Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו כאן עבר לאקספון ויכול לחוות דעה ?

מרטין מקפליי
שימו לב! השרשור הזה בן 2778 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב כנראה שאני יחלוק על החבר'ה למעלה.

עברתי לאקספון לפני חודש אולי מיד לאחר הרפורמה, אגב המלצתי בזמנו פה לחבר פורום גם לעבור! לאחר שעות המתנה על הקוו (לא ביחד, כל פעם לפחות 30 דק,), הצליחו לחבר אותי לשירות שלהם.

הייתי מרוצה בהתחלה אומנם גיליתי (המחשבים והטלפונים נתקעו הרבה בגלישה), לאחר שבוע או יותר שהמהירות בפועל אינה 15 MB אלא בקושי 5-6 MB בזמן אמת דרך את OOKLA.

דיברתי איתם, לא היה להם מה להציע ומה לעשות בעניין! חזרתי לבזק/בזק בינלאומי לצערי למסלול 15 MB ב 103 שח לחודש!!

אשמח לשמוע על פתרונות יותר טובים וזולים ממה שיש לי :-D

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 277
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא יודע עד כמה זה מייצג, אבל אני עם CCC כבר חודשיים ב-75 שקל ל-15 מגה, והכול עובד סבבה לגמרי.

זה גם על תשתית של בזק נכון??

1. אתה יכול לפרט בבקשה על שירות הלקוחות שלהם, תוך כמה זמן עונים לך, ותוך כמה זמן חיברו אותך לשירות שלהם. (בבזק לדוגמה, תוך 5 דקות הייתי בפנים באקספון הניוד לקח שבוע ימים!!)

2. אתה יכול בבקשה להריץ בדיקת מהירות דרך אתר OOKLA ולגיד לי כמה קיבלת בפועל מה 15??

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שהם אוהבים לעשות CGN ללקוחות הבאנדל, ז"א, שהכתובת שהמודם מקבל היא לא "אמיתית". לא עקרוני לרוב המשתמשים, אבל אם זה מפריע לך, מייל אחד לתמיכה פותר את זה.

אפשר הסבר למעוטי הבנה.

שאלה אחרת: מה קורה לקו הטלפון שעליו ישב האינטרנט? יש לנו כרגע פקס שעובד באותו מספר של האינטרנט, נצתרך להעביר אותו לקו רגיל בבזק?

how it's like to drive :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה גם על תשתית של בזק נכון??

1. אתה יכול לפרט בבקשה על שירות הלקוחות שלהם, תוך כמה זמן עונים לך, ותוך כמה זמן חיברו אותך לשירות שלהם. (בבזק לדוגמה, תוך 5 דקות הייתי בפנים באקספון הניוד לקח שבוע ימים!!)

2. אתה יכול בבקשה להריץ בדיקת מהירות דרך אתר OOKLA ולגיד לי כמה קיבלת בפועל מה 15??

תשתית בזק

החיבור לקח 4 ימים

בפעם היחידה שהייתי צריך שירות לקוחות(חיבור שם משתמש וססמא) הם ענו לי לאחר דקה בערך

דרך האתר הנ"ל הפינג עומד על 21 MS, הורדה 15.22 , העלאה 0.73

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר הסבר למעוטי הבנה.

שאלה אחרת: מה קורה לקו הטלפון שעליו ישב האינטרנט? יש לנו כרגע פקס שעובד באותו מספר של האינטרנט, נצתרך להעביר אותו לקו רגיל בבזק?

אין קשר לקו הטלפון, התופעה שתיארתי קשורה רק לאינטרנט.

Leasingfahrzeug oder nichts

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מזמן, עברתי ל-012 ב-100 ל-100 :(.

קראתי קצת ביקורות לא נחמדות על אקספון, משיטוט קצר באינטרנט והחלטתי לא ללכת עליהם.

012, תורידו מחיר ומיד!! :evil:

מישהו יודע כמה הבאנדל 100MB של בזק עולה, היום ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתכוונתי שתסביר את התופעה, שאלתי 2 דברים שונים.

התגובה הראשונה נכתבה מהנייד, עמך הסליחה. אין לי מושג לגבי הפקס, אני לא חושב שתהיה בעיה כלשהי, הקו לא באמת משתנה אלא רק עובר עדכון מבחינת הרישום שלו בבזק, אם אני לא טועה.

לגבי CGN, זה אומר ש-018 בעצם מקצים לך כתובת פנימית, שאיננה נגישה מבחוץ ויש סיכוי טוב שהיא משותפת לעוד לקוחות. כמו שיש לך בבית טווח כתובות והמכשירים מקבלים כתובות בסגנון 10.0.0.20, אז 018 מבצעים את אותה הפעולה, רק עם טווח כתובת אחר. עיין כאן למידע נוסף.

Leasingfahrzeug oder nichts

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי לאקספון תוך כדי קריאה בשרשור. לפני רפרוש - הוטנט, אחרי רפרוש - אקספון.

עובד, מה אני אגיד.

תכל'ס, אני נמצא כרגע בסיטאוציה משעשעת: את הספק אני מקבל בכל מקרה בחינם מהוטנט בגלל הוטמובייל,

ועכשיו לא רק שאני מקצץ את עלות התשתית לחצי (@!#^^& בזק #$^), על הדרך יש לי ספק אינטרנט נוסף.

אולי אני אגלוש יום אחד פה ויום אחד שם. הזוי!

אגב, יש לי אפס תלונות על הוטנט, אני יכול באותה מידה להישאר שם.

רק חסר לבטל את קו הטלפון לגמרי, אבל אשתי הטילה וטו. יקר הזבל הזה.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שאני עושה

יש לי ראוטר dual wan

מחובר עם 2 מודמים

אחד להוטנט ואחד ל018

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אקספון 100mb

המודם מסונכרן ב75mb (הגבלה של התשתית)

4364920937.png

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לקוח של 018 כ5 מבחינת ספק אינטרנט. אולי ב5 שנים פעמיים היתה בעייה אזורית (כולל זו של השבוע שעבר).

כעת הצטרפתי לבאנדל, מישהו יכול לשפוך אור על הדברים איך עובד הניוד מבזק?

כיום יש לי קו של בזק (שאני מעוניין לנתק) ותשתית 100 מגה בבזק עם מודם בחיוב חודשי (לא ראוטר) .

אני מבין שאצטרך לקנות מודם VDSL .

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...