Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו כאן עבר לאקספון ויכול לחוות דעה ?

מרטין מקפליי
שימו לב! השרשור הזה בן 2772 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 277
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הdlink כבר לא קיים במלאי.

ההנחה כרגע היא על הקסדה - 100₪ הנחה והמודם עולה 290

אה.

חידשת לי

טוב אז אין כ"כ ברירה, מודם VDSL סיני מאיביי יעלה לא פחות מהקססה הזה, ותמיד יש את הסיכוי שייעצר במכס או השד יודע מה..

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת אתמול ביקשתי מאוד יפה ואמרו לי להתקשר במוצ"ש ולבקש שיזמינו/ישמרו בשבילי DLINK, אמור לחזור למלאי במהלך שבוע הבא.

לא יודע אם זה בגלל שחפרתי על זה שאם אין DLINK אז שיתנו הנחה זהה על אדימקס של ה450 ש"ח, אבל בכל מקרה שווה בדיקה למי שצריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא לא בטוח ששווה להתעקש על הdlink הזה, הביקורות ברשת לא מהללות. על הקסדה קשה למצוא ביקורות, מה שמצאתי יחסית סביר.

אני עדיין מחכה שיניידו אותי למרות שזה אמור להיות מיידי עכשיו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק UPTIME של החיבור שלך, אני שמתי לב לניוד לגמרי במקרה כי נפל לי הקו לכמה שניות אחרי UPTIME של חודשיים וחצי

לא ממש הודיעו לי בשום צורה שזה קרה.. הם just did it

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

אני חייב להגיד שנרשמתי לפני כשלוש שעות באתר וכבר קיבלתי סיסמא ופרטים על התוכנית

כמו כן קיבלתי את השובר לקניה של המודם ראוטר.

לפני כ 10 דקות קיבלתי הודעה מבזק שאומרת לי שהם מצטערים שעזבתי אותם. ומבקשים ממני להחזיר להם את הראוטר תוך 14 יום.

אחרי העבודה אני אקפוץ לקחת ראוטר כזה או אחר מבאג ואעדכן אם הגלישה עובדת בפועל כשאתקין אותו בבית.

אבל אני עדיין מתלבט איזה מהראוטרים לקחת, האם שווה להתעקש על ה DLINK ולחכות או שהסיני יעשה את העבודה?

בברכה

שמעון

308GTI 2017 - כיום.

1994 CLIO RSI - נמכרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נרשמתי ל018 שלשום, קיבלתי מייל עם שם משתמש וססמא ולא קיבלתי מייל עם קוד לראוטר, ביקשתי מהתמיכה קוד לראוטר ואמרו שלא יכולים לתת עדיין ושהמערכת שולחת לבד, כמו כן לא ניתקו אותי מבזק, בינתיים מחכה.

שיעורי פיסיקה גרעינית באוף טופיק.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת אתמול ביקשתי מאוד יפה ואמרו לי להתקשר במוצ"ש ולבקש שיזמינו/ישמרו בשבילי DLINK, אמור לחזור למלאי במהלך שבוע הבא.

לא יודע אם זה בגלל שחפרתי על זה שאם אין DLINK אז שיתנו הנחה זהה על אדימקס של ה450 ש"ח, אבל בכל מקרה שווה בדיקה למי שצריך.

שלום

אשמח לדעת אם איזה סניף דיברת שאמרו לך להתקשר במוצ"ש?

308GTI 2017 - כיום.

1994 CLIO RSI - נמכרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...