Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ישן לשימוש יום יומי

SlowRide
שימו לב! השרשור הזה בן 411 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 397
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון

אין 4 הילוכים לפני 86 אז?

אם אני אמצא ידני עם טסט במצב נסיעה יומיומי זה יהיה מושלם. הציעו לי בהודעה פרטית ידנית אבל בתהליך שיפוץ, אני לא יכול להכנס לזה.

מוכן להתפשר על אוטומט, אבל רק 4 הילוכים.

בעניין 740 - חבר חיפש כזה רכב לאחרונה והלכתי איתו לראות. כל מה שמצאנו היו גרוטאות ומתפרקות, עם סאנרוף מודבק בסיליקון שחוטות עם ים תקלות. כל מי שיש לו כזה רכב נוסע פשוט לא רוצה למכור, מעניין למה :?

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לפני 86' כולן הגיעו רק עם 3 הילוכים? מבאס. ראיתי סטיישן מ76 עם הפנסים העגולים שנראית טוב מאד.

תחליף את התיבה לידנית וזהו. זה לא סיפור כזה מסובך. 2.3 עם תיבת 5 ההילוכים יכול לשייט כל היום ב140-150 קמ''ש. לא תהיה לו שום בעיה עם התנועה של היום. בנוסף לכך יהיה חסכון של דלק שיורגש היטב.

נשלח מתא טלפון ציבורי ע"י יונת דואר ובעבר גם מתורן של אניה על ידי שחף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

סיפור יקר. אני מעדיף לקנות אוטו בלי להתעסק על ההתחלה יותר מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא דבר שאתה צריך להתעסק עימו מההתחלה - להיפך, קודם תכיר את הרכב, תישר קו היכן שצריך ובשלב שני תתחיל לתכנן ולבצע. קח בחשבון שהרבה וולוו 240 ידניים אין בארץ...

נשלח מתא טלפון ציבורי ע"י יונת דואר ובעבר גם מתורן של אניה על ידי שחף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בגלל זה אני מעדיף שעד ההסבה יהיו לי 4 הילוכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שE30 כבר נשללה, אבל אולי זאת תהיה אופציה מעניינת:

http://www.yad2.co.il/Cars/hotPicCar.php?CatID=1&SubCatID=1&RecordID=5c7e5728054fc522ff2c2010bef5e5c4cdf&Code=82791e1c4f8baf04aaaf69403c17a666

ק"מ נמוך, יד שניה, ידנית, סלון קרם, צבע טוב.

תכל'ס, אם להוסיף רכב נוסף על יבוא ושיפוץ של הMR2 לא היה שולח אותי לישון בסלון, יש מצב שהייתי לוחץ על ההדק.

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה די בררן.

מה דעתך על גולף דור 2 מנוע 1300 בלי מזגן.

הכי מתאים לשימוש יומי.

אה, אז יש לך כבר אחת כזאת?

אז בשביל מה לחפש וולבו או כל דבר לא מתאים אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בשביל מה באמת? הרי זה טיפשי לגוון ולהתנסות בדברים חדשים. אולי כדאי בכלל להפסיק עם המכוניות ולקנות קורקינט ממונע כמו של הילדים הערסים.

חביבי, מי שלא בררן נתקע עם רכב מעפן שהוא לא נהנה ממנו. אני מחפש קצת יותר מלהגיע מA לB.

יכול להיות שE30 כבר נשללה, אבל אולי זאת תהיה אופציה מעניינת:

http://www.yad2.co.il/Cars/hotPicCar.php?CatID=1&SubCatID=1&RecordID=5c7e5728054fc522ff2c2010bef5e5c4cdf&Code=82791e1c4f8baf04aaaf69403c17a666

ק"מ נמוך, יד שניה, ידנית, סלון קרם, צבע טוב.

תכל'ס, אם להוסיף רכב נוסף על יבוא ושיפוץ של הMR2 לא היה שולח אותי לישון בסלון, יש מצב שהייתי לוחץ על ההדק.

ראיתי גם בפרטית, אבל אין סיכוי שזה נכנס בתקציב.

חוץ מזה גם האחזקה יקרה ואוהבים לגנוב את זה.

אני דיי סגור על הוולוו 240. יש כמה אופציות מעניינות ביד2 ואני רק צריך שייגמר הסמסטר המסריח הזה ויהיה לי יותר זמן להתעסק בקנייה ומכירה.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תנסה לא תדע, אל תגרום לי להתקשר לשאול כמה מבקשים, זה ממש יהיה לשים מכשול בפני עיוור[emoji12]

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה אני מעדיף שעד ההסבה יהיו לי 4 הילוכים.

פה ושם צצות 240 ידניות ממודלים מוקדמים. הייתה סטיישן אחת ידנית שפורסמה ביד 2. לא יודע אם כבר נמכרה או שלא.

