Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נשבר בורג בבלוק מנוע

Shlomi062
שימו לב! השרשור הזה בן 3222 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן

המקצוע השני שלי הואמנעולן,

נסה ליצור איך שהוא חריץ בבורג ופשוט בדפיקות קלות להוציא אותו. ומה עם מברז הפוך איכותי שלא נישבר? ניסית?

חבר'ה,

תקראו שוב פעם. מברז החילוץ נשבר בתוך הבורג=יש לחלץ את המברז וגם את הבורג.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היי,

אולי זה לא רעיון טוב אבל עדיף לרשום, ראיתי בכמה תוכניות בחו''ל שזה קרה להם שהם ריתכו בורג

או אום ואז פתחו בעזרתו, אולי כדאי לנסות.

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן קראתי מרק אבל שוב אני אומר שמברז זה העבודה שלו ויש מברזים שבאמת שווים לת** וכדאי לנסות עם עוד מברז איכותי.

נסה ליצור איך שהוא חריץ בבורג ופשוט בדפיקות קלות להוציא אותו. ומה עם מברז הפוך איכותי שלא נישבר? ניסית?

איפה והיכן הוא יעשה חריץ בבורג כאשר המברז נשבר בתוך הבורג ?

תנסה פעם לבצע הברזה עם הכלים הכי טובים שיש לך (או שאני התרום לך) מברזים תוצרת TITEX ותנסה לבצע הברזה במברז שנשבר בתוך הבלוק. מיליון דולר שלך ממני.

אל תשכח דבר חשוב, מברז חילוץ אשר נשבר בתוך הבורג 'מנפח' את הבורג ואז הוא מתהדק להברזה בבלוק בצורה מצויינת.

קודם כול אתה צריך להצטייד במקדחי מתק"ש במספר מידות ולאחר מכן במברז וכול העלות הזו לא שווה לחובבן ורוב

הסיכויים שאתה תשבור את מקדחי המתק"ש במידה ואתה קודח בעזרת מקדחה ידנית שואפים ל-97.89 אחוז.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אולי זה לא רעיון טוב אבל עדיף לרשום, ראיתי בכמה תוכניות בחו''ל שזה קרה להם שהם ריתכו בורג

או אום ואז פתחו בעזרתו, אולי כדאי לנסות.

זה לא מתאים למקרה הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור ידידי, במצב הנתון כרגע מדובר בעבודה למקצוען, הראשון שיסכים ל סביבות ה500 שקל, תחטוף את ההצעה ותן לו את העבודה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה או בלתי אפשרי עם כרסום מתק"ש לקדוח בעזרת מקדחה ידנית מכיוון שבזמן הקידוח בעזרת מקדחה ידנית הכרסום לא מסוגל להתמרכז וכול הזמן הוא יזוז מהמרכז.

תנסה וספר לנו.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית הייתי מנסה 3 דרכים:

1. בדרך כלל כל מה שתקוע משתחרר אם קצת חום, הייתי מחם את האזור בעזרת CO או באזרת גז + חמצן ומנסה לסובב אותו בעזרת "פין נקישה".

2. הייתי משחיז או מיישר את המחלץ שתקוע, נותן כמה כמה מכות אם "פין נקישה" באמצע וקודח אם מקדחה ידנית.

3. קודח חור אם מקדח גדול יחסית אך לא לעומק ומרתך אום בפנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע קצת שחצני אבל לא צריכה להיות בעיה לחלוץ את הבורג.

הייתי מנסה שתי דרכים :

האחת בכח .

והשניה עוד יותר בכח.

עכשיו ברצינות,

הדרך הראשונה היא לשים אום מסביב לבורג ולרתך את הבורג למרכז האום. אם עובדים עם רתכת מיג ניתן לבצע ריתוך כירורגי. חום הריתוך גם ישחרר את הבורג.

אם מתקשים - אפשר לשחרר חומר ע״י כרסום שניים שלושה מ״מ בצורת תעלה/ טבעת (אין חשש כי יש הרבה ״בשר״ סביב לקדח הבורג)

אם לא מצליח- אזי לקדוח באגרסיביות אבל מדוייק ככל הניתן את הבורג (יחד עם המברז) בעזרת מקדח מעט קטן מקוטר מהבורג. אם מצליחים לא לפגוע בהברגה אז לשחזר אותה עם מברז מתאים , אם נפגעה ההברגה אז פשוט לקדוח קדח עיוור ולשתול אינסרט במידה מתאימה.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם מקדח וידיה לא יצליח לקדוח מברז. והחום לא ישחרר את הבורג אלא יהדק אותו מפני שhss שזה החומר ממנו עשוי המברז, מוליך חום בצורה הרבה יותר טובה מאלומניום.

לנטרה 96' 138 כ"ס

אשה חונה = אשה הורסת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע קצת שחצני אבל לא צריכה להיות בעיה לחלוץ את הבורג.

הייתי מנסה שתי דרכים :

האחת בכח .

והשניה עוד יותר בכח.

עכשיו ברצינות,

הדרך הראשונה היא לשים אום מסביב לבורג ולרתך את הבורג למרכז האום. אם עובדים עם רתכת מיג ניתן לבצע ריתוך כירורגי. חום הריתוך גם ישחרר את הבורג.

אם מתקשים - אפשר לשחרר חומר ע״י כרסום שניים שלושה מ״מ בצורת תעלה/ טבעת (אין חשש כי יש הרבה ״בשר״ סביב לקדח הבורג)

אם לא מצליח- אזי לקדוח באגרסיביות אבל מדוייק ככל הניתן את הבורג (יחד עם המברז) בעזרת מקדח מעט קטן מקוטר מהבורג.-במילה אחת קשקוש.

אני מזמין אותך אלי ונותן לך את הכלים הטובים ביותר כגון: מקדחי וידיה, סטנדט קידוח וסט של כלים בכדי לנסות לחלץ את המברז. אם אתה מצליח אני

מוריד את הכובע ומוסיף לחתימה שלי למשך חודש שאני קשקשן.

בהצלחה.

רעיונות מצויינים וחבל שלא הוספת לינקים ליוטיוב של עשרות סרטים המסבירים כיצד לחלץ מברז שבור. אבל מה הבעיה ? לבחור אין את הציוד והידע הנדרש לביצוע העבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, בתמונה ששלחת מה שרואים זה המברז או הבורג?

בכל מקרה מתוך נסיון של כמה עשרות ברגים מה שאתה יכול לעשות תאכלס ליד הבית

זה להביא מקדחה עם מקדח בקוטר של פחות מחצי של הבורג,

לקדוח חור של חצי סנטים עומק בערך, לקחת בוקסה של כוכב ורצוי אחת חזקה כשהכוכב גדול קצת מהקוטר של המקדח,

לדפוק את הבוקסה טוב טוב לתוך החור שקדחת עם פטיש, לחבר אליה ראצ'ט עם מאריך למען הנוחות

ולאט לאט להבריג את הבורג החוצה.

חובה לקדוח כמה שיותר במרכז הבורג!!!

מכונאי שובב ואוהב רכב מושבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3222 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...