Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ישן לשימוש יום יומי

SlowRide
שימו לב! השרשור הזה בן 411 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

ישראקאר, אני מבין אותך ואני לא מתכוון לקנות רכב ולהתחיל לשפץ לו את הצורה תוך כדי הלימודים והחליף לו את הגיר מיד אחרי הקניה. רשמתי את זה כמה פעמים.

הכוונה שלי היא לרכוש רכב אך ורק במצב נסיעה עם טסט, בלי צורך לתקן או לשפץ שום דבר. מה שנקרא "שים דלק וסע". שאלתי לגבי הסבות כי רציתי לדעת מה האופציות שיש בנושא לעתיד הרחוק, ולדעת עד כמה גרוע זה גיר עם 3 הילוכים ביום יום.

אני סטודנט כבר 4 שנים ומסתדר לא רע בכלל עם הגולף. יש לי עוד שנה ללימודים ואני לא רואה בעיה להחליף רכב בזמן הזה. כמו שאתה רואה, החשק רחוק מלצאת. אני לא חושב שבמבט לאחור זה יראה לי כסיוט. (הלימודים אולי, החוויות עם הרכב לא:-))

ארז, תודה על ההצעה אבל אני סגור על 240. אני רוצה לנסות משהו שהוא לא VAG.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 397
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לרכוש רכב אך ורק במצב נסיעה עם טסט, בלי צורך לתקן או לשפץ שום דבר. מה שנקרא "שים דלק וסע".

קשה לי להאמין שתמצא רכב משומש, כמעט בכל גיל, במצב של "שים דלק וסע". במיוחד כשמדובר בוולוו זקנה.

גם אם הרכב תוחזק בצורה סבירה ומדובר בהשקעות קטנות, הן שם. אישית אני הרפתקן והאחרון לצאת כנגד, אבל את הגולף אתה כבר מכיר ויישרת, כדאי להיות מציאותיים ולקחת בחשבון יישור קו והפתעות עתידיות ברכישת רכב אחר.

בהצלחה:-D

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

את הגולף שלי קניתי במצב שלא צריך לעשות כלום. אני לא מחשיב דברים כמו צבע וקוסמטיקה כשאין ריקבונות ולא חודרים מים לרכב.

עם הזמן תמיד צצים דברים שצריך לסדר אבל לא ברמה של השבתת הרכב.

לפני זה היתה לי אופל אסטרה 2001 שבשנה ממוצעת הייתה 3 פעמים על גרר...

הגולף נגררה רק פעם אחת בכל התקופה שלי איתה בגלל שטות מפגרת - נכנסו מי גשם בדיסטריבוטור :lol:

יישור קו אני לא מחשיב כי זה מובן מאליו. גם רכב חדש לא קונים בלי לעשות יישור קו .

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

עוד שאלה בנושא ה240, איפה רואים את מספר המנוע ומספר השלדה?

יש איזהשהו נוזל קירור מיוחד או שהעיקר שאין מי ברז?

שבוע הבא אני כאנראה אלך לראות אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מ"ס מנוע מוטבע מתחת למפלג

מ"ס שלדה מוטבע על הקורה של דלת ימין (צד נוסע)

לא מתחת למפלג, אלא מעליו. קצת קשה לזהות אותו, כי הטבעת המספרים היא ״קידוד״ של נקודות-נקודות שיוצרות את הספרות והאותיות ולא כמקובל. ובנוגע למי קירור: ל-240 ראש אלומיניום, כך שאין ספק שעדיף להשתמש בנוזל קירור ייעודי ולא מי ברז.

חבר צוות פיברקלאב.

יש לכם שאלות בנושא רום כרמל, סוסיתא? מחפשים חלקים? נסו אותנו כאן. מבטיחים לנסות לעזור!

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=448875

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם לא רשומים מספרים אז לפי מה בודקים את הרישיון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא רשומים מספרים אז לפי מה בודקים את הרישיון?

מי אמר שלא רשומים? הם מוטבעים, רק קצת קשה לזהות אותם. צריך לעבור על המקום עם חומר ניקוי וסמרטוט ולהשתמש בתאורה.

חבר צוות פיברקלאב.

יש לכם שאלות בנושא רום כרמל, סוסיתא? מחפשים חלקים? נסו אותנו כאן. מבטיחים לנסות לעזור!

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=448875

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

רשמת שהמספר כתוב בקידוד כלשהו. בהתחלה חשבתי שמדובר בקוד כלשהו עד שהבנתי שצורת התוים היא בנקודות ולא בקוים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

דיברתי היום עם אחד המוכרים, יש גם מנוע 2100?

לרכב עשו פחחות לפני שנתיים ומשתמשים בו באופן יומיומי שזה טוב מבחינתי.

הבעיה היחידה לפי דבריו שהמזגן לא מקרר. בטלפון הוא טוען שיש צינור קרוע ואין לחץ במזגן, משהו כזה. מחר כנראה אלך לראות במה מדובר, החזיקו לי אצבעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה מנוע 2127 סמ"ק - מעולם לא הובא לארץ ביבוא סדיר. יתכן גם שמדובר במנוע 1800 סמ"ק שעבר הגדלה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אז הוא שונה משמעותית מהמנועים האחרים מבחינת זמינות החלפים בארץ?

ד"א, מדובר בדגם סטיישן משנת 1976.

מפתיע, כיצד מנוע 1800 יעבור הגדלה וזה יהיה מאושר ומופיע ברישון הרכב במדינת ישראל?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שבשנתונים האלה זה כבר לא משנה אם המנוע לא מקורי, ולא משנה איך זה מופיע ברישיון, העיקר שרשום מס' מנוע ונפח נכון.

אני עדיין חושב ש940 יותר יפה מה240, אבל זה אני. 940/960 זה בעיני סוג של שיא שוולבו הגיעו אליו, ואז התחילו לרדת ברמה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מקוריות המנוע לא מעניינת אותי. כמה שיותר חדש יותר טוב. החוקיות זה מה שחשוב, שלא יעשו בעיות בטסט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 411 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...