שאני לא אקח על זה אחריות!

אבל תשים לב לתא הנהג לעומת זאת - זה רכבים שבעיניי, המושב האחורי בהם צריך להיות פסול לשימוש. זה רכב לאדם או לזוג ולהרבה קניות אם רק מבינים שאפשר להשתמש במושב האחורי ולא רק בתא הכפפות אה ז"א תא המטען.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל תשים לב לתא הנהג לעומת זאת - זה רכבים שבעיניי, המושב האחורי בהם צריך להיות פסול לשימוש. זה רכב לאדם או לזוג ולהרבה קניות אם רק מבינים שאפשר להשתמש במושב האחורי ולא רק בתא הכפפות אה ז"א תא המטען.

בדיוק. אם כבר אז להתייחס לרכב בתור רודסטר (יחי ההבדל).

למרות שעדיין לא יצא לי לראות תמונות של אלטו עם פגיעה חזיתית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל המבצעים היום, יש רכבי מיני אחרים שעדיפים עליה בכמה מונים. שלישיית פלוצווגן, שלשיית פיג'ו סיטרואן טויוטה (שבהם המושבים בסדר גמור) יעשו את החיים הרבה יותר נעימים עם הרכב בקצת יותר כסף (ואם אתם מוכנים לחכות חודש עד שיצא עוד מבצע שיוריד את המחיר שלהן, הפער במחיר רק מצטמצם).

כמובן שהאלטרנטיבה השנייה היא לקנות רכב שלא מהניילונים, וברוב המקרים זה יהיה עדיף.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת נסחפתם. אולי הרבה. ובמסגרת האווירה הכללית של "בואו נעשה תחרות מי משתלח יותר באלטו" הביקורת שלכם איבדה את עצמה לדעת.

רענן כץ - אתה מורגל למכוניות מרמה אחרת. יתרה מכך, האלטו לא מיועדת לשייט על כביש מהיר כלשהו ב 130 קמ"ש. היא יכולה, אבל זה לא הייעוד שלה.

אם הייתי מצטרף לחגיגת הביקורת הייתי מוסיף שהיא ח*א בשטח. אבל זה גם לא הייעוד שלה.

שלא תחשבו לרגע שאני סבור שהיא רכב טוב או שווה את הכסף שלו. בחיים לא הייתי קונה אחת כזו, ולא הייתי ממליץ למכרי עליה, יחד עם זאת, תחשבו על זוג צעיר, שהאישה הייטקיסטית ויש לה איזו ליסינגומטית משפחתית, והבעל מסיע את הילדים לבית הספר / גנים / חוגים. האוטו לא יוצא מהעיר, אולי למעט איזו קפיצה לחצי חינם איפשהו. תחשבו על שימוש כזה. האם היא עדיין כל-כך גרועה? כמה מבין רוכשי האלטו יצפו ממנה לשייט על 130 בכביש 6 בחרישיות?

בקיצור - הביקורת שלכם היא אמיתית אבל לא רלוונטית.

נ.ב. - אלפא ג'ולייטה תלתן RSI טורבו GT היא חרא אוטו. בשטח. מרווח גחון של כפית סוכר שטוחה, צמיגים נוראיים למעברי בוץ, הסרן אחורי פשוט נגרר אחרי האוטו, זויות הגישה, הבטן והנטישה שערורייתיות. זוועה. לא מבין מי קונה אותה לעשות שטח. אפילו שבילי קק"ל היא בקושי עושה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מתקשר יופי לשרשור "חוכמת ההמונים". אולי זו לא כזאת חוכמה בכ"ז.

כשאתה סופר גרוש לגרוש, זו חוכמה לקנות רכב בעשירייה פחות שחסכוני יותר בדלק.

לגבי מה שכתבת על המושב, אכן נוחות המושב היא פרמטר מאוד חשוב בבחירת רכב. כשהמושב לא טוב, המתלים כבר לא משנים הרבה. אבל... מושב זה גם עניין אינדיווידואלי.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שכשאתה סופר גרוש לגרוש לקנות רכב חדש, כלשהו, מעיד על חוכמה. משפחתית יפנית בת 15 ב-20K ש"ח תעשה את העבודה יופי וההפרש במחיר הרכישה יכסה על הפרש הדלק. ניסיתי אתה הקונספט פעמיים בחיי, ובשתי הפעמים בינגו.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3261 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...