Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הSLK החדשה שלי, וה-A8 שלי (נוספן תמונות בעמוד 5)

Lorinser
שימו לב! השרשור הזה בן 7081 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתוך הכרות אישית עם הבחור, יש לו רישיון, ויש לו את כל הרכבים שהוא רשם שיש לו, לא מדובר בילד או בממציא המצאות.

תתחדש על הSLK! יפיפיה!

גיא

אתה גם בעסק....? :shock: :shock:

..ולבחור עם המרין, תתחדש! אחלה אוטו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ברחוב הראשי של קייב (בו אני גר) נבנה קניון שניצב בדיוק מולי (צריך רק לעבור כביש-20 מטר) ובו יש 2 סוכניות (פורשה ו-BMW, שבה גם הזמנתי את שלי).

לקניון יש חניון תת קרקעי, משהו כמו 500 מקומות, שמהן 450 הן מכוניות מ-ע-ו-ל-ו-ת. הרבה שגרים ברחוב שלי, שכנים שלי ושאר מכרים מחנים שם את המכוניות ללילה (לנו יש מקום מיוחד שבו אנו מחנים, 10 דקות מביתי). אם תרדו לחניון בכל שעה תראו שם דברים מדהימים...

עשרות של מרצדסים, ע ש ר ו ת, מ-S ל-SL, CL,המון G CLASS, ורבים מהם משופרים (LORINSER :-) , קארלסון,בראבוס,וגם כמה קלימנים).

עשרות של BMW, כולל כמה שניצירים ואלפינות מדהימות, 2 Z8, איזה 10 - 760, כמה סדרה 6 וים, פשוט ים של X5 שרובן 4.8 (הדגם החדש).

בחניון יש חניה מיוחדת של סוכנות פורש (שם גם אתה מקבל את מכוניתך), אתמול היו שם משהו כמו 10 קאיין, 5 קררארה 997, חמש 996, ועוד 2 טורבו. הייתה שם גם לפני תקופה מסוימת GT כסופה.

כמעט כל פעם יש שם BENTLEY GT (יש כבר יותר מ-15 בקייב), ראיתי שם גייארדו כתומה השבוע וגם DB9 שחורה.

אני מעריץ של מכוניות ותמיד נהנה לראות את המגוון שיש שם.

קודם כל האם אין להם חניה פרטית ליד הבית?

והאם יש שומר או מחסום בכניסה לחניון? כל כך הרבה מכוניות יוקרה יכולות למשוך אליהן הרבה גנבים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה גם בעסק....? :shock: :shock:

..ולבחור עם המרין, תתחדש! אחלה אוטו!

כן אני בעסק של להכיר באופן אישי חלק מחברי הפורום, בניהם לורינסר (גיא).

לכל מי שרוצה לשאול במה הוא עוסק, כמה הוא מרוויח, ועוד אי אילו שאלות אישיות מוזמן לפנות אליו בה"פ הפורום הוא לא צ'אט, בוא לא נגיע למצב שהשירשור ננעל סתם.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אני בעסק של להכיר באופן אישי חלק מחברי הפורום, בניהם לורינסר (גיא).

לכל מי שרוצה לשאול במה הוא עוסק, כמה הוא מרוויח, ועוד אי אילו שאלות אישיות מוזמן לפנות אליו בה"פ הפורום הוא לא צ'אט, בוא לא נגיע למצב שהשירשור ננעל סתם.

גיא

ונקווה שרובם לא יעשה את זה.

יש פה כמה אנשים שאני מעריך (שגיא בניהם כמובן), ורק איתם אפשר לשוחח בצורה שפויה.

Піскун Святослав Михайлович

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל האם אין להם חניה פרטית ליד הבית?

והאם יש שומר או מחסום בכניסה לחניון? כל כך הרבה מכוניות יוקרה יכולות למשוך אליהן הרבה גנבים...

לרוב הבניינים כאן (שנבנו ישר אחרי מלחמת העולם השניה, בתקופתו של סטאלין) אין חניות פרטיות, לרובן יש חצרות בעורף הבניין אבל לא בטוח להשאיר שם מכוניות יקרות.

לחניה בקניון יש מחסום כמובן, וגם שומר לכל 30-40 מכוניות, בכל קטע יש שומר אחד שמתסכל ומשגיח על המכוניות.

חוץ מזה, להמון מכוניות שם יש את המערכת שלנו :-) -אז המכוניות שלהן מוגנות!

