Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ישן לשימוש יום יומי

SlowRide
שימו לב! השרשור הזה בן 409 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נשמע כמו אותה בעיה של לנסר קלאסיק או מזדה 6 דור 2 - שאסי, מתלים והגה שמסוגלים להרבה יותר ממה שהמנוע והגיר מסוגלים לספק.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 397
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפחות ההגה שם מעביר תחושה כמו בגולף?

לא יודע...לא רוצה לדבר סתם, זה היה לפני 10 שנים ובנסוף רכב ישן, אולי עם פרונט לא הכי מכוון וצמיגים לא הכי חדשים.

זוכר רק שיש תגבור חזק להגה ברמה שאפשר לסובב אותו במקום עם אצבע אחת ושיש רדיוס פניה טוב.

איך זה בהשוואה לגולף או לכל רכב אחר - קשה לי לאמור מכיוון שעבר יותר מידי זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה בנוגע לפורד קפרי ?

הוא גם דיי מהנה,ספורטיבי, יכול בכיף לנסוע בכביש מהיר 100-110 קמ״ש ובונוס שפע חלקים ושיפורים.

לתשומת ליבך חלקי קוסמטיקה מאוד יקרים.

בהעלותי::smilecolr:hihi:

Ford cortina mk5 1982 2100cc

Ford focus 2013 titanum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה היה בשבילי הייתי בוחר ללא ספק באחת מאלו וולוו 240,244,740,744

זהו רכב עם שפע חלקים,נוח,מפנק,הנעה אחורית,נותן תחושת ביטחון ומרווח.

החיסרון הוא צריכת דלק די גבוהה ורכב מעט עצל במיוחד עם מנוע 1800. 

בהעלותי::smilecolr:hihi:

Ford cortina mk5 1982 2100cc

Ford focus 2013 titanum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות ההגה שם מעביר תחושה כמו בגולף?

אני לא מחפש מכונית ביצועים אבל שלפחות יהיה פידבק מהרכב. בגולף יש את זה והיא ממש לא ספורטיבית.

לא פידבק ולא נעליים.

בוקי היטיב לתאר את החויה ואוסיף רק זאת; ליאונה דור 3 היא די עונש לחובבי הגה. לכל השאר - והיו הרבה מאוד כאלו - היא סיפקה את הסחורה.

אגב, גם עם גיר ידני מנוע ה-1.6(76 כ"ס) סיפק ביצועים מתחת לממוצע של זמנו. קצת עצוב כשחושבים על כך שרק עשור קודם לכן סובארו נחשבו(ובצדק) למכוניות זריזות למדי.

מאידך, תמיד תוכל לחפש XT 8).

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם ככה הליאונה יורדת מהפרק. לא יודע אם אני נכנס בקטגוריית "חובבי הגה", אבל אחת הסיבות העיקריות שאני מתעקש להשאר עם רכב ישן היא תחושת הכביש שהוא מעביר לנהג שלא קיימת במכוניות מודרניות.

הבנתי שגם באאודי 80 ההגה אילם בגלל איזהשהו תכנון בטיחותי שמאפשר לשלוט ברכב גם כשיש פנצ'ר באחד הגלגלים הקדמיים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שבאודי ההגה דומה להגה של הגולף שלך.

דוגמאות נוספות שחשבתי עליהן, פה בפורום יש טאונוס 72 ב10K ובפורום אספנות בפייסבוק יש דודג' מסוימת ב14K.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בגולף זה מסרק הגה הכי פשוט שיש.

ראיתי גם את המודעה אבל שתיהן אוטומטיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא מתחבר כ"כ לעיצובים האלה של שנות ה90.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

האלפא נראית טוב ובטח גם נוסעת טוב, אבל כמה עמודים קודם הסכמנו שלהחזיק כזה דבר לנסיעה יום יומית זה הרבה מעבר למה שאני רגיל עם הגולף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 409 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...