Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ישן לשימוש יום יומי

SlowRide
שימו לב! השרשור הזה בן 411 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז כדאי להישאר עם הגולף לעוד 3-4 שנים ואז לבקש עליה מחיר מוגזם?:-)

940 ודומותיה זה רכב נהדר, נח, איכותי ואמין אבל ל240 יש יותר אופי ובגלל זה היא בעדיפות ראשונה כרגע.

מעבר לזה, גם מבחינה כלכלית עדיף לקנות את מה שאוהבים יותר - העלות של אחזקת 940 עד גיל 30 כנראה תהייה דומה או אפילו גבוהה יותר למחיר שלה בגיל הזה.

ברור לחלוטין שלהחזיק אוטו עולה יותר. הכוונה בכלל לא להרוויח אלא להיהנות מהרכב בתקופה הזו. לא חשבתי בכלל שתרצה למכור את הגולף או את הרכב הבא.

אם אתה קונה רכב בן 20, אתה קונה עכשיו בזול, נהנה, וכשהוא מגיע ל30 יש לך רכב קלאסי שמצבו הטוב מוכר לך. אתה לא צריך להתחיל פרויקט שיחזור/שיפוץ.

לפני 10 שנים קניתי רכב בן 18 ונהנה ממנו יומיום. עכשיו כשהוא מתקרב לגיל 30 אני מרגיש איך ההתעניינות עלתה (יחד עם מחירי החלקים).

מתכנן בשנה הקרובה לקנות רכב בן 20 נוסף ולהתחיל לעבוד על השימור שלו.

למכור את הנוכחי? אין סיכוי שאמכור.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 397
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון

אם היה לי מקום וכסף להחזיק שתי מכוניות מזדקנות לא הייתי חושב על מכירת הגולף.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עוד סיבה שבגללה אני חושב שאתה צריך להסתכל לכיוון גיל 20: בתקציב של 15000, רכב בן 30 יהיה אחד מהשניים:

1) חלק מהמערכות כגון מזגן, מערכת קירור, מתלים או צמיגים, דורשים טיפול. הכי יקר לטפל בבעיות בפח.

2) אם הכל ברכב פיקס הוא יעלה יותר מ15000.

מאחר ואתה מעוניין ברכב במצב נסיעה שלא דורש התעסקות, יהיה לך הרבה יותר קל ופרקטי לקנות רכב סביב גיל ה20.

תחשוב לאיזה רכב שמתאים לך יש פוטנציאל לקריירה שנייה כקלאסית.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בגלל זה המליצו לי לבדוק 240 משנות ה80 המאוחרות. אם באמת לא יהיה כלום במחיר נורמלי כנראה שאתפשר על 740.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומך לחלוטין ב amosbmw. רכב בן 20 שנה כנראה יהיה עדיין אם צבע מקורי במצב טוב, מושבים מקוריים סבירים, פנים הרכב במצב סביר, לא רקוב וכו. והוא נמצא בדיוק בנקודת זמן שאף אחד לא רוצה אותו. ישן מידי וכבר מזמן לא יוקרתי ולא מרשים את אף אחד אבל גם רחוק מלהיות אספנות.

זה הזמן לקנות בזול רכב במצב טוב שלא דורש התעסקות רבה מידי ומכון לנסיעה כמו שהוא.

אולי בכל זאת תצליח למצוא 240 סטיישן מודל 93 [emoji3] .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אז עדיף לחפש 740 שמורה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ידנית אין כרגע למכירה, אבל ה240 הידנית שבדקתי בשישי גם התחילה כאוטומטית והבעלים אמר שזה גיר מ740, כך שבעתיד הרחוק זה פרוייקט אפשרי וכנראה לא יקר מאד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני המרתי 240 מאוטומט לידני. זה בהחלט אפשרי. כמו שאמרתי, רצוי רכב תורם אברים ואם לא - צריך לדעת בדיוק איך המכלולים נראים, הדוושות וכולי. בעקרון אפשר לפרק ולהרכיב חלקים ולא צריך לייצר שום דבר.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצטרף להמלצה על הגולף שיש לך למרות שאני מבין מדוע אתה רוצה להפרד ממנה,

ולדעתי תתגעגע. רציתי גם לומר סופר לנסר\סיוויק שפיץ\ אימפרזה 93', אז הנה אמרתי.

וגם אקורד.

לאורך השנים התרשמתי מאנשים חובבי וולבו שהוולבואים 'הללו' [סליחה על ההכללה]

חונקים בסוף את בעליהם, בכל דרך אפשרית, ומבעסים. אני מאמין שכך, וביתר שאת מול הגולף שלך.

פעם פעם היה לי BX ושאלתי את עצמי האם ניתן להמיר את התמנון ההידראולי המרגיז

בסתם סט רגיל של בולמים. נזכרתי עכשיו בשאלה הזו, אין לי מושג, בטח שאלה דבילית.

מה שכן, ברכישות מהסוג הזה אתה יותר תלוי בהיצע ופחות ברצונך, ככה שלמה לא סתם

לשוטט כל הזמן ברשת ומחוצה לה ולחפש מה יפול עליך, לך תדע, אולי אפילו משהו עם כרית אוויר.

בהצלחה !

The first one to get angry loses

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בטוח שאני אתגעגע לגולף אבל אי אפשר להחזיק מכונית אחת לכל יום. עוד לא מצאתי נפט בחצר האחורית.

באיזה צורה הוולוואים חונקות את בעליהן? בדלק? אני נוסע יחסית מעט, 10k בשנה. בטיפולים? כמה כבר עולה פילטר שמן איכותי לעומת vw?

נהגתי והתלהבתי. זה שונה לחלוטין מהגולף שלי, מרגיש כמו רכב אמריקאי רק פחות מתפרק.

לדעתי עדיף שיהיה כיוון מסויים ולא סתם לזרום עם השוק. לא כל רכב ישן אני יכול לתחזק במסגרת הכלכלית הצנועה שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שצריכת הדלק של הוולבו תהיה גבוהה בהרבה מזו שבגולף שלך, אך בנסועה כשלך זה לא יהיה גורם משמעותי.

לעומת זאת, הוולבו 240\740\940 מפגינות אמינות גבוהה מאד, פשטות טיפולים וזמינות חלפים מצויינת.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ הדלק בוולבו למשל עלול לטחון אותך, ובכלל הצורך להניע, להשיט ולבלום את הבטטה הזו.

אני זוכר לא מעט שרשורי וולבו כאלה גם מהפורום. הונדה פרלוד איט איז דן

The first one to get angry loses

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיטרואן AX 1.4 מתחילת שנות התשעים. אוטו במשקל זבוב וההתנהגות (וצריכת הדלק, וגם הבטיחות לצערנו) בהתאם.

בפעם הראשונה שאתה עובר נתיב אתה מתחיל לחייך ולא מפסיק עד שהגעת.

It's life, Jim, but not as we know it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
^ הדלק בוולבו למשל עלול לטחון אותך, ובכלל הצורך להניע, להשיט ולבלום את הבטטה הזו.

אני זוכר לא מעט שרשורי וולבו כאלה גם מהפורום. הונדה פרלוד איט איז דן

תן קישור שנראה. לא מצאתי.

דווקא מאד נהניתי להשיט את הבטטה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 411 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...