Піскун Святослав Михайлович

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרוב הבניינים כאן (שנבנו ישר אחרי מלחמת העולם השניה, בתקופתו של סטאלין) אין חניות פרטיות, לרובן יש חצרות בעורף הבניין אבל לא בטוח להשאיר שם מכוניות יקרות.

לחניה בקניון יש מחסום כמובן, וגם שומר לכל 30-40 מכוניות, בכל קטע יש שומר אחד שמתסכל ומשגיח על המכוניות.

פפששש שומר לכל 40 מכוניות... בטח עולה הרבה כסף להחזיק אותו (טוב, הרבה כסף מבחינתי, בשבילך כנראה זה דמי כיס)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה מהאוטו שלך.

תגיד אולי תוכל בבקשה לצרף תמונות של המכוניות בחניון? נעים לראות בחמולה את כל המכוניות שציינת, למרות שקשה לעכל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן לי לנחש אתה בתחום מערכות מיגון ? :) .... בעלים של חברה ליצירת ושיווק מערכות מיגון לבית ולרכב.

זה מה שהבנתי ממה שרשמת... תקן אם אני טועה, כל כך הרבה כסף נכנס מזה ? :)

בכל אופן תתחדש. ואם אפשר לשאול אותך בן כמה אתה כיום ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Lorinser ניראה לי יש פה אנשים שרוצים להתחתן איתך :-) , שאלות כמה אתה מרוויח, במה אתה עוסק, ובן כמה אתה...ממש כלה מאוקראינה.

בהצלחה עם המכוניות ובאמת כל הכבוד שהצלחת להגיע לרמה שבה יש לך כאלה מכוניות...זה רק מראה שאתה בן אדם עם ראש על הכתפיים:mm_yeah: .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Lorinser ניראה לי יש פה אנשים שרוצים להתחתן איתך :-) , שאלות כמה אתה מרוויח, במה אתה עוסק, ובן כמה אתה...ממש כלה מאוקראינה.

בהצלחה עם המכוניות ובאמת כל הכבוד שהצלחת להגיע לרמה שבה יש לך כאלה מכוניות...זה רק מראה שאתה בן אדם עם ראש על הכתפיים:mm_yeah: .

ברוך השם לא חסר לי ... ועוד יהיה יותר בעתיד הלא כל כך רחוק.

אני עומד להכנס לעסק של אבא.. ואני יודע מה זה כסף גדול, פשוט מעניין אותי לדעת במה הוא עוסק ובן כמה... סתם לידע כללי.

כמו כן אני תמיד שמח שלאנשים יש טעם טוב במיוחד ברכבים. ואני מאחל לו את הכי טוב שבעולם!. שהרי זה מגיע לו אחרי שעבר מספיק קשה (או שלא... :) ).

בכל אופן מברוק!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב ,

תתחדש! מדהימה ביותר :-P (ד"א , בדקת את החימום לצוואר? איך זה?).

אנשים , למה אתם כאלה צרי עין?! הבנאדם עושה את כספו ביושר! שיהנה ממנו.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב ,

תתחדש! מדהימה ביותר :-P (ד"א , בדקת את החימום לצוואר? איך זה?).

אנשים , למה אתם כאלה צרי עין?! הבנאדם עושה את כספו ביושר! שיהנה ממנו.

:mm_yeah: :mm_yeah: :mm_yeah:

ולמי שאמר "שזה לא כ-ז-ה זול מהארץ", טועה.

בארץ היא עולה יותר מחצי מליון. הבדל של יותר מ 150 אלף שקל.

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתמשים יקרים

עם כל הכבוד ,לא עניינכם במה עוסק גיא (לורינזר) , אבא שלו ,או הדוד העשיר שלו , מה רמת ההכנסה שלו ,ואיך הוא מממן את ההוצאות שלו (בהנחה , כמובן ,שזה לא על חשבון מי מאיתנו , ולא אתם הם אלה שתשפטו , בטח לא מקריאת 3-4 הודעות בפורום)...

כמו שגיא (המנהל) ביקש , מי שממש חייב לדעת שיואיל לפנות אל ידידנו בה"פ , או שיחכה עד (ואם) שהוא ירצה לפרסם את עצמו

הודעות נוספות בנידון יימחקו ללא רחם ו/או יגרמו לנעילת השרשור.

גיא , תתחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7081 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...