בנוגע לגיר שלושה הילוכים. לא סוף העולם בכלל. ראשית, זה רק מתחיל להפריע מעל 100 קמ״ש. שנית, ניתן להסב 240 בעלת שלושה הילוכים לארבעה. אני עשיתי את זה ב-85׳ סטיישן שלי. רק צריך תורמת מתאימה. קומפלט... כי זה לא רק גיר, אלא גם גל הינע וסרן אחורי והחלפת מד מהירות וחיווט מהדיפרנציאל ללוח המחוונים... ואם מדובר על מכונית מודל 84׳ ומטה, אז אין חורים מתאימים במרכב לתושבת הגיר שממוקמת קצת יותר לאחור ושצריך להכין (כי הגיר ארוך יותר)... טוב, בקיצור, תשכח מהרעיון הזה, נראה לי שהוא לא בשבילך לפי מה שאתה מתאר...

חבר צוות פיברקלאב.

יש לכם שאלות בנושא רום כרמל, סוסיתא? מחפשים חלקים? נסו אותנו כאן. מבטיחים לנסות לעזור!

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=448875

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

וכדי להסב לידני, מה התהליך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכדי להסב לידני, מה התהליך?

גיר ידני

גלגל תנופה

מצמד קומפלט

סט דוושות אחר

כבל או משאבת מצמד עם צנרת

סביר להניח שגם גל הינע אחר

אישית, מניסיון שלי, אלא אם כל החלקים הגיעו ממישהו שפרק אותם מאוטו אחד, או שמישהו שמבין בזה ויש לו את הגישה לחלקים עושה את העבודה או שיש לך תורמת חלקים מושלמת - לא הייתי נכנס לזה.

סתם בשביל הסקרנות, הסתכלתי ביד 2 ויש שם וולוו 240 גם ממודלים מוקדמים מ-86׳ אשר עשו להם את ההסבה לגיר ארבעה הילוכים וגם מנוע 2.3 ליטר.

חבר צוות פיברקלאב.

יש לכם שאלות בנושא רום כרמל, סוסיתא? מחפשים חלקים? נסו אותנו כאן. מבטיחים לנסות לעזור!

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=448875

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלו רייד, רשמת: "רק צריך שייגמר הסמסטר המסריח הזה ויהיה לי יותר זמן להתעסק בקנייה ומכירה."

עצתי, חכה שיגמרו כל הלימודים המסריחים האלה, עד קבלת התואר.

קח את העצה שלי כניסיון לעזור לך.

אתה במקום כלשהו בשירשור הארוך הזה הבעת חשש מקניית VW מקוררת אויר, כי אין לך ניסיון איתה.

עכשיו יש מי שמוכנים לעזור לך להחליף חצי וולבו 240, רק כדי שיהיו לה 4 הילוכים במקום שלושה.

אתה קולט עד כמה השירשור הזה זורם לכיוונים הזויים?

שיהיה ברור, אין לי בעיה עם זה, זה סוג הפורום בו ניתן לצפות לכאלה דברים, רק אז תגיד שלא הזהירו אותך.

VW גולף דור שני, עד סיום התואר ,

זה מאוד מיוחד ויחודי ,

מתאים בול לרצון שלך לגלות דברים חדשים.

זה רכב אספנות פשוט ואמין ואתה מחזיק בו רק 4 שנים.

זה נחשב לממש מעט זמן. אספנות מחזיקים הרבה יותר שנים.

אספנות זה ריצה למרחקים ארוכים, אל תמהר פן תתאכזב ותיפול על האף.

בעברי שתי מינימיינורים (לא ביחד), שהיו אצלי במצטבר כ 10 שנים,

החזקתי בהן כרכב לשימוש יומי גם בתקופת לימודים לחוצים.

בזמן אמיתי, זו הייתה חוויה מכוננת.

כיום במבט לאחור אני יכול לומר את האמת , זה היה סיוט.

לא הייתי עושה זאת שוב וכנראה גם לא אעשה. (הן הוציאו לי את כל המיץ והחשק).

רכב אספנות ?

רק כאשר יש יכולת כלכלית להחזיק רכב אחד רגיל לשימוש יומי ורכב אספנות לסופ"שים ומפגשים.

זה ה 5 שקל שלי.

Take It or Leave It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי באמת צריך להחזיר את השרשור הזה למציאות ורק בכדי לעשות כן, אציע לך את את האודי 80 הידני שלי, במחיר עלות הקניה והשיפוץ, מחיר שלא צריך לקחת משכנתא עבורו.

אם אתה רוצה פרטים נוספים, צור קשר בפרטי. אם אתה רוצה סיפור ותמונות, אתה יכול למצוא אותם כאן

עריכה אחרונה על ידי erez59

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 411 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...