Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שבוע עם סוזוקי אלטו, או ביקורת שלא מקהל היעד

RK
שימו לב! השרשור הזה בן 3260 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אכן פאק יו ! כמו במקרים של פריקת אגן - תלוי מי עושה את הפאקינג.

אם אנחנו עדיין בעניין חציית השלדה לשניים,

אכן תלוי מי עושה את הפאקינג אבל כמו לקבל רימינג מהפינצ'ר שלך - יש דברים שפשוט לא אמורים לקרות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מהנקודת מבט המאוד רחוקה שלכם זה לא הגיוני לקנות כזה רכב.

לסטודנט שכל שקל(1) חשוב לו זו בחירה מצויינת, כי שקלול מחיר/דלק/אחזקה הוא הזול ביותר, והוא מביא אותך ממקום למקום, למרות ההדהודים והשיוט הלא נוח ב130, מהר יותר ונוח יותר מאוטובוס.

ירידת ערך שלום.

על רכב ספורט צרפתי בן 15 עם מנוע 2.0 ורגל ברצפה אני מוציא פחות כסף מירידת ערך של משפחתית חדשה (הוא כמעט ולא איבד מערכו בשנה האחרונה), עכשיו דמיין שהייתה לי פונטו ספייס במקום זה ושהייתי נוהג כמו בנאדם נורמאלי ולא כמו חזיר גז.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אנחנו עדיין בעניין חציית השלדה לשניים,

אכן תלוי מי עושה את הפאקינג אבל כמו לקבל רימינג מהפינצ'ר שלך - יש דברים שפשוט לא אמורים לקרות!

זה לחלוטין לא בנושא השרשור, אבל הרגת אותי מצחוק :lol::lol::lol::lol::lol:

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער לא, מכניס ילדים לתוך מושב אחורי שמוגן ע"י מרווח ריסוק של תא כפפות (מטען).

עדיין - נוסעים במושב האחורי ברכב כזה - בעיניי - זלזול בחיי אדם.

אז מה ההבדל בינו לבין 107/אייגו/C1 ?

ואיך אתה מכמת את ההבדל בינו לבין כל רכב האצ'בק אחר? ה 10 ס"מ של מדף אחורי עושים את ההבדל? 20 ס"מ זה בסדר?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירידת ערך שלום.

על רכב ספורט צרפתי בן 15 עם מנוע 2.0 ורגל ברצפה אני מוציא פחות כסף מירידת ערך של משפחתית חדשה (הוא כמעט ולא איבד מערכו בשנה האחרונה), עכשיו דמיין שהייתה לי פונטו ספייס במקום זה ושהייתי נוהג כמו בנאדם נורמאלי ולא כמו חזיר גז.

התייחסתי לנקודה הזו, תקרא את התגובה הבאה שלי בשרשור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי המשפחתית היפנית בת ה-15 תתן לו יותר איכות חיים. כמו שכתבתי בתחילת השרשור - אם הפרמטר היחיד הוא צריכת דלק - אין לאף מתחרה מה להגיד בנושא. אם יש עוד פרמטרים (והניסיון שלי עם יפניות בנות 15 הוא, הפלא ופלא, אמינות מוחלטת) - אין לאלטו סטנדינג בעניין.

צחקתי כשקראתי את זה, האלטו הייתה לי הרבה יותר טובה מהבלנו בת ה 17 שלי מהרבה בחינות. גם נוחות נסיעה, ובמיוחד בטיחות למרות הבדלי הגודל והמשקל בין השניים, עם מערכת ESP ו ABS ו 4 כריות אויר (לעומת 1 בבלנו), עולם אחר.

לגבי אמינות לא היה לי מספיק שנים לבדוק את האלטו. בשנתיים שנסעתי איתה לא הייתה שום בעייה. ואילו הבלנו באמת הוכיחה את עצמה באמינות מדהימה, וזו אחת הסיבות שאני עדיין מחזיק בה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה ההבדל בינו לבין 107/אייגו/C1 ?

ואיך אתה מכמת את ההבדל בינו לבין כל רכב האצ'בק אחר? ה 10 ס"מ של מדף אחורי עושים את ההבדל? 20 ס"מ זה בסדר?

אין הבדל בין הרכבים האלה - פשוט אין - גם האחיות מבית VAG שיש להן תא מטען באמת ולא תא כפפות ואני עדיין חושש לשים ילדים במושב אחורי שכזה.

תיקח לדוגמא סקודה ראפיד - יש לך שם למעלה ממטר של שטח תא מטען שיקרוס לפני שזה יגיע לראש היושבים מאחור - לזה אני מתכוון.

20 ס"מ במהירויות של 60 קמ"ש יכולים להיות ההבדל בין תאונה קטלנית למינורית - וזה בדיוק המהירות המותרת בתוך שטח עירוני ובגלל זה אני עדיין רואה, גם לשימוש עירוני, את הספסל האחורי של רכבים שכאלו - פסול.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוויית האלטו שלי הייתה במושב האחורי. חרא אוטו.

חייב להודות שרוב החוויות שלי מהמושב האחורי היו דיי ״חיוביות״ :-D

סובארו XV 2016 - כוכבים בעניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צחקתי כשקראתי את זה, האלטו הייתה לי הרבה יותר טובה מהבלנו בת ה 17 שלי מהרבה בחינות. גם נוחות נסיעה, ובמיוחד בטיחות למרות הבדלי הגודל והמשקל בין השניים, עם מערכת ESP ו ABS ו 4 כריות אויר (לעומת 1 בבלנו), עולם אחר.

לגבי אמינות לא היה לי מספיק שנים לבדוק את האלטו. בשנתיים שנסעתי איתה לא הייתה שום בעייה. ואילו הבלנו באמת הוכיחה את עצמה באמינות מדהימה, וזו אחת הסיבות שאני עדיין מחזיק בה.

זה כי הבלנו, ספציפית, לא נוחה. אפלאוז - כן. התייחסתי להשוואה לפני כן. אפילו הליאנה יותר נוחה (בלנו + 150 קילו שמרסנים את הקופצניות).

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבים קטנים וקלים נחותים מראש בבטיחות הפאסיבית מרכבים כבדים מהם וזהו.

אם על הכביש היו רק קטנים היה שווה לעמת בינהם, במצב הדברים כעת חבל.

מרגע שנגמר המזל ומתחילה התאונה גם צריך מזל.

מתנצל, סיוויק08 מדרדר אותי... :)

דה סטורי אוף מיי לייף :( אגב אמהות-של-חברים, אסיפות הורים והיותי השפעה רעה.

The first one to get angry loses

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקדמה קצרה:

לכל מי שמתכוון לענות לי באחד מהבאים - אבל היא הכי חסכונית/אבל היא הכי זולה/אבל היא אמינה - אל תטרחו לקרוא הלאה. אתם צודקים, אני טועה.

אבל היא הכי נמכרת במזרח הודו ומיאנמר, אז היא לא יכולה להיות גרועה...

אבל אל תתן לעובדות לבלבל אותך.

העיקר שכשאמרתי בשירשור אחר בערך את אותו הדבר על פנדה (שמניסיון האישי, זה רכב מחורבן אפילו ביחס למיצובישי לנסר בת 10), כמעט צלבו אותי [emoji35]

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3260 